reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Dzień dobry!

Gratuluję kolejnych ząbków, Asiax - matko jedyna, już 8? :szok:
Ja mam nadzieję, że u nas w końcu coś wyjdzie, bo dzisiaj mam taką marudę, jak nigdy. W końcu zasnęła, a mamusia mogła sobie zjeść o 14.00 zjeść śniadanie ;-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:-)

Bo my sie zastanawiamy , bo mieszkanko mamy za małe zeby pomiescic i albo zrobimy w restauracji albo tylko chrzestni i dziadkowie chociaz to i tak robi się z 10 osób

Nic ogolnie przedział miesci sie około 60 zł /osobe. Bede musiała pojezdzic i popytac w restauracjach jak to wychodzi

Z spi a ja ide kawke sobie zrobic
 
Asiax - 8 zębolków - WOW dużo - Gratulacje!

A ja się na chwilę pozbyłam mojej szarańczy - jednak dwójka dzieci robi tyle bałaganu i krzyku w domu że już mam dość dzisiaj - chyba od nowa muszę się przywyczaić - tydzień Gabi nie było i było tak cicho że aż przyjemnie. Ale tęskniłam za tym babolcem.
 
A ile w Warszawie?:rofl2:
:-D:-D:-D

Witam słonecznie!
bećka ja wyśmiałam tylko fakt, ze ja mam inne doświadczenia niż ty w fakcie wyjeżdżania za pracą, nie warto uogólniać, że wszyscy do Warszawy walą za pracą. Napisałam aby uzmysłowić, że nie wszędzie tak jest. Zdecydowanie najwięcej w ostatnich latach wyjechało do UK, a czemu nie do Warszawy? ;))

Tysiolek idż na spacer może minie.

Miłego dnia życzę!
i u mnie ze znajomych czy z rodziny nikt nie jechał szukać pracy do Warszawy a do Niemiec Norwegii i Szwecji a nawet i była Holandia także hmm...
 
Tak namnie nakrzyczałyście że się pytałam ile w w-wa.I prosze mam odpowiedz.Dziś pytam księdza ile za chrzest to mi odpowiedział cyt. "200 zł bo tyle się płaci w warszawie" Więc nie ja to wymysliłam iestety:((
Ale spoko mam juz wszystko załatwione ksiadz się tylko spytał dlaczego nie mamy slubu czy jest przeszkoda i to wszystko nic mnie nie umoralniał.
Knajpke też załatwiłam .z głownym daniem (zupa i drugie danie) potem jeszcze raz drugie danie z przystawkami ciastem kawa itd. płace 120 zł od talezyka za dorosłego i 60 za dziecko.Ale mam juz to za sobą teraz najprzyjemniejsze (kreacja fryzjer itd.:))
Pozdrawiam i życze miłego dnia

A jeżeli chodzi o moje zapytanie .To jagbym była z Poznaia czy z Wrocławia to zapytałabym ile płaciły dziewczyny w szczegulności z Poznania czy z Wrocławia.
 
Ostatnia edycja:
Witam się!!!
U nas klecha 100zł kasuje, w knajpie 60 zł od osoby - obiad i słodkie.... ale więcej soków zeszło i było trochu drożej.... a i tort 80zł

A poza tym widzę, że Asiax Miki ma 8 zębów :szok::szok::szok: Gratulacje :tak::tak::tak:

idę czytać dalej....
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
nika w knajpach też bywa różnie,ja też u nas mam takie za ponad stówę, trzeba też by porównać menu - masz więcej dań więc więcej płacisz. Komentarz księdza zostawię... bez komentarza ;)
Ja nie krzyczałam ;) Tylko sobie dyskutowałam bo czasem lubię :)

i super, że jużwszystko załatwiłaś, będzie piękna imprezka.
 
reklama
Do góry