reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Jedna z nas sie pytała ile płacimy w knajpie to ja napisałam ile ja płace i tyle.Fakt troszke se nabrałam na ten stół a co tam:) pierwszego syna chrzcze i chce sie pobawic hahahahahaha!Sale mam od 12 do 22 z muzyka i parkietem na tany tany.Osób będzie 27 i nie jedna lubi potańczyc to se małe weselicho na chrzciny urządze!Potem będę nażekac że moze za duzo wydałam :)
Buziaki moje panie i miłych snów:_)
 
Witam się z rana

Niestety nocka z tych gorszych, teraz juz ma pierwsza drzemkę

A my wczoraj załatwiliśmy chrzciny na 10 pażdziernika dopiero bo szybciej ksiądz nie robi, i w restauracji jednak zrobimy( obiad 2 daniowy, napoje, kawa, lody za 35 zł/osoby)takze zmiescimy się w budzecie:)

Kaja tu tez napisze mam prosbe , szukałam ale nie moge odnależć , mozesz polecic granulki na trudnośći ze snaem dla małej????
 
Witam.

Kawka wypita, mała śpi, a później idziemy na szczepienie.
Wczoraj byłyśmy zapisane, ale nie mieli jak się z nami skontaktować, że lekarka była wcześniej i poszłyśmy na darmo.
No i dzisiaj znowu wizyta w przychodni.
 
ja si etylko przywitam i lece ochlonąc

byliśmy z małą na pobraniu, zryczała sie strasznie, obie rączki pokłute i bez efektu;-( ostatnio jakims cudem udało sie pobrac bo żyłek kompeltnie nie widac. ale rozmawiałam zlekarką i mam narazie dziecka nie męczyc jak zaczeła jesc normalnie. no i są efekty +350g w 2 tyg więc nie jest najgorzej;-)
 
reklama
Do góry