reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się porannie, dobrze że w pracy mam chłodek, gorzej będzie z jazdą samochodem po południu.

100 lat dla Alicji i Adasia z okazji półrocznicy i dla Ani - Black Wizard z okazji siedmiomiesięcznicy!!!
 
reklama
witam

Ale jest gorąco!!!! Ja tez lubie upały ale zeby takie:szok:????

My dzisiaj siedzimy w domu

Ktoś się pytał jak długo bedzie tak gorąco.....mówią że jeszcze tydzień:szok:

Wszystkiego najlepszego dla półroczniaków

Idę pić kawkę:-D
 
spoznione zyczonka dla wszystkich obchodzacych swoje swieta! Dziekujemy tez za zyczonka z okazji pol roczku :) u nas piekna pogoda i spedzamy dnie na ogrodku.Pozdrowienia!
 
hej Kobietki :-)

albo mi się wydaje albo z dnia na dzień jest goręcej :confused:
nie żebym narzekałą ale coraz mniej mam powietrza do oddychania hihihihi

Amelcia z tych upałów w nocy miała pobudke i od 2 do 4 w nocy się bawiła w łózeczku zamiast spac - a ja... wyrodna matka spałam w tym czasie hihi :-) dopiero mnie obudziło jej marudzenie bo chciała smoczka i zasnęła - jak dobrze (odpukać) że Amela umie sama się sobą zając nawet w nocy :-)

dzisiaj jak M wróci wcześniej z pracy mam zamiar przejechac się na zakupy po jakąś sukienke i bluzki bo zaczęły sięletnie wyprzedaże , a nóż widelec cosik fajnego się trafi :-) ale znając zycie kupie więcej do Ameli niz do mnie :-D
 
i ja witam się upalnie, od rana przy szklance wody zamiast kawy:szok:
u nas dziś troche nerwowy poczatek nocy bo Kostek pierwszy raz spał sam w swoim pokoju:tak:, przebudził się 2 razy i chyba nie widzac nikogo spoza szczebelków wpadł w płacz:-( ale potem od 1,30 spał ciagiem juz grzecznie do 7 rano:-D a rano obudził mnie słodki, gruchajacy głosik w niani wiec chyba przeszło w miarę gładko:confused:;-)

paulinaa Sto lat dla Adasia:-D
 
Witam!
U nas też gorąco jak cholerka,normalnie nie ma czym oddychać,a w nocy to sauna była normalnie,szok.Mały obudził się właśnie z drzemki i zaraz z siostra moją na zakupki sie wybieramy.tak więc wpadnę wieczorkiem.


Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków z okazji miesięcznic!
 
Najlepszego dla Adasia, Ali i Anulki oczywiście!!!!
A my zaraz z C idziemy jeść obiadek!!!
Noż garówa do n-tej....ale ja lubię lato, szkoda tylko, że przy takich upałach na spacer wyjść nie mogę i Syn mnie się męczy....ufffu ufuuu..
 
reklama
Do góry