reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam w piatek 13-ego:sorry: brzmi niefajnie.
Moje diecko dzisiaj sie na butle obudzilo:szok: Pierwszy raz od kilku miesiecy:eek:

Kamea witaj wsrod styczniowek

Kamea ,witaj:-)
Najlepsze zyczenia dla siedmiomiesięczniaków:-)

To moje prawko juz mi uszami wychodzi ,choc dopiero 4 godziny jezdziłam:baffled:kurcze,jakis mało cierpliwy ten instruktor,jak cos mi sie nie uda to normalnie głos podnosi i sie drzec zaczyna,nie podoba mi sie to.Moze ja powinnam umiec jezdzic przed zapisaniem sie na kurs co:eek:jak bedzie tak dalej .to dzwonie do własciciela szkoły zeby mi zmienił instruktora.W koncu płace za to zeby mnie jezdzic nauczył ,a nie sie wydzierał:crazy:


Dorcia Oli tez cos ostatnio nie moze spac,przesypiał całe nocki,a teraz sie budzi co chwile i jęczy:tak:

Ja bym zmienila instruktora, w dzisiejszych czsach jest taka konkurencja ze powinni dba o klienta. Ja kiedys swojemu na swiatlach z samochodu wysiadlam jak mnie wkurzyl, potem wydzwanial czy ptzyjde na kurs:-D:-D

:happy::happy::happy: Dziewczyny mamy pierwszego zęba dolna jedynka z lewej już prawie się przebiła, a niedawno jeszcze nic nie mogłam dojrzeć :happy::-)

Gratuluje i witamy w gronie zeboli:-)
 
reklama
Witam się i ja!
C się bawi na podłodze to korzystam, niech się trochu samodzielności nauczy Syno :)

Paulinaa gratki!!
Kaja, Agniecha, dla Waszych szkrabów moc życzeń raz jeszcze!!!
Kamea witaj...
Sylwia z tego instruktora to niezły p....nie miej skrupułów, dzwoń do szkoły, albo powiedz mu do słuchu i jak się nie zmieni -to Ty go zmień... Prawda jest taka, że ja tak jak Ty przed kursem nie umiałam jeździć, a większość umie i potem jeden z drugim instruktorem to przyzwyczajeni tylko do wyjeżdżenia i płaszczenia tyłka, a nie do nauczania....

A tak w ogóle miłego dnia!!!
 
Witam się i tu i tam. :-D
Witam nową mamę. Myślałam, że już jesteśmy w komplecie. :-)
Kaja, jak ten czas leci. Pamiętam, jak czekałam na wieści od Ciebie ze szpitala. A teraz Tymcio już taki mobilny. :-)
Pasibrzuch, szkoda słów na takie matki.
Paulinaa, gratuluję zębola. Ja już na zęby u małej nie mam sił. Wychodzą i wychodzą. Strasznie się ten mój szkrab męczy. :-(
 
Macy my chyba mamy te same dzieciaczki, moja też siemęczy z zebami i męczy, nocki coraz gorsze a zebów jak nie ma tak nie było - jajuż sie smieje ze jak jej zaczną wychodzić to odrazu z ósemkami :-D
 
Kiedy wiedziałam, że zbliża się poród i omawialiśmy z lekarzem różne opcje patrzyłam na tę trzynastkę z każdej strony - i bałam się i mnie przyciągała. Czytałam... i .... ona jest niezwykle szczęśliwa; ludzie błędnie odczytali numerologię dając jakąs magiczną siłę siódemce bezpodstawnie. 13 natomiast urosła do jakiegoś mitu - np amerykanie nie mają często 13 piętra, WTC też nie miał i co...
Wiele czytając doszłam do wniosku, że jest bardzo szczęśliwa, poszłam do szpitala zupełnie spokojna i do dziś mam przeświadczenie, że tak już zostanie.
Z chrześcijańskiego i średniowiecznego punktu widzenia trzynastka to najpomyślniejsza liczba symbolizująca Chrystusa na czele tuzina apostołów.
Nowy symbol pomyślności - przed Chrystusem 12 ale od czasu pojawienia się Chrystusa na ziemi - 13

Dziękujemy za życzenia i gratki dla Adasia z okazji pojawienia się ząbka
 
Cześć Dziewczyny. Jak widać jestem tutaj nowa. Mój synuś też urodził się w styczniu, wieć chetnie bedę tutaj zagladać. :)

Witaj i zapraszamy do udzielania się :-D

Gratuluję zębolków!!!
Niech te dzieci Wasze tak nie szaleją z tymi zębami, bo my już i tak w tyle :-D Dzisiaj macałam patrzyłam i cisza, jak makiem zasiał ;-)

Fatalnie się dzisiaj czułam, głowa mnie bolała, zmierzyłam ciśnienie, wyszło 140/82, puls 115. I nie wiem, czy to jakiś skok ciśnieniowy, czy co, ale poobserwuję sobie chyba kilka dni. W szpitalu mi powiedzieli, że jak w ciąży miałam nadciśnienie, to mam się po ciąży też spodziewać. Mam nadzieję, że to nie już.

A jutro idziemy do dziadków M, mają 60. rocznicę ślubu! :szok:
 
reklama
Pasi ja tez dzisiaj sie fatalnie czuje , pewnie jakaś dziwna pogoda czy cus......
ale ogólnie to mam przypuszczenia ze mi anemia wróciła! jak byłam 2 miechy po porodzie na badaniu to niby było juz prawie w normie bo koło 10, (norma chyba 12) i juz mi lekarz powiedział ze starczy żelaza, i teraz znowu czuje sie jakaś wypluta, musze uważac jak wstaje bo mi się ciemno przed oczami robi i dzisiaj bym prawie raz zemdlała jak sie tak zerwałam szybko z leżenia do Amelki :-( w poniedziałek nie odwołalnie ide na morfologię zobaczyć co tam z moją hemoglobinką sie porobiło. I wogóle miałam OB podwyzszone i lek niby mówił ze to może byc od karmienia jakiś stan zapalny, i zobaczymy czy juz mi znikneło czy nadal mam podwyzszone....
 
Do góry