reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Normalnie nadrobić Was dzisiaj nie mogę :-D
Andzia, dziewczyny już chyba pisały na poprzedniej stronie. Jutro kolejna część na dwójce o 12.15.

Byłam dzisiaj na zajęciach joga-pilates, kurde nie ćwiczyłam z miesiąc i wszystko, czego się naumiałam poooszłooo w las :no: Widać ciało szybciutko się rozleniwia.

Zamówiłam Kajowe granulki na ząbkowanie, jutro mam dwie fiolki do odbioru :-) Jakby nie było, kiedyś zaczną jej zębolki wychodzić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pasi - a w sumie masz rację - musze się zaopatrzyć w granulki na ząbkowanie, bo za tydzień pojedziemy na wakacjones i jak mi tam ząbkować zacznie to sobie mogę szukać granulek... no w końcu kiedyś zacznie mi dziecko ząbkować, nie? Bo na razie to ja ząbkuje i pierwsza ósemka mi wyszła :)))

Filmu nie oglądałam - może jutro zerknę chociaz na końcókę - ale nie wiem jak można dziecka nie ukochać, nie przytulać... Moja jest mały pieszczoch - chodzi sobie (w sensie raczkuje) i tak co jakis czas jej się zbierze - przyjdzie do mnie - wspina się żeby ją wziąć, łapki wyciąga, mama poprzytula, wycałuje, połąskocze i dzidzia idzie sobie dalej łazić - mój małż nazywa to łądowaniem baterii -mówi, ze jak sobie naładuje to się znowu sama sobą zajmuje - śmieszne to, ale i miłe:) aczkolwiek dziś mi przyszła pod komputer i zanim się schyliłam to mi go wyłączyła hehe

Miłego wieczoru!
 
Mam zamiar obejrzeć dzisiaj ostatnie odcinki Usta Usta. Czekam na nową serię bo strasznie mi ten serial humor poprawia :-D
Ostatnio próbowałam oglądać Seks w wielkim mieście, ale jak podobał mi się kiedyś, tak teraz nie umiem go oglądać. Człowiek się zmienia i nawet nie zauważa kiedy :eek:
 
Witam się i ja....
Dzięki Minnie i Gosia za info z tym zamrażaniem, czasem mam grudy, czasem "trociny", ale nie umiałam tego nazwać...
Chciałabym gotować na świeżo ale rzuty warzyw mam duże i rzadko dlatego tak hurtem....
Dorcia toś sobie poszalała w kuchni. Nie jesteś wyrodna z gotowaniem. Jak potrzeby nie czujesz i takie szkody w kuchni czynisz a Młodemu Dżonemu jak dogadza się słoiczkami to nie miej wyrzutów, tak myślę!
Andzia dobrze, że już w domciu jesteście.Zdrówka pełnego i powodzenia na tych chrzcinach!
Aga23 tulam!!! A jak Ty kochana gotowałaś to mleko, w zamkniętej oryginalnie puszce? Ale w sumie to nieważne teraz... faktycznie
są gotowe takie puszki i naprawdę kilkadziesiąt groszy droższe tylko....

A ja nie wiem co się dzieje, drugi wieczór z przeraźliwym płaczem mi się Syn budzi i ciężko uspokoić... Może tez zęby u nas? Już sama nie wiem....

A co do filmu, nie widziałam, jutra mam gościa wieczorem więc trza ten "chlew" w mieszkaniu ogarnąć....
ale z tego co piszecie tzw. "zimny wychów" czy cuś nie dla mnie....

No a dziś byliśmy też u chrześniaka. Młody zadowolony z rogu obfitości!!! Cyprianek zadowolony z pobytu na wsi :) Skubanie trawki, kurki, leżenie na kocyku, obdłubywanie płatków różyczce, dotykanie jabłuszek, gruszek bardzo mu się podobało...
 
Pasi - sąsiad kretyn na bank a Usta Usta uwielbiam... tez ogladam poprzednie odcinki jeszcze raz ;)
Klara - supr pobyt na wsi; niezła jesteś w tej kuchni, podziwiam
roxeen - tulam Boo, oby kuleczki pomogły
 
reklama
cześć, Kaja ale śpiochy z tych naszych stycznióweczek :)

Klara
, u nas było podobnie, tez przez trzy noce Mati budził mi się z przeraźliwym krzykiem i nie mogłam przez godzinę go uspokoić no i po tych trzech dniach pojawiła sie jedyneczka :) Może u Was to też ząbki.
Roxeen, jak nocka?

Miłego dnia życzę, idę małemu butlę zrobić
 
Do góry