reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Pasi o matko!! Dobrze, że uratowane, gratki dla Emi....
a my też już się na brzuszek coraz częściej przewracamy, toż to pozytywny szok....!!!
A z zasypianiem coraz większe męczarnie, z wieczornym nie jest źle ale w dzień to normalnie kulka w łeb dla mnie oczywiście tak mi kiepsko idzie...

A jak Ci pizza wyszła?

Asiax ja chyba zapomniałam Wam pogratulować kolejnego ząbka!!!

Miłego wieczoru!!!
 
reklama
DziękiTysiolek

My się o niego nie staraliśmy ale kasa potrzebna na chrzciny, takze muszę się dowiedziec co i jak:-)

Ale upał , matko na golasa biegamy a Zuzka cała mokra bidulka:no:
 
Widze ze dzieciaczki mają problem ze spaniem w nocy w te upały,Moja tez kreci sie , wierci spac nie moze


Dziewczyny moze ktoras wie jak długo mozna sie starac o 1000 zł z gminy za urodzenie dzieckaDo 12 miesięcy od urodzenia????

Na becikowe masz rok, no i dodatkowo można złożyć do gminy o nastepny tysiączek jeśli dochód nie przekracza 504 zł.

Mój K też się wierci w nocy budzi się o 1 na picie i o 3 na mleczko a o 5 pobudka, ale ten wózek sie sprawdza i do 7 jeszcze kima. Jeść w te upały nie chce tylko po 90, 100 ml, dobrze, że popija wodę, ale co tu się takiemu małemu dziwic ja też ledwo cos skubnę wiecej piję.
Ja w każdym pokoju mam 30 st, a dziś na słońcu termometr wskazywał 50 :szok:, i słyszałam, że taki cały lipiec ma być:dry:.

Dziś chcielismy kupić basen do ogrodu ale oczywiście w żadnym markiecie nie ma wszystko wykupione:wściekła/y: na allegro jeszcze poszukam.

Najlepszego dla półroczniaków i zębolków.
Dobrej Nocki no i niech chociażw nocy popada:tak:
 
O... widzę, żę tu wszystkie jeszcze śpią :-p:-D
Dzieńdoberek:-D:-D:-D w ten upalny dzień. Dobrze, że jakiś wiaterek wieje
Dziecko właśnie mi pożera telefon:-p
Dziś w nocy jak mój szkrab zaczął się budzić, to dałam mu mleczko.... wypił, co prawda nie całe 60 ml... ale za to 2 godziny bez wiercenia się i pobudek dla mamusi , bo od 3 nad ranem znowu to samo... i o 4,00 wylądował u mnie w łóżku:-p
 
Witam i ja:-)
Znów duchota.. moje dziecię wczoraj coś męczyło bo kąpieli mi strasznie chlusnął w łóżeczku.
Wszystko mokre , dziecko do przebrania i dłuższy niż zwykle czas zasypiania..:sorry2::blink:ehhh..
ale dziś już dobrze zjadł kaszkę teraz leniu****e, a jo piję kawusię.
Na 14 idziemy na bilans i szczepienie więc zobaczymy jak rośniemy:tak:

Miłego dnia
 
melduję się z ...balkonu...dzisiaj wiaterek chyba będziem mogli oddychać w końcu, m trąbi że dzisiaj będzie padać haha uwierzę jak zobaczę!
 
reklama
Do góry