reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam i ja

Ale pogoda , ale od weekendu ma być znowu słońce

Roxeen to nie ja zabrałam słońce;-)

Talia witaj i udzielaj się jak najwięcej:-)

A ja mam sterte prasowania i diabli mnie biora , ide wypić kolejną kawkę , moze na nogi mnie postawi:-)

Słonecznego dnia zyczę
 
Witam sie juz z nowego mieszkanka :tak:

W końcu jestem po tym strasznym doprowadzaniu wszystkiego do porządku. Juz wsio na swoim miejscu tak i wiec BB nalezy sie pare minut :-D

roxenn co do słońca to bierz je w cholerke ja go juz niechce :no::no::no: Od soboty w słońcu mamy po 56 stopni :szok::szok::szok: Na spacer wyjsc niemozna bo do 21 z minutami gorąco jak cholerka. Damian w samym pampersie po domu smiga a i tak upocony ze szok.

Talia witaj w styczniówkowym gronie. Gabrysia śliczna :)
Malwina18 dasz poprasować ??? Ja tak lubię
SercaDwa trzymam kciuki za kupkę oby przyszła jak najszybciej i juz wsio bylo oki
 
WITAM:-)
Czasu ostatnio mam mało i zaległości mi się na forum porobiło i taki sobie mam bałaganik tak więc sorki że nie nadrabiam dokładnie...


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIECIACZKOM KTÓRE KOŃCZĄ MIESIĘCZNICE :tak:
 
Dzień dobry dziewczyny.
Mały spał dziś tak spokojnie z pustym brzuszkiem...a ja ciągle sie martwię co dalej.
Bardzo dziękuję Wam za wsparcie i odpowiedzi.
Wczorajsze badania wyszły dobrze.Mały okaz zdrowia.Zasugerowano nam jedynie ,że to może byc wczesny objaw alergii...No i w sumie w 3 mcu miał jakieś zmiany skórne i była dieta eliminacyjna ale to nic nie dało,zmiany zniknęły same i nie wracają zupełnie.Jadł wszystko już i żadnej krostki więc dziwne.
Do gastrologa skierowano nas dopiero teraz ale ja tak strasznie chciałam omijac lekarzy:(.Wątpie też ,że to brak umiejętności robienia kupki bo wcześniej było bezproblemowo.Ech...
Kaja ja Cię proszę czy możesz poloecic homeopatę w Warszawie? Pojadę z zamkniętymi oczami jeśli Ty polecisz:happy:.

Miłego dnia wszystkim:happy::happy::happy:
 
witam sie porannie :-)

dzięki dziewczyny za kciukasy ale to dopiero w przyszły czwartek :-) musze muuuusze zdac i koniec kropka :-)

kurcze ale Amela od wczoraj marudna matuuuulu.......
i jeśc prawie wogóle nie chce :-(
 
Witam

U nas nocka z paroma pobudkami na pićko i raz z wrzaskeim przeokrutnym na mleko:crazy: ale spał do 7.20.
K teraz drzemie, obiadek mam gotowywczorajszy hihiihhi wię piję smaczną kawusię z mleczkiem i szperam w necie.

SercaDwa fajnie że badania ok oby wszystko wróciło do normy

Talia witaj

Tysiolek powodzenia na egz ja za 4 zdałam

Malwina jak już się rozpędziszz tym prasowaniem to z chęcią podrzuce swoje łaszki;)

Miłego dnia
 
Sercadwa dobrze z mały juz spokojny. Mysle ze czasem warto odwiedzic lekarzy,moze akurat na dobrego trafisz a i tak zrobisz co bedziesz chciala.

Tysiolek moja tez dzis marudzi strasznie ale wlasnie spojrzalam w kalendarz ze to 33 tydzien czyli SKOK
 
reklama
Do góry