reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam

widzę że większość dzieciaczków ma już ząbki ja się martwię o małego on nadal ani jednego, poczekam jeszcze kilka dni a w przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do lekarza rodzinnego zobaczymy co powie, bo Michaś strasznie się śliczni od 4 miesiąca, wszystko gryzie a ząbków brak.

A teraz już myślimy nad roczkiem chcieliśmy zrobić w restauracji, więc się rozglądamy ceny około 50 złotych a chcemy zrobić na 30 osób :)
 
reklama
Witam dziewczynki

Chyb moje dziecko skacze bo jet nie do zniesienia....nie płacze tylko jęczy, cały dzien, ciągle mu cos nie lezy a najlepiej jest na rękach....z takim podejsciem to on nigdy nie zacznie raczkowac

Miłego dnia
 
witam

widzę że większość dzieciaczków ma już ząbki ja się martwię o małego on nadal ani jednego, poczekam jeszcze kilka dni a w przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do lekarza rodzinnego zobaczymy co powie, bo Michaś strasznie się śliczni od 4 miesiąca, wszystko gryzie a ząbków brak.

A teraz już myślimy nad roczkiem chcieliśmy zrobić w restauracji, więc się rozglądamy ceny około 50 złotych a chcemy zrobić na 30 osób :)

Nie masz się czym martwić, jedne dzieci ząbkują wcześniej inne później, to sprawa indywidualna i uwarunkowana genetycznie, córeczka mojej sąsiadki zaczęła ząbkować jak skończyła 13 miesięcy, jest starsza od Mikołaja o 10 miesięcy, a ma o 1 ząb mniej.
 
Moj łobuziak dzis ma jakiś problem z brzuskiem , zmieniałam pieluiche juz 4 razy i za kazdym razem trochę plasteliny:baffled:

I tak jak Joli jest mega marudne, nie płacze tylko ma-ma, ma-ma

A jak się zdrzemnie to spadamy na spaceros:-)

Sel niezwykłe zdjęcia
 
Tak jak dotychczas bo boje sie zaryzykować czegoś nowego.:-p
Czekoladowy brąz (dość ciemne wychodzą);-)



E: i jak poradziliście sobie z tą anemią? Bo mój Adaś jest strasznym niejadkiem :(

Laura też niejadek i sądzę że to odrobina wina anemii. Ja musiałam jej dawać żelazo w syropie - to już ostatni miesiąc - morfologia się poprawiła więc nie chce jej szprycować.

Bardzo ładny kolor wybrałaś.


A nam wyniki morfologi potrzebne do kardiologa na wizyte kontrolną ( szmery)

Ale za pierszym razem była tragedia, próbowała z 7 minut i nic z tego , zal mi Z i spróbujemy bez wyników. Nie mam serca patrzec jak dłubią igła i na dodatek nie przynosi to rezultatu.

U mnie się wyjasniło:-)

U nas za pierwszym razem baba szukała godzinę żył - 2 razy się wbiła i nic nie wyszło. Kazała przyjść za dwa tygodnie - było to samo. Więc poszłam gdzie indziej (inna przychodnia) - było dość ciężko ale babeczka ładnie znalazła i mała ledwo co się zorientowała. A wszystko przez zrosty no i przez to że ma bardzo kruche, cienkie i głęboko schowane te żyłki -dokładnie tak jak ja.


Jak mówicie o tym pobieraniu krwi to przypomina sie nic innego jak zakładanie wenflonów Agatce:-( Jak ją kłuli iles razy, bo nie potrafili wbic sie w zyłe:-( i tak 10 razy... koszmar normalnie, dziecko płacze jak nigdy, a Ty nic nie mozesz zrobic i płaczesz z dzieckiem:-(



Znam to przeżywałam to samo w szpitalu - kilka razy nawet wychodziłam bo nie mogłam się opanować. Straszne przeżycie.

No i jestem.

Wróciliśmy z Damianem z zakupów. Przez cały market krzyczał baba ba ba baba :szok:
Słysze ze jeszcze mu sie ta baba udziela. Swoją drogą babcia byłaby przeszczęśliwa jakby usłyszała. Ale nagrałam go i wyśle jej mailem :-D

Rozglądałam sie za bucikami na zime dla Damiana masakra :szok::szok: Mało ze jeszcze zimowych nie mają na sklepach to juz mi babeczka mówi ze lada dzien sie zaczną a cenowo to wygląda od 350 NOK w górę tj. jakieś 175-180 zł :szok::szok: najtańsze !!! W zeszłym roku fajowe widziałam ciekawe czy teraz znajde choć troszku podobne :confused:

Paulina mnie tez by sie zdało ufarbować włosy. Ale niemoge znalezc tutaj swojego koloru ciemna wiśnia ewentualnie głeboki burgund ;-) Z innej beczki jak mój synuś widzi Twojego Adasia na fotkach to tak sie cieszy ze szoggg na inne dzieci tez reaguje ale najbardziej na Adasia hehe Oj a dzieciaczki to on bardzo lubi :-D:-D:-D

Ja bym się wstrzymała jeszcze z tymi bucikami - znaczy się wiem że zimno tam u was - ale o ile nie będzie już twój synuś chodził to wystarczą grube skarpety ze skórzanym spodem i rajstopy. A ceny rzeczywiście macie z kosmosu.

witam

widzę że większość dzieciaczków ma już ząbki ja się martwię o małego on nadal ani jednego, poczekam jeszcze kilka dni a w przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do lekarza rodzinnego zobaczymy co powie, bo Michaś strasznie się śliczni od 4 miesiąca, wszystko gryzie a ząbków brak.

A teraz już myślimy nad roczkiem chcieliśmy zrobić w restauracji, więc się rozglądamy ceny około 50 złotych a chcemy zrobić na 30 osób :)

dla poprawienia wam humorkow polecam ta strone....cudne dzieciowe zdjecia! ja sie zakochalam! Kobieta ma wyobraznie!
Mila's Daydreams

Prześliczne zdjęcia - za taką sesję warto zapłacić trochę grosza.
 
hej Dziewczyny :-)

a ja dzisiaj wściekła bo prawka oczywiście nie zdałam :-( we wtorek mam kolejne szóste juz podejście :-(
ale tym razem perfidnie mnie ulał koles, wracalismy juz do WORDu , miałam jakies 500 m ! a on mi nagle po hamulcach ! bo sie okazało ze szedł pieszy po chodniku !!!! nie podszedł nawet jeszcze do pasów i ja niby mam sie domyslać czy on chce przejść czy pójdzie dalej?! i koniec egzaminu ! i koles póscił mi jeszcze tekst ze to zapraszam kolejny raz, niech pani stanie w tej długaśnej kolejce i się umówi na nastepny termin ( i zapłaci oczywiście) ! szydera ja już nie mam siły ! co ja im zrobiłam ze tak mnie gnebia :-( :-( :-(

później nadrobie i po odpisuje ....
 
witam

widzę że większość dzieciaczków ma już ząbki ja się martwię o małego on nadal ani jednego, poczekam jeszcze kilka dni a w przyszłym tygodniu wybiorę się z nim do lekarza rodzinnego zobaczymy co powie, bo Michaś strasznie się śliczni od 4 miesiąca, wszystko gryzie a ząbków brak.

A teraz już myślimy nad roczkiem chcieliśmy zrobić w restauracji, więc się rozglądamy ceny około 50 złotych a chcemy zrobić na 30 osób :)
kobitko spokojnie:-)Dominiś pierwszego zębolka dostał jak miał te 10 miesiecy:-)a Alanek także jeszcze nie ma i pewnie pójdzie w ślady brata:-)

WITAM:-)

o jej coś ty za buty szukała:szok:w Deichmannie sa super butki i fajne ceny:tak:ja zawsze tak za 60 zł kupuję i są dobre jakościowo i jak widać cenowo super:-)

Patrysiu normalnych bucików szukam ale ja w Norwegii mieszkam a tu ceny to z kosmosu są. Ogólnie zycie tutaj drogie jest .

noo to macie tam niezłe ceny:baffled:szwagier tam wyjeżdża i fakt drozej ale i płaca lepsza takze nie jest aż tak źle tylko ze faktycznie przesada niezła:sorry2:

TYSIOLEK ty bidulo co za palant:no:ale wiem że własnie tak robia i życzę abyś trafiła na super gościa:tak:
 
reklama
Witam dziewczynki

Chyb moje dziecko skacze bo jet nie do zniesienia....nie płacze tylko jęczy, cały dzien, ciągle mu cos nie lezy a najlepiej jest na rękach....z takim podejsciem to on nigdy nie zacznie raczkowac

Miłego dnia

może to skok?

Aga, cena butów zawrotna.
A ja chciałam wczoraj kupić jesienna czapeczką i nic nie było w klepie.

Nas też dzisiaj kłuli, włączyłam Fafli muzyczkę w telefonie i wywijam jej przed oczami, żeby odwrócić jej uwagę, a ona jak na złość w pielęgniarkę zapatrzona :-D Zapłakała na 5 sekund i ubrałyśmy się, jakby nigdy nic :-)
 
Do góry