reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

MACY Gratuuję ząbka u nas nie mamy jeszcze nawet widoków na zeby.
widze ze u wszystkich zimno, moja Gabi w krótkim body pełza i spodnie długie do tego założyłam bo kaszleć zaczęła.
Tysiolek no podziwiam Cię za ta misję
Wczoraj na maxa zaczęła "mówić" dada i tata a mamy nic.
 
reklama
wiesz co Macy....kto jak kto ale Ty? jak mogłaś mnie zdradzić z tym zębem.....? ehhh co za babiszon ;-) no nic...może wkoncu kolej i na Amelciowe ząbki przyjdzie.....Gratuluje kochana :-) a ładny jest? hihih
Talia a no misje mam, naszczęście juz wszystko zrobione i święty spokój mam :-)

kurcze nie miałam jeść słodkiego ale jak zaraz nie zjem to oszaleje...ale jeszcze się trzymam...dam rade...daaaam!
 
Macy gratulujemy pierwszego zabka!!!

U nas jest chyba górna jedynka na wierzchu i 2 dwójki idą na dole , takze tez na maksa.

A my wróciłyśmy z 1,5 godzinnego spacerku a teraz Z śpi
 
Kurczę, czuję się, jakby to mi zęby wyrosły. :-D
Tysiolek, my starsi o jeden dzień to chyba mamy prawo.

A! Tysiolkowi nie mówcie. Drugi w natarciu. :-)
 
Macy, gratulacje dla Twojej pociechy :)

tak wogóle to się może przywitam :) Dobry wieczór

dziewczyny, przepraszam, ze mnie mniej na forum ale od poniedziałku wróciłam do pracy i ciężko mi to wszystko ogarnąć. Rano o 7 mój m zawozi Mateuszka do mamy, ja mam wtedy godzinkę dla siebie, kończę o 16, jedziemy po małego, chwilkę posiedzimy u teściowej i w domu jesteśmy koło 18. Chwila zabawy, kąpanie i lulu. Tak bardzo tęsknię za Matim :( Ale pocieszam się że jeszcze dwa dni i weekend :)
Korzystajcie z chwil spędzanych z dziećmi bo jak sie wraca do pracy to już nie jest tak kolorowo.
Marianna mnie rozumie :)
 
Witam,
O co ja widzę- Macy gratulacje!!! Dolna lewa jedynka jak u nas :) a co do natarcia przez drugiego zębola to my mamy w natarciu jeden od czasów zęba nr 1 i widzę kolejną dolną jedynkę, ale na razie tylko natarcie i tak wypatrujemy od 9 sierpnia a postępu ni du du....
Miłego..
 
u nas są już trzy zęby, wszystkie wyszły w ciągu 3 tygodni, dwie dolne jedynki i górna prawa trójka. No i widać że lewa jedynka przebije się na dniach więc będzie mały wampirek. I widać tez już prześwitujące jedynki górne. Czyli można powiedzieć że idę na trzy naraz na górze
 
reklama
Macy, gratulacje ząbka, było bezboleśnie?
U nas jeszcze nic nie widać
A jak t u Was jest karmicie piersią? Bo ja wciaż choć czasem mam ochote ja odstawić bo chcialabym stać sie niezależna a czasem żal mi że miałabym już jej odmawiać tej wieeeelgachnej przyjemności
 
Do góry