reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

u nas też lało z 2 godziny temu ;) teraz już 2 stopnie więcej i duszno wiec pewnie uzbiera się te 30 parę stopni jak słońce wyjdzie bo chmury widzę uciekają ;)

u nas odpukać nocki ciut lepsze z tym że dziś się mały wycwanił i chciał spać z nami oj mamuśka chyba nauczyła

Bećka nic Ci się nie zamknęło bo wyparowały musisz wejść w zaawansowaną edycję to dopiero się pojawią

uciekam na śniadanie i potem biorę się za sprzątanie mam nadzieje że to nie puste słowa haha
 
reklama
Witam i ja, rozkręcam się i też jak Ty Gosia mam w planie porządki.... ale zobaczymy ;)
U nas burza ogromna nad ranem była, teraz już wychodzi już słoneczko.

Miłego dnia!
 
Gosia, Kaja ja naszczęście porządki zrobiłam wczoraj wieczórkiem jak Amela poszła już spac , wyszorowała cały dół w płytkach, najpierw na kolanach potem mopem juz na czysto i bylam wykonczona - nastepne porządki..na Gwiazdkę hihihihih :-) - w kazdym razie powodzenia w porzadkach :-) oby sił starczyło;-)

wsumie u mnie już tez sie przejaśnie i pewnie bedzie parów jak ma byc tyle stopni i tak wilgotnie - nielubie tak bo potem cała sie lepie !

a Amela dzisiaj w nocy w maire dobrze spała, o 23 mleczko potem około 2-3 tylko korek jej wystarczyl, o 6 mleko i dalej spanko z mamusia juz do 8.40 także dzisiaj sie wyspałam :-)

dzisiaj tez dostajemy dzieciaki ziorki na noc do jutra wieczora bo siorka na wesele idzie wiec nawet w weekend z mama nie odpoczniemy....ehhhhhhh
 
cześć, ja tez mam w planach porządki ale cos lenia mam. Potem jedziemy do rodziców na obiadek.
No i się chwalimy że wyszła Mateuszkowi górna trójka. Coś się chyba kolejność pomyliła bo jedynek i dwójek jeszcze nie ma na górze :)
 
Witam

U nas parno przeokrutnie, pocę się i lepię:crazy:

O 13 zaliczyliśmy z M ślub cywilny u kumpla trwał az 10 min. ALE na tany tany nie poszliśmy bo M ma dziś granie i idziemy jutro na poprawiny a moja mamcia zostaje z Kisiulem.

Biorę się zaraz za prasowanie.

Miłej soboty:)
 
Witam się i ja, próbowałam rano, ale sieć mi zerwało, wcięło posta więc odpuściłam ...
Wy odpuście z tymi porządkami, na odpoczynek czas też kiedyś trza znaleźć... My zaraz spadamy w gości, na gofry, papa....

a i gratki dla Mateuszka !!!!
 
agniecha83- gratuluje ząbka
malwina 18- taka chrypka to niekoniecznie cos z czego sie rozwinie infekcja ,dzieciatka nasze cwicza sobie głosy i czasem poprostu przesilaja sobie struny głosowe i maja chrypke moja Natalka tez juz to przerabiała...
 
reklama
Do góry