reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się i ja!!!
wiw fajnie, że chrzciny udane!!!

Poza tym kończę śniadanie i ruszamy na spaceroo, C już obok traci cierpliwość więc papa i młego dnia!
 
reklama
Witam

U nas dziś ciepełko, słonko grzeje od samego rańca, K właśnie drzemie a ja jestem w trakcie płacenia rachunków ale musiałam chociaż na chwilę zajrzeć na bb:)

Miłego dzionka
 
Witam

U nas tez pogoda ładniutka.

zuzka własnie zasypia, a ja robię zupę grzybową mniam, mniam

Pranie się pierze a ja kawusie kończę i jeszcze coś porobić lece

wiw fajnie ze cgrziny udane, u nas jeszcze przed nami:no:

bećka to super ze urlop w miare udany:-)

i jeszcze dla Amelki wszystkiego naj
 
Dzień dobry,
U nas także piękna pogoda,szkoda że synuś nie lubi siedzeć w wózku bo spacerki mamy coraz krótsze ...a kiedyś to i 7 godz na powietrzu spedzalismy.Teraz musze kombinować,leży ,siedzi,półlezy ,leży na brzuszku nawet...a i tak w końcu niosę go na rękach a wózek pcham biodrem.Dramat!
My nadal bez kupy.To juz 7 dzień:-(.On nawet nie ma odruchu parcia.Dałam dziś czopek i tylko on wyskoczył.Nie wiem już co mu dawać do jedzenia,dawałam narazie same owoce żeby go przeczyściło ale nic z tego.Chyba zacznę mu dawac znów zupki bo
je chętnie,nie marudzi.Sama nie wiem co robić...
 
WITAM:-)

Wakacje bardzo udane tylko mogłaby jeszcze pogoda lepiej dopisywać:-p

Dzieciaczki razem się wyszałały a ja z kumpelą wygadane za wszystkie czasy nawet do nocy siedziałyśmy haha:-D

Za nadrabianie na razie się nie biore bo czasu malutko:baffled:dzisiaj jade jeszcze na urodzinki do tatusia tak więc już same widzicie jak czas mi umyka:sorry:

Jutro powinnam mieć więcej czasu i się zmobilizuje i poczytam co u was ale też nie wiem jak z odpisywaniem bo jeszcze chce jutro niektóre rzeczy powystawiac na allegro a wiadomo na początek musze pobawić się w paparazzi a potem wystawiać i tez troche czasu może mi to zając...

POZDRAWIAM!
 
dzien dobry mamuśki

meldujemy się ze żyjemy, wypedzałyśmy diabełka w niedziele dlatego nas ostatnio tak mało było;-) chrzciny ogólnie udane, ale Fiolcia kościoła nie lubi:-D za to pogadała z ksiedzem:tak:

dziewczynki nadrobie was jutro na spokojnie bo dzis jeszcze nie moge sie odnalezc po imprezce, nigd wiecej imprezki w domu na 20 osób:no::no::no:
 
Witam Laseczki.

Wiw, cieszę się, że impreza udana. :-)
Bećka, gratuluję udanego urlopu.
Mama z Milton, (kurcze ale masz długi nick;-)) i jak ważenie? Ja ostatnio na ważeniu byłam dwa miesiące temu. Muszę iść się przypomnieć , bo za mną list gończy wyślą. ;-)
Beti, fajnie, że diabeł z Fiolci wypędzony. ;-)
Patrysiu, cieszę się z Tobą z Twojego urlopu. Zawsze to inny klimat, no nie?
SercaDwa, siedem dni to dużo. Podajesz mu jakieś rozluźniacze? Śliwki suszone? Jabłko przetarte?
 
Ostatnia edycja:
witam się znów z pracy ale słoneczko świeci więc jest ok:-)
w domu komp chodzi jak stary złom bo mój m ściągał jakieś aplikacje i zmniejszyli nam prętkość, więc tylko tu moge ponadrabiać jak się da, na szczęście okres urlopowy więc spokojnie ;-)
 
SercaDwa, a śliwki nie działają?
Wiw, Beti, wrzućcie jakąś fotkę :-)

A my dzisiaj byłyśmy na spacerku, ale niedługo, bo zaczęło pogrzmiewać i jak tylko weszłyśmy do domu, to zaczęło padać.
Wczoraj graliśmy cały dzień z M w grę i ograłam go :tak: Ale po prostu trafił mi się dobry bohater ;-)
Ale niestety trochę sobie poluzowałam cugli przez weekend i w efekcie 0.5kg na plusie :baffled: Jednak trzeba się pilnować.
 
reklama
Witam

SercaDwa kurcze nie pomogę może ugotuj coś domowego jakiś kompocik z suszonych śliwek itp czy coś mój jakoś teraz jedną kupę na dzień robi czasem 2 dni nie ma ale potem jakoś idzie bez problemu

Witam też urlopowiczki :) i super że chrzciny udane

imprezy w domu też robię i mam dość ale cena w restauracji nie dla mnie na tą moją rodzinkę wiec ja nigdy wyboru nie mam ...
 
Do góry