reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

.Zalecanie dostałam takie ,żeby podawać syrop Debridat.
I teraz moje pytanie...Czy ktoś stosował?Czy warto?Czy pomaga?
Teraz juz idę spać do mojego maluszka biednego:-(Dobranoc.

Ja stosowałam. Lekarz mi zalecił go na ulewanie. Co prawda na ulewanie niewiele pomógł. Za to kupki były książkowe i po każdym jedzeniu.
Oby wam pomógł. Dużo zdrówka.:tak:

Tysiolek- kciuki będe trzymać nawet cały tydzień:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jola DASZ RADE

A tak wogóle to pewnie w dziewczynkę celowali:-)Ja to bym chciała mieć parkę

A ja sie zdrzemnęłam godzinkę , M wziął małą, nienajgorszy ten mój mąż:-)
 
no to już mam wolne ;-)
amelka smacznie śpi :-)
a ja zrobiłam już mięsko najutro tzn zamarynowałam piersi z kurczaka w przyprawach i oliwie zoliwek, occie winnym i Martini Bianko...aż sama jestem ciekawa cóż mi z tego wyjdzie :-)
(alkohol do kurczaka dodaje dlatego ze jak sie go wrzuci na patelnie to alkohol wyparuje a kurczak pozostanie mega soczysty )
powiem Wam jutro co wyszło :-)

własnie Jola co obstawiasz? będzie chłopczyk czy dziewuszka? jak tam mamina intuicja Ci podpowiada?
 
reklama
Witam się wieczorową porą... Za niedługo Usta Usta... a co tam miałam iść spać, ale poczekam to się przynajmniej pośmieje...
Tysi a ja myślałam, że to dziś....
Jola hmmm, ciekawa też jestem czy z celowaniem, ale chyba bez, z tego co pamiętam :)
Miłego wieczoru, nocy i poranka :)
 
Do góry