reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bećka, witaj z powrotem :-)

Tysi, spóźnione życzenia dla Amelki, niech ma dużo siły na poznawanie świata :-)

A u nas Emi nauczyła się wczoraj pić z biodona :tak: Myślałam nad kupieniem nowego niekapka, bo ten, który mamy jest do picia na leżąco (od 4. miesiąca), a ona już przecież właściwie siedzi, ale jak pije z bidona, to nie kupuję. Byle nie piła z butelki :-)
Ni i nareszcie skończyła mi się @ :tak::tak::tak: Tzn. taką mam nadzieję, bo od wczoraj nic ni ma :-)
 
reklama
Też się witam!!!
Bećka witaj po wakacjach, fajnie, że wszyscy zadowoleni i rozumiem iż pogoda dopisała?

Pasi ja się jeszcze z wredotą @ męczę i ciekawe ile jeszcze - chwilowo to tylko tydzień....bryyyy....


Miłego!!!
 
ale tu pustki :-)
wszystkie sie obijacie kochane czy co?

ja dzisiaj u teściowej na obiadku była, zostawilismy Amelke i wrócilismy do domku bo znajomi na kawke przyjechali :-) miło było :-)
teraz tatus usypia juz Amelcie a ja biore sie dalej za czytanie Lesia :-)

bećka fajnie że wakacje udane :-) i że pogoda dopisała :-)

Miłego wieczorku :-)
 
Witam się wieczorkiem po małym urlopie:-)
Zaliczyliśmy objazd rodziny z bąblem i chrzciny! Wyszło dużo lepiej niż myślałąm a mały po prostu gwiazdował, siedział przy stole w swoim foteliku i czarował wszystkich:-D jakby wiedział że to jego impreza;-)

bećka super że wakacje udane
Tysiołek spóźnione wszystkiego naj dla Amelci:-D
 
witam dziewczyny wlasnie ogladalam wiadomosci i widzialam co sie dzieje w polsce tragedia my z dorotkas jutro idziemy na wazenie i ciekawa jestem ile tera ten grubasek wazy bo rece to mi odpadaja.
 
Zapomniałam się pochwalić że zostałam ciocią małego Marcela, urodził się w 37 tygodnie - 2820 i 54 cm, taki przecinaczek..hihihi
mama 41 lat rodziłą pierwszy raz , naturalnie i uwineła się w godzinkę!!!??? nie ma regóły!!!!????
a dziś Marcel ma 10 dni:)

[B pisze:
mama z milton keynes[/B];5848045]witam dziewczyny wlasnie ogladalam wiadomosci i widzialam co sie dzieje w polsce tragedia my z dorotkas jutro idziemy na wazenie i ciekawa jestem ile tera ten grubasek wazy bo rece to mi odpadaja.

wyraźnie klimat się zmienia, albo upały albo powodzie i zima stulecia?! jakieś skrajna ta pogoda...

co do wagi to dobrze cię rozumiem, bo kręgosłup mam do wymiany a moje szczęście ciałko by tylko robić fruu.. góra dół o wychodzących zębach nie wspominając! ;)
 
Witam kobietki wpadam się przywitac
M wyjechal w delegacje wiec bede czesciej zagladac;-)
Jutro jak bedzie nasza pani dr. idziemy z Adasiem do Lekarza:-(
Od ostatniej wizyty zwrócił mi 5razy, zmuszajac sie do tego.:-:)-(
Brak mi juz sil do tego jego jedzenia:no:
W sobote bylam na ciuchach i wygrzebalam 15 firmowek dla Adasia.Jutro tez ide na buszowanie moze cos ciekawego sie znajdzie .



Pozdrawiam srdecznie Was i Wasze skarbeczki
 
dwiendobry dziewczyny. co do tego klimatu to u mnie w uk tez sie klimat troche pogobil zimy sa starszne i bardzo sniezne anglicy sa w szoku ze moze byc tyle sniegu a pada tylko do kostek dla nas to malo a u nich jak jest tyle sniegu to wszystko pozamykane i firmy nawet nie pracuja:) my tez walczymy z zabkami i juz prawie wyszedl mala ma tak dziasla spuchniete juz gorna jedynka prawie wychodzi :)milego dni zycze dziweczynki
 
reklama
Witam ;)
wiw, bećka - witajcie po urlopie
Paulinaa -gratuluję udanych łowów, też lubię takie ale czasem cierpliwości mi brak ;)

Piękne słonko, pranko się już suszy, dziecię ma pierwszą drzemkę więc tylko pozostała miła przyjemność kawki. Miłego dnia!
 
Do góry