reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
dzięki ze juz koniec dnia, bo juz nie daje rady

Nie dość ze od rana Zuzka taka marudna jak nigdy , to jeszcze wracająć z Gdańska zaczęłą tak płakać ze nie dałam jej rady uspokoić , nawet wyjęłam ją z fotelika. Pozniej prutnęła sobie 2 razy i było OK. Jadła z nowych rzeczy tylko budyn na mleku modyf.Tak mi było jej żal, ze aż ja płakałam.
Niech też te zęby już wyjdą , bo kurczaki....

Miłego wieczora

Znalazłam prawie wszystkie na nk hahaha jak kogos nie znalazłam to znajdę , bujta się :-)

A jak chcecie sie posmiać to proszę bardzo:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Lachon
 
Ostatnia edycja:
Malwina jak mnie znajdziesz to daj znać bo siem bojem:)
My raz śpimy z małą raz bez , ale ostatnie nocki to śpi raz tu raz tam:( Taka lipa:)
 
Ale mam zjazd. Przez tę cholerną @ zeżarłam dzisiaj ciastka i dieta poszła się bujać.
Porobiłam małej obiadki, tym razem pomidor i szpinak na tapecie, w kolejce burak czeka. Wyszły 3 pojemniki - tak mało, a tyle babrania.
Dzisiaj po raz pierwszy tez dałam jogurcik, smakowało :-) Ale jakoś skład mnie nie przekonuje. No ale raz na ruski rok jak dostanie, to nic jej się nie stanie.
A teraz mam takiego lenia, że zaraz idę pod prysznic i ląduję w łóżku z czerwoną herbatą oglądając maraton CSI na AXN. Z herbatą i zakwasami po wczorajszych ćwiczeniach ;-)
 
Malwina, wszystkie? :-) To jak mnie znajdziesz, daj znać, bo chcę wiedzieć.

A Morka, to Morka.

Laseczki, rozmowy budyniowo-butelkowe przeniosłam na wątek jedzeniowy, jakby któraś szukała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry