reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kamea ,witaj:-)
Najlepsze zyczenia dla siedmiomiesięczniaków:-)

To moje prawko juz mi uszami wychodzi ,choc dopiero 4 godziny jezdziłam:baffled:kurcze,jakis mało cierpliwy ten instruktor,jak cos mi sie nie uda to normalnie głos podnosi i sie drzec zaczyna,nie podoba mi sie to.Moze ja powinnam umiec jezdzic przed zapisaniem sie na kurs co:eek:jak bedzie tak dalej .to dzwonie do własciciela szkoły zeby mi zmienił instruktora.W koncu płace za to zeby mnie jezdzic nauczył ,a nie sie wydzierał:crazy:


Dorcia Oli tez cos ostatnio nie moze spac,przesypiał całe nocki,a teraz sie budzi co chwile i jęczy:tak:
 
reklama
Witam się

Miki już robi sobie coraz dłuższe spacerki pełzając lub kicając.
Mamy taką zabaweczkę ślimaczek na baterie, jak się go włączy to gra i jeździ, jak odbija się od przeszkody to zawraca, Miki przeżył szok jak go zobaczył, bał się go i uciekał żeby tylko go nie dotknął, więć ślimaczek został schowany i czeka na lepsze czasy.

Sto lat dla Tymka i Mateuszka!!!


Ja kiedyś oglądałam ten odcinek i też szok przeżyłam, o ile pamiętam to rodzice stwierdzili że 2 foteliki to za duży wydatek, a wanienka dla niemowląt to już prawie dla Mikołaja za mała, więc nie wiem jak oni się tam mieścili, nie wiem czy to w tym odcinku, ale w którymś było jak mama bliźniaki kilkuletnie w pieluchy na noc ubierała, po prostu kobiety mają coś z psychiką i nie potrafią zrozumieć że ich dzieci rosną.

Cześć Dziewczyny. Jak widać jestem tutaj nowa. Mój synuś też urodził się w styczniu, wieć chetnie bedę tutaj zagladać. :)

Witaj i pisz, bo my wszystkie jak jedna wielka rodzina.

No i zapomniałam napisać:
Sylwia- zmień instruktora, przy takim furiacie niczego się nie nauczysz a tylko będziesz się stresować, ja miałam super spokojnego faceta, co mnie zdziwiło bo był policjantem i czasem się dziwiłam że nie dał mi po łbie, ale nigdy nie podniósł głosu.
 
Ostatnia edycja:
hej Kobietki :-)

za mną kolejna okropna noc..Amelka obudziła się o 2 w nocy i do 4 nie spała - co robiła? bawiła sie i kulała po łożeczku - aż sieporyczałam na koncu bo juz mnie to przerasta powoli naprawdę :no::-:)no:
jestem przerażona - jak to spanie nam sie nie unormuje to jak ja bede rano do pracy wstawała jesli pół nocy mam nie przespane?

Kaja ja już w zasadzie tez daje Ameli do jedzenia to co nam na obiadek gotuje, ziemniaczki zmasełkiem, np marchewka i gotowane mielone klopsiki :-) i to jej najbardziej smakuje - sloiczki już coraz mniej jej podchodza ! pewnie przez to ze nasze obiadki sa lepiej doprawione ziołami a nie takie jałowe :-)

Kamea witam kolejna styczniowa mamusie i zachęcam do udzielania się :-)

Sylwia ja tez miałam jednego takiego instruktora co darł sie na mnie a mnie to strasznie stresowało i przez niego zapominałam podstawowych czynności i na końcu zadzwoniłam do osrodka ze wiecej z tym Panem nie chce jezdzići dali mi innego - na koncu sie dowiedziałam ze wylali tamtego kolesia bo nikt nie chciał z nim jezdzic wiec nie miej oporów - wkońcu płacisz za to nie małe pieniądze także dzwoń i niech Ci go zmienią bo sie nic nie nauczysz !

Lece Amele połozyć na drzemke bo jużmi oczyska trze :-) dobrze ze chociaż w dzień spi jako tako - fakt ze 30 min max ale zawsze cuś :-) ja w tym czasie sobie knige moge czytać :-)
 
Najlepszego dla dzieciaczków :)


Ja na szybko bo ostatnio czasu brak wiec tylko przeczytałam

Co do super niani tez to chyba kiedyś oglądałam

ale ja moją córę też kąpie w małej wanience ! oj wyrodna matka ze mnie hihi
a tak na poważnie to my mamy prysznic a wchodzi nam tam tylko mała wanienka z tym że Emilka się na siedząco mieści bez problemu i czasem się w niej kąpie jak chce posiedzieć bo pod prysznicem nie to samo a woda leci i leci wiec się nie wybawi latem to na balkonie ma basenik a tak właśnie tylko w wanience ma możliwość posiedzieć dłużej ;)

o i tyle zmykam

i chyba mnie przeziębienie łapie bom zasmarkana dziś i oko łzawi albo jakaś alergia brrr
 
DZIEŃ DOBRY:-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIESIĘCZNICOWYCH DZIDZIOLKÓW!

Kamea ,witaj:-)
Najlepsze zyczenia dla siedmiomiesięczniaków:-)

To moje prawko juz mi uszami wychodzi ,choc dopiero 4 godziny jezdziłam:baffled:kurcze,jakis mało cierpliwy ten instruktor,jak cos mi sie nie uda to normalnie głos podnosi i sie drzec zaczyna,nie podoba mi sie to.Moze ja powinnam umiec jezdzic przed zapisaniem sie na kurs co:eek:jak bedzie tak dalej .to dzwonie do własciciela szkoły zeby mi zmienił instruktora.W koncu płace za to zeby mnie jezdzic nauczył ,a nie sie wydzierał:crazy:


Dorcia Oli tez cos ostatnio nie moze spac,przesypiał całe nocki,a teraz sie budzi co chwile i jęczy:tak:
instruktora zmień bo taki cię nie nauczy a zestresuje:wściekła/y:

Hmm i też nie wiem o co kaman Alanek budzi mi się w nocy a było tak pięknie:-(


:szok: już? tak szybko??? A przecież dopiero co była taka tyci kruszynka!

Wszystkiego najlepszego dla 7-miesięczniaków!
Gratulujemy też zębolka!

U nas dalej cisza. No tak, urodziłyśmy na końcu, to i ząbki też pewnie będą na końcu ;-)

Klara, słoiczki Hippowskie sa do d...y, w ogóle nie trzymają, lepsze są po koncentracie albo dżemie ;-)

A ja dzisiaj padaaaammmm. Była u mnie moja babcia, później pomyłam okno, zrobiłam małej owocki. Nie wiem, czy to ta pogoda, ale wypiłam dzisiaj 3 kawy i dalej jestem śnięta.

Oglądałam dzisiaj Supernianię i szczena mi tak opadła, że jej pozbierać nie umiałam.
Bliźniaki, prawie 5-letnie UWAGA!:
- jeździły w samochodzie bez fotelików i nie przypięte pasami w ogóle,
- piły wieczorem mleko z butelki,
- mama ubierała ich od stóp do głów, sami nie ubierali się wcale,
- mama kąpała ich w pokoju w wanience dla niemowląt :szok:
- miały problemy dyslektyczne,
- tata jak się wkurzył, to brał ich za ubrania , jak się kotki bierze za kark, tak one iich brał za ubranka na plecach i niósł do pokoju.

No ręce, cycki i wszystko inne mi opadło.
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Zaliczył też parę wywrotek bo namiętnie wdrapuje się na swój fotelik samochodowy ale obyło się na szybkim przytuleniu do mamy i po krzyku.
no właśnie te wywroyki i u nas są:sorry:
 
Witam się jak to ostatnimi czasy z pracy...
i skladam najlepsze zyczonka dla swiętujacych dzis maluchów, Ani 8 miesiecy!!!!:szok:
Mateuszka i Tymka, samego szczęścia w życiu:-)

Oglądałam dzisiaj Supernianię i szczena mi tak opadła, że jej pozbierać nie umiałam.
Bliźniaki, prawie 5-letnie UWAGA!:
- jeździły w samochodzie bez fotelików i nie przypięte pasami w ogóle,
- piły wieczorem mleko z butelki,
- mama ubierała ich od stóp do głów, sami nie ubierali się wcale,
- mama kąpała ich w pokoju w wanience dla niemowląt :szok:
- miały problemy dyslektyczne,
- tata jak się wkurzył, to brał ich za ubrania , jak się kotki bierze za kark, tak one iich brał za ubranka na plecach i niósł do pokoju.

No ręce, cycki i wszystko inne mi opadło.
[/QUOTE]

nie widziałam tego odcinka ale moga nie tylko ręce i cycki opaść:szok: a już kiedys pisalam , ze mam znajomych którzy 12 latce nie pozwalaja zrobić sobie samej kanapki bo to niebezpieczne!!!!!
tez bez komentarza!!!!!

Sylwia - ja nie wiem jak tam z Twoim instruktorem ale ja też mialam takiego dziada co wszyscy sie go bali bo był straszny i darł sie okrutnie, milion razy mi wstydu na ulicy narobił i kiedys wyszłam mu podczas jazdy i poszłam sobie bo nie dałam rady !!! ale gośc był taki , ze wszyscy co u niego się uczyli zdawali za pierwszym razem, taka traume narobił, ze człowiek 2 razy tego samego błędu nie popełnił a jazda z instruktorem na egzaminie to była komfortowa wycieczka w porównaniu z kursem więc rózne sa szkoły. Ja byłam swiadoma że to choleryk ale miał wyniki i u mnie też było zdane za pierwszym razem :tak:

Kamea - witam ciepło
 
reklama
Do góry