reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzień dobry :-) Meldujem żem zywa i po remoncie, ale weny brak na pisanie :sorry2: Zaraz ogarniam chałupę i śmigamy z Emi do sklepu, bo chustka na głowę, którą jej niedawno kupiłam okazała się za mała :szok:
 
reklama
hej :)
dzisiaj zdarzył się cud, Mati spał do 7, jaka ja jestem wyspana. Ale co z tego jak jest dopiero 9 a ja już się zmęczyłam, mały tak marudzi, szoruje piąstkami o dziąsła, wydać że go boli, tak mi go szkoda :( Zaglądałam dzisiaj do jego buzi i widać na dole takie dwa wybrzuszenia, ale zębów jeszcze nie, czy te wybrzuszenia świadczą o tym że nie długo się wyklują te ząbki?
 
Ostatnia edycja:
Hejka jak tu czytam że niektóre szkraby tak długo śpią to aż mnie skręca;-) mój mały jak zaśnie o 20, 20.30, budzi się na cyculka o 1, a później to już różnie co 2 godz, a tak ok 4/5 kręci się niesamowicie puszcza bąki:tak:, possie cyculka za chwilę wypluwa i znów ssie, i budzi się o 6 tak jest codziennie, mam nadzieję, że to długo nie będzie trwało:sorry2: Ale i tak Go Kocham:-) a no i nasze spacery wyglądają tak: najpierw jest płacz przy zakładaniu czapeczki, poźniej jest płacz przy wkładaniu do wózka i szybka jazda po wertepach żeby zasnął, bo najlepiej na rączkach. zapoce się przy tym jak dzika. Dobrej nocki dla wszystkich.

witaj w gronie :-)
no może przesadzam gdzieś od 2 tygodni się to uspokoiło ale miałąm tak samo i ze spaniem i ze spacerami i czapami :tak:
u nas pogoda się zepsuła trochę ale chyba wolę to niż upały chociaż wczoraj młoda leżała w samej pieluszce i wyglądała słodziutko:tak:
 
hej :)
dzisiaj zdarzył się cud, Mati spał do 7, jaka ja jestem wyspana. Ale co z tego jak jest dopiero 9 a ja już się zmęczyłam, mały tak marudzi, szoruje piąstkami o dziąsła, wydać że go boli, tak mi go szkoda :( Zaglądałam dzisiaj do jego buzi i widać na dole takie dwa wybrzuszenia, ale zębów jeszcze nie, czy te wybrzuszenia świadczą o tym że nie długo się wyklują te ząbki?

Tak, niedługo będziesz mamą posiadacza dwóch zębolów jeszcze dwa na górze i będzie ładny kasownik ;-)

I jeszcze jedno, mój M zaraz jedzie w dwa miejsca w sprawie pracy, trzymajcie kciuki żeby było ok, bo kurcze nie wiem jak to będzie :(


Trzymam trzymam:tak:
 
Witam lasencje!!!

No i po weekendzie, nadrobiłam Was trochę, duzo tego naklepałyscie przez weekendos.

No a u nas weekend udany, Mikołajki przepiękne, pogoda super, całymi dniami ha dworze siedzielismy a wieczorami grilowalismy:-)

Z małżem raz dobrze, raz nie. Zawsze jakis uraz zostaje i siedzi w człowieku.

No a moja Zuzia nawet bardzo grzeczna, tylko miała problem ze zasnięciem po kąpaniu , no ale wiadomo inne miejsce, powietrze, wrażenia... I gadula na całego :-D:-D
A teraz drzemie i mam czas na BB:-D

No to narazie na tyle ,bo burdelos w chałupie ze hoho:-):szok:
 
Ja już posprzątałam a nawet zrobiła obiad --- no ale dzisiaj wstałam o 5.30 więc dla mnie to już połowa dnia za mną. Jeszcze tylko powiesić 4 dzisiaj pranie i będzie spokój
 
Mam pytanko - co myślicie o stworzeniu wątku o książkach, wydarzeniach kulturalnych, filmach które warto obejrzeć itp tak żeby do końca nam te mózgi nie wymiękły od codzienności?
 
reklama
Do góry