reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Tysi, mnie też było dzisiaj słabo i niedobrze, pewnie od tego bólu głowy.

Edit:
Szukałam skoków i znalazłam 22-26 tydzień lęk separacyjny. Nie wiem, czy dzieci nie mają teraz skoków, bo moja też budzi się w nocy. Wczoraj o 21.30 i 23.30 z płaczem, musiałam poprzytulać, pobujać i dopiero przeszło (za pierwszym razem myślałam, ze głodna, ale nawet pół butelki nie wypiła i zasnęła leżąc na mojej piersi). Przedwczoraj też się obudziła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorkiem dopiero ale coś mi się od wcz net zawieszał.

Ogólnie dziś duszno i nic mi się nie chciało, zaraz idę pod prysznic i spać. K dziś miał niezłą drzemkę 2 i pół godz:) spałam oczywiście z nim:)

Tysiolek Pasi ja też jakaś kołowata chodzę, gówa jak mnie zaczyna boleć to boli ze trzy dni aż mnie mdli, a kołowata to wiem, że przez tarczycę bo leczę się już od paru lat i teraz mam wynik podwyższony i muszę śmigać do lek żeby mi dawkę zmieniła, po ciąży mam skoki wyników raz niskie raz wysokie.

nie wiem co jest ale zniknęły mi emotikonki wiecie może jak to przywrócić???

Dobrej nocki i wyspania się tym co spać im dzieci nie dają:):):)
 
:happy::happy::happy: Dziewczyny mamy pierwszego zęba dolna jedynka z lewej już prawie się przebiła, a niedawno jeszcze nic nie mogłam dojrzeć :happy::-)

gratulacje :)

Kamea ,witaj:-)
Najlepsze zyczenia dla siedmiomiesięczniaków:-)

To moje prawko juz mi uszami wychodzi ,choc dopiero 4 godziny jezdziłam:baffled:kurcze,jakis mało cierpliwy ten instruktor,jak cos mi sie nie uda to normalnie głos podnosi i sie drzec zaczyna,nie podoba mi sie to.Moze ja powinnam umiec jezdzic przed zapisaniem sie na kurs co:eek:jak bedzie tak dalej .to dzwonie do własciciela szkoły zeby mi zmienił instruktora.W koncu płace za to zeby mnie jezdzic nauczył ,a nie sie wydzierał:crazy:


Dorcia Oli tez cos ostatnio nie moze spac,przesypiał całe nocki,a teraz sie budzi co chwile i jęczy:tak:

Sylwia, i co? Dzwoniłaś, da się zmienić tego instruktora? Jakiś wariat z niego!!

A jutro idziemy do dziadków M, mają 60. rocznicę ślubu! :szok:

sto lat dla Dziadków, niezły wynik, tylko pogratulować!!!!!!!
 
Witam się wieczornie po przerwie. Tomuś ostatnio był nieznośny i tylko u mamy na kolankach siedział, więc przy komputerku nie za bardzo miałam jak posiedzieć. A jeszcze M miał urlop, więc też wspólnie czas spędzaliśmy i dlatego na forum nie bywałam. Próbowałam coś podczytywać, ale różnie to bywało. Ale zaległości już nadrobiłam, chociaż przyznam, że dość pobieżnie i chyba nie całe, bo coś mi źle ostatni nieprzeczytany post wybierało.

Wszystkiego najlepszego dzieciaczkom, które miały miesięcznice, a także gratulacje dla tych, które nowe ząbki mają (my też dołączamy - mamy maleńką lewą dolną jedynkę). I gratulacje dla joli.24, bo zauważyłam, że się nowy suwaczek pojawił (pewnie jakieś posty mnie ominęły :) - oby wszytsko było jak najlepiej.
 
Ło matko, mnie głowa boli i pamiętam tylko tyle, że Pasi gratki dla dziadków, Tysi może jednak to ta pogoda a nie anemia....
No i dobranoc, bom wypluta...
My jutro popołudniu wyjechani nie wiem czy zajrzę....
 
Witam

Sorki ze nie odp ani nie napisze, nie mam czasu ostatnio wogole , mam pytanko tylko do Was dziewczyny.

Zuzka ma od 2 dni chrypkę, ale ani gorączki ani ją gardło nie boli bo normalnie funkcjonuje i duzo pije.
Czy taka chrybka jest normalna, i czy pozniej moze się coś rozwinąć????
Z gory dzieki za odp.

Miłego dzionka
 
Witajcie sobotnio!!
Pasi u nas zębów zero a F. starszy od Emi
malwina u nas chrypka była 4 dni i nie rozwinęło się nic
Babki muszę wysprzątać chałupę bo będzie wizytacja a ja mam syf i grilla po południu oraz dwoje dzieci no i męża po chorobie!!!!!!!!!!!!!!help
 
reklama
hej ho :-)

hmm miało dzisiaj byc 36 stopni niby a u mnie chłodno i popaduje hmmm ja chce słoneczko bo nawet nie moge z Amela na zakupy sie wybrac :-)
 
Do góry