reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam, ja dzisiaj pisze od rodziców bo siedzimy tu od rana :) Zostawiłam Mateuszka z rodzicami i pojechałam sobie na zakupy. Kupiłam sobie bluzke i spodnie zeby jakos w mairę wyglądac jak za tydzień pójde do pracy. Juz się tego boję i śni mi sie to po nocach :(

Tysi, sto latek dla Amelki, niech rośnie duża i zdrowa, buziaczki dla niej!!!!!!

Jeśli chodzi o spanie to Mati zasypia w naszym łóżku przeważnie sam po kąpieli (czasem się zdarza że musze koło niego poleżeć) potem przenoszę go do lóżeczka i spi w nim do 6 rano. Wtedy biorę go do siebie, daję butlę i przewijam i czasem jeszcze z godzinkę sobie dośpimy :)
 
reklama
Kupiłam sobie bluzke i spodnie zeby jakos w mairę wyglądac jak za tydzień pójde do pracy. Juz się tego boję i śni mi sie to po nocach :(

Rany, mam to samo. Stres mnie zżera. Też muszę zrobić przegląd szafy, bo nie mam w co się ubrać, gdyż okropnie schudłam i ciuchy wiszą na tyłku nieapetycznie.
 
Dzięki dziewczyny za życzenia dla Amelki oczywiiście wszystki buziaki przekazane od e-ciotek :-)

Klara, Gosia... a czy u Was teraz tez grzmi? (lokalizuje skąd burza nadchodzi hehehe ;-) )
 
no własnmie a ja tak czekam na burze a tu nic , u mnie tez po grzmiało, pokropiło i cisza :-( jaaaaa chce burze, uwielbiam burzyska !! :-)
 
Hej Tysi, mój M uwielbia burzę :) Ja nieee, ja się boję i cieszę się z takiego obrotu spraw :) ale deszcz mógłby popadać bo duchota...
 
reklama
Hej HeJ Hej
Wróciliśmy z wakacji cali i zdrowi. Dwa dni padało ale na plaże i tak chodziliśmy a trzy dni słonko, Kisiowi najbardziej podobały się fale i "mówił" do nich gigigigi:) Ogólnie nasze pierwsze wakacje się udały:)


Wybaczcie ale nie dam rady nadrobić całego tygodnia.
Udanej niedzieli dla wszystkich.
 
Do góry