reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja też lubie upały , choć mam w domu dziś 34!!!! nie wiem ile razy brałam dziś prysznic a i tak cała się kleje:-( ale jestem za tym żeby pogoda była jak w tym roku, prawdziwa zima i prawdziwe lato!!!!! po takich upałach łatwiej będzie znosić deszczowe i ciemne, jesienne dni;-)
Agabar77 zapodaj jeszcze fote na miesięcznice:-)
 
reklama
[B pisze:
jola.24[/B];5658910]Wróciłam!!! Wkońcu, juz jutro z moim synciem:-)
A teraz ide wam moje zakupy pokazać ale to juz na ODPOWIEDNIM WĄTKU;-)

dawaj, ja spragniona zakupów to choć innych pooglądam:-D

Pasibrzuch ale masz super fote przy profilu:-)
 
witam i ja. U mnie rano o 6.00 w kuchni (od wschodu) termometr pokazywał 31 stopni... ciekawa jestem ile jeszcze dni będzie tak ciepło
 
Witam
Kobietki mam do Was pytanko czy można zacząć brać tabl. anty nie czekając na pierwszy dzień miesiączki?
Miesiąc temu odstawiłam cerazette bo już nie karmiłam gin zmienił mi tabsy na novynette, czekam juz miesiąc i okresu nie ma, w ciąży tez nie jestem, a czytałam że po cerazette można czekać nawet 3-4 miesiące:sorry2:
 
Witam się serdecznie,
ślicznie każdej z Was dziękuję za życzenia!!!!
Sama składam spóźnione Alexowi - z okazji 6 miesięcy :)
Wczoraj spędziłam cudowny dzień mimo upału...
Dziś już o 8:30 rano byliśmy z C po godzinnym spacerze, więcej nie wychodzimy, ze mnie jak wracaliśmy się już lało....
Miłego dnia!!!!
P.S. My też wciąż bezzębni!!
 
reklama
Witać w upaliskuuuuu!!!

Kocham lato kocham słoneczko kocham ciepełko ale takiej jazdy gorąca nie lubieee!!!spac nie idzie na dniu nie ma gdzie sie schować ;///bryyy...ja chce tylko 25 stopni a nie mi tu 3.. bo i wtedy oddychać jest czym!



Kobitki wczorajszy dzien był suuper bo posiedzieliśmy u mamy na podwórku(a tam mmm suuuper jest mam kilka zdjatek co wstawie:))synek grzeczny jak i jeden taki drugi ech a teraz w domu ;P mam nadzieje ze szwagierka pojedzie nad jeziorko co i mnie weźmie bo jam zdycham ;/

Mrozy nieeee okropieństwo bo na dwór też nie za bardzo wyjść a do tego uburdani jak eskimosi:no:


PAULINAA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADASIA!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry