reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

W wy co takie ciekawskie hmmm?????:-D:-D
A tak na serio to nie celowalismy, nawet nie wiem jak:-D:-D:-D
T chce chlopaka coby Oluś miał towarzycho a ja....nie wiem i to i to ma swoje dobre strony a co do intuicji...mysle ze synus drugi bo ssamopoczucie takie samo:tak:
Ale przeciez wiecie...zdrowko najwazniejsze;-)
Dobrej nocki dziewuszki:-) Ja oddalam wlasnie sok pomidorowy, teraz sie podlecze herbatka i do wyrka;-)
 
reklama
Witam

Ja od wczoraja mam marudę w domu cały czas jęczy, a w nocy budzi się z placzem i wierci się niesamowicie. Może do nas zbliżają się zębole.

Pogoda deszczowa więc pewnie w domu będziemy siedzieć.
Zaraz kawka i ciacho z mężulem.
Miłego dnia
 
Witam;-)
jola... dwóch braci po roku to super kumple na przyszłość, ale też siostra z rok starszym bratem fajna opieka, bezpieczeństwo i powodzenie u jego kumpli:-D Każda wersja dobra. Wspólczuje przygod łazienkowych, trzymaj się.
SercaDwa - chyba kiedys gdzies odszukałam fajnych pediatrów homeo w Warszawie, tyle ze nie pamietam kompletnie. O ile wiem agagsm sprawdziła, najlepiej jak ona ci poleci, tylko chwilowo jest na wywczasach. Chyba na koncowce bo dawno jej nie ma, lada dzien sie pojawi lub napisz do niej, wspominała, że ma neta.
Tysiolek ale masz frykasik na dzis na obiad.

Miłego dnia!
U nas zimno - pierwszy raz od nie pamietam kiedy Tymek ma body na ramiączkach i koszulkę z krótkim rękawkiem - w domu ale dwie warstwy jednak. On po podłodze zasuwa a ziąb gdzieś przemyka.
Mam nadzieje, że jeszcze piękne lato zagości.
 
Witam

U nas tez pogoda byle jaka

a nocka znów do bani, córka chce chyba mnie wykączyć , no ale Tysiolek z Amelką mają podobnie:-(

Zuzia własnie zasypia na pierwsza drzemkę

Jola taka kolej rzeczy, ja pamiętam ze nie mogłam wejść do kuchni , odrazu był tył zwrot
 
Witojcie:-)
U nas tez chlod.Rano swiecilo slonce i zaluje,ze nie polazlam na spacer bo teraz pada....
Kaja Alex tez dzis pierwszy raz od niepamnietnych czasow ma koszulke i body z dlugim rekawem...a ze ja cieplolubna to i ja w skarpetach latam;-)
 
hej babiszonki :-)

moja Amela tez na długi rękaw, i portki dresowe bo normalnie buba ze hej ! ja latam na krótko ale ja zawsze była goraca laseczka hahaha ;-)

Amela ma własnie drzemke a ja mam dzisiaj misje, obrałam buraki, marchew i jabłka i własnie ide kroić wszystko na maszynce i zaprawiam buraczki na zime mniam mnia aaaaaa i jeszcze musze moje mięsko upiec i zobaczymy co z tego wyjdzie hahahaha :-)

miłegod nia kochane :-)
 
W wy co takie ciekawskie hmmm?????:-D:-D
A tak na serio to nie celowalismy, nawet nie wiem jak:-D:-D:-D
T chce chlopaka coby Oluś miał towarzycho a ja....nie wiem i to i to ma swoje dobre strony a co do intuicji...mysle ze synus drugi bo ssamopoczucie takie samo:tak:
Ale przeciez wiecie...zdrowko najwazniejsze;-)
Dobrej nocki dziewuszki:-) Ja oddalam wlasnie sok pomidorowy, teraz sie podlecze herbatka i do wyrka;-)


ha, ha, ha..... jest olek, to będzie ola .:-D:-D:-D
 
HEJKA:-)
U nas też pada i chłodniej ale w domu zimno nie jest tak wię Alanek tylko na krótkim rękawku i pampersie gdzie mamusia także na krótkich bo ciepło:happy:Alanek ogólnie gorący chlopak:-p

JOLA hehe no ale racja zdrowie najważniejsze:tak:
 
reklama
Jola, to że zdrowe, wiadomo. Nie ma innej opcji, jak ciotki klotki trzymają kciuki. :-) Współczuję złego samopoczucia.
Tysiolek, gorąca laska, mówisz? :-) U nas młoda podłogowo, ale bez skarpet. Doszłam do wniosku, że na kij jej ostatnio spódnice kupowałam, jak trzeba panienkę w spodnie wbić.

No i JEST ZĄB!!!
 
Do góry