reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Beti fajnie, że chrzciny udane....


Laski wybaczta że nie odpiszę, ale czasu nie mam chwilowo i ja tylko na moment - mamy ząb, dolna, lewa jedynka, dobrze że mam Kajowe kulki homeo.....matko ryczę ze wzruszenia i zaraz Wam piszę i spadam...ale u C nici dziś ze spania w dzień tak płakał bidulek.....wtedy w nocy też musiało być to...
 
Malwina, nie chcę, żeby nas po prostu mylili :-)

Kurde, chciałam myć okna i burza przyszła. W sobotę to samo. Pewnie, jak wena na okna mi przejdzie, to pogoda się zrobi ;-)
 
Ostatnia edycja:
SercaDwa ja się zastanawiam czy twój mały nie za mało pije - to też może być powód.

Klara - super, gratki
 
Ostatnia edycja:
Niestety podawałam śliwki i inne specyfiki.W ogóle przez 4 dni był na samym cycu a teraz tylko rozluźniające stolce dania.Dziś dałam czopa:-(Kupka jest!
(zielona -ale może po szpinaku).I duuużo daję picia...właściwie co chwilkę i teraz robi po bobeczku co chwilkę,także Kaja chyba masz rację ,może mieć za mało płynów.
 
Najważniejsze, że się ruszyło.
Pomyślałam też o ruchu... o przebywaniu na brzuszku, to rusza perystaltykę jelit, gdzieś wspomniałaś, że dużo spacerujesz - może się myle bo to było kiedyś ale pozwalaj mu jak najwięcej odkyrwać świat, turlać się pełzać, - wówczas też może lepiej będzie pracować brzuszek. No i płyny!
Będzie dobrze ;)
 
serca dwa moja kiedys tez 5 dni nie robila kupci i dalam ejj surowe jabuszko odrazu pomogo. bylysmy sie wazyc waymy juz 7.500 ale okazalo sie ze beda musieli pobrac malej krew bo w ksiazeczke zdrowia nie wpisali w polsce jej czy miala pobierana krew i czy nie posiada zadnych chorub mowia ze trzeba a ja nie przypominam sobie zeby w polsce sparawdzakli mojej malej krew. az sie boje:szok:
 
reklama
Mama z Milton, jakich chorob? Chodzi o fenyloketonurię i inne? Gdzie Ty rodzilas? Oszczędź małej bólu. Jeśli rodziłaś w Polsce, poproś ośrodek, do którego należałaś albo znajomego lekarza o potrzebny papier, bo badania pewnie robiłaś. W książeczce zdrowia powinno być.
 
Do góry