reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam, wreszcie znalazłam chwilkę żeby do Was zajrzeć, z Mikim nie da się wysiedzieć w domu bo zaraz marudzi, całe dnie przesiadujemy w ogrodzie.
Chyba zakończymy już karmienie piersią, bo ząbki już duże i wczoraj tak mnie ugryzł że krew poleciała, tylko mamy problem z zasypianiem bo inaczej niż przy cycu nie zaśnie.
Mam nadzieję że troszkę uda mi się nadrobić choć jest tego sporo.
 
Witam


u nas wczoraj upał a dziś leje ;)

Czechow w sumie wątek taki jest "nasze hobby...." myślę że śmiało o książkach można tam pisać ;) właśnie dotarło do mnie że ostatnia książka jaką przeczytałam to śpiąca królewna i tak na okrągło dziecięce a raz to młodej czytałam "konik garbusek" ona zasnęła około 20 strony ja przeczytałam całą a moj się ze mnie nabijał ...

Asiax tak mały cię gryzie ? kurcze oby mojemu wyszły zabki później bo on dziąsłami potrafi boleśnie dziabnąć a co dopiero jak zęby będzie mieć
 
Witam!

Zakręcili mi wodę w kranie na pół dnia. :< Znaczy się o 6 rano, jak wstałam młodą nakarmić, to jeszcze była, ale potem się położyłam jeszcze na trochę i... zostałam z niewstawionym praniem, zmywaniem i bez prysznica jeszcze. Dobrze, że zapas wody pitnej mamy jeszcze z czasu powodziowej paniki, to teraz jak znalazł było. Za 3 godzinki mają niby włączyć, mam nadzieję, że nie opóźni się za bardzo... Ale zła jestem, bo mogłam o tej 6 wstawić pranie chociaż, to już by schło...

I słoneczko się schowało już za chmury, znowu szaro...

Nic to, zmykam poczytać resztę wątków, póki młoda drzemie.

Miłego dnia!
 
Witam, wreszcie znalazłam chwilkę żeby do Was zajrzeć, z Mikim nie da się wysiedzieć w domu bo zaraz marudzi, całe dnie przesiadujemy w ogrodzie.
Chyba zakończymy już karmienie piersią, bo ząbki już duże i wczoraj tak mnie ugryzł że krew poleciała, tylko mamy problem z zasypianiem bo inaczej niż przy cycu nie zaśnie.
Mam nadzieję że troszkę uda mi się nadrobić choć jest tego sporo.

oła na samą myśli mnie zabolało:-(
właśnie u nas też kurcze zasypianie przy cycku i się boję jak to będzie za jakiś czas ...
 
Witam Dziewuszki. :)
Agniecha83, trzymam kciuki.
Nadarienne, mam nadzieję, że długo bez wody nie będziesz.
ASIAX, mój synek mnie też kilka razy ugryzł, ale byłam stanowcza i na tych kilku razach się skończyło. Teraz pewnie czeka mnie przeprawa z młodą.
Czechow, pewnie takie kulturalne informacje by się przydały. Nie powiem. Jestem z czytaniem do tyłu jakieś trzy lata. Co nadrobiłam, to teraz znowu się za mną wlecze. :-( Faktycznie jednak można to wrzucić na nasze hobby.
Bećka, moja gwiazda też śpi podobnie. Dziś mi zrobiła niespodziankę i pierwsze budzenie o 2! Przeżyłam szok. ;-)
 
hellou!
Ja się nie przyznaję o której dziś wstaliśmy bo wstyd - żeby o tej godzienie wstawać;) ale jak mała spała to my z nią, a co tam raz w tygodniu można zaszaleć:-D
Agniecha: kciuki zaciśnięte!
ASIAX: Miśka też przy cycu zasypia, ale jaknapisałas o tych zebach - ała!
Czechow: tak jak mówią dziewczyny w hobby to można wrzucać - dużo wątków to dużo czytania - chyba minimalizm lepiej się sprawdza u nas, bo jak było za dużo to od razu były głosy żeby połączyć wątki w jedno:)

No i kupę dzidziol w czystego huggiesa zrobił - ot i mamy debiut huggiesów nr 4:)
muszę leciec przebrać!
miłęgo dnia:)
 
Macy, ale jak tu być stanowczym wobec prawie półrocznego malucha, jak zawyłam z bólu i krzyknęłam "ała" to się biedak wystraszył i zaczął płakać, niby powiedziałam że mamę to bardzo boli i nie można tak robić, ale czy on coś zrozumiał?
 
Witam, wreszcie znalazłam chwilkę żeby do Was zajrzeć, z Mikim nie da się wysiedzieć w domu bo zaraz marudzi, całe dnie przesiadujemy w ogrodzie.
Chyba zakończymy już karmienie piersią, bo ząbki już duże i wczoraj tak mnie ugryzł że krew poleciała, tylko mamy problem z zasypianiem bo inaczej niż przy cycu nie zaśnie.
Mam nadzieję że troszkę uda mi się nadrobić choć jest tego sporo.

Mnie też ostatnio gryzie - za pierwszym razem też krzyknęłam to mała aż się zaniosła z płaczu następnym razem nic nie powiedziałam ale ciemno przed oczyma się zrobiło, no i trzeba uważać żeby nie puścić gryzaka. Ja nie będę kończyc wiem że z czasem to minie i będzie delikatniejsza - w sumie nie ugryzła mnie już od jakichś 2-3 dni więc jest okej

hellou!
Ja się nie przyznaję o której dziś wstaliśmy bo wstyd - żeby o tej godzienie wstawać;) ale jak mała spała to my z nią, a co tam raz w tygodniu można zaszaleć:-D
Agniecha: kciuki zaciśnięte!
ASIAX: Miśka też przy cycu zasypia, ale jaknapisałas o tych zebach - ała!
Czechow: tak jak mówią dziewczyny w hobby to można wrzucać - dużo wątków to dużo czytania - chyba minimalizm lepiej się sprawdza u nas, bo jak było za dużo to od razu były głosy żeby połączyć wątki w jedno:)

No i kupę dzidziol w czystego huggiesa zrobił - ot i mamy debiut huggiesów nr 4:)
muszę leciec przebrać!
miłęgo dnia:)

Lubię minimalizm :-)
Muszę przyznać że nie znam wszystkich wątków bo wchodzę tylko do kilku zaraz kooknę i tam.

Czy jestem jedyna która używa jeszcze 2 pampersów?

e: izis maria właśnie sobie zerknęłam ile jest wątków w styczniu...Kobiety co wy czasu macie za dużo:-) normalnie żem się zdziwiła
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry