reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam z rana, wanie do biura wpadam i przy kawce do was zagldam a tu co mi sie zamyka i znow polskie czcionki wrabalo:wściekła/y: sorry ale ten post wczesniejszy sam sie zamknal:wściekła/y:
No to szybciutko...
Becka - gatulacje wielkie dla Was i malego (ale Wam sie rocznice naszly) wszystkiego NAJ:-)

Beti - chyba mala lepiej wie ze z tymi badaniami to zamieszanie , moczu nie daje i wcina by lekarzy i rodzicow uspokoic:-D

milego dnia wszystkim...
 
WITAM:-)
Witam wszystkie spiące jeszcze pewnie forumowiczki ;-)
Niebyło mnie z tydzień bo byłam w gościach :tak: Ale było fajowo:-D:-D
Byłam u kumpeli kóra ma 2 dzieciaczków rok po roku 2 i 3 latka parka. Masakra co te dzieci wyrabiają :-D:-D Skąd w nich tyle energii??? Od rana do wieczora na nogach i gania jeden drugiego i krzyczą jejuniu ze ich gardła niebolą ??:baffled::baffled::baffled::baffled:

Co do ząbków u Nas juz 2 na dole i wychodzi jedyneczka u góry. Heh jak niebyło tak niebyło a teraz jeden po drugim wyskakują :-D:-D

Siedze w domu od wczoraj i dziś jestem zmuszona palić w kominku :szok::szok::szok: Z upalnego lata zrobiła sie conajmniej zimna i deszczowa jesień. Temp max w dzien to 14 stopni :szok: Jak było gorąco zle teraz tez niedobrze bo z nosa cieknie :tak:;-):-)

Zauwarzyłam ze trwa dyskusja co do cen w danych miastach i do księży kto i za co ile bierze ??? Hmmmm :crazy::crazy:

Ja moze napisze tylko tyle. Ja jestem ze wsi (900 ludków w sumie 3 parafie na 1 księdza) ale.... Za chrzest zapłaciłam 100 zł bo tyle poprostu dałam " Na potrzeby kościoła" bo tak ksiądz poprosił ale zaznaczył " co łaska " Problemów nierobił ze chrztem bo wszystko załatwiał mój tato bo my za granicą to i niby jak do ks mieli iść?? A i ślub tylko cywilny ale powiedział ksieciunio ze dziecku to on nigdy nieodmówi a rodziców serdecznie zaprasza do siebie przy najbliższej okazji ( haha o ślub mu chodziło ). Za ślub i pogrzeb to nawet niewiem. Ale jak był stary ksiądz to wołał " co łaska " ale 500 zł musi być. Hmmmm co mi to za łaska??? :no::no::no::no:

Mąż natomiast pochodzi z mazowsza no niby tez wieś (9tyś mieszkanców)a tam rodzic na wesela swoim dzieciom dają po 20 tys złoty :szok::szok: Chrześni poniżej 5 tys w koperte niekładą. Sama sie o tym przekonałam. Dla mnie to szog ogromny nie dlatego ze o jak fajnie tyle kasiory dostaliśmy na cywilnym. Zdziwiona jestem bo jak porównam swoją okolice to widac różnice u nas niestac rodziców aby w prezencie dac az tyle. A jako chrzesny to ok 1000 da i wiecej nie.

Więcej nic nie napisze bo cos zamieszam niepotrzebnie i tyle bedzie :tak: Nie warto tylko porównywać pieniądz jest pieniądz tą samą wartość ma !!!

A teraz gratki dla naszego mistrza zębowego 8 zębolków mieć no super :-):-):-)
gratuluję zębolków:-)
 
hej Kobietki :-)
Amela ucina już pierwszą drzemkę a ja umieram.... matko jak mnie głowa boli - wziełam juz dwa Nurofeny i tak boli i tak :-( nie wiem co jest grane......i tak jakby mnie ucho w śrdoku pobolewało ..może mnie przewiało albo cuś , albo klima?!

Lece sie połozyć póki Amela spi :-)
 
Witam słonecznie!
bećka ja wyśmiałam tylko fakt, ze ja mam inne doświadczenia niż ty w fakcie wyjeżdżania za pracą, nie warto uogólniać, że wszyscy do Warszawy walą za pracą. Napisałam aby uzmysłowić, że nie wszędzie tak jest. Zdecydowanie najwięcej w ostatnich latach wyjechało do UK, a czemu nie do Warszawy? ;))

Tysiolek idż na spacer może minie.

Miłego dnia życzę!
 
witam sie i gratuluje miesiecznic i zebisk. U nas bezzebnosc nadal. Mala padla bo od 6 wojuje...obrazila sie na mleko znow ;p zwariuje z nia :)
 
Witam laski

Co za dzien

Bylismy z mała na pobranie krwi, matulu 5 minut szukała zyły na dwóch rączkach i nie znalazła. Z tak niemiłosiernie płakała ze mam dosc tego dnia i wiecej juz nie chce przez to przechodzić.
A ta pielegniarka mówi do nas ze mamy do innego labolatorium pojsc , a co ona to nie potrafi ???? Co za patoloGIA w tym naszym kraju.
a morfologia potrzebana do kardiologa na wizyte kontrolna potrzebna i chyba pojedziemy bez wyników,

Dziewczyny które wyprawiały chrzciny w restauracjach ile płaciłyście za osobę???
 
reklama
Ja też płaciłam 75zł - to za kolacje na ciepło i zimno dodatkowo płaciłam za ciasto zamówione w cukierni (300zł tort plus 3 rodzaje placków) bo była pomiędzy kolacją ciepłą i zimną kawa z ciastem.
A ile w Warszawie?:rofl2:
 
Do góry