reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
U nas w dzien smoka nie ma, tylko do snu i czasem w nocy pociumka no i chyba bede musiała kupic mniejsze te smoki bo nie chce sie do tego przekonac, jako gryzaka uzywa:sorry2:
U nas dzis tez bajeczna pogoda wiec i ja uciekam, dzis niedziela pod znakiem prac ogrodowych:tak:
Milego dnia
 
I ja się witam:)
Kurcze jak zimno xle i jak goraco to też źle.Ja wczoraj kosilam trawę i tak sie zjarałam że mnie całe plecy bolą.U nas zagoraco by siedziec na dworze poprostu nie do wytrzymania.rzesyłam niedzielne pozdrowionka:))
 
e_milcia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I STO LATEK

Ja dzisiaj jestem padnięta! Brzdąc od 8 rano nie śpi i marudzi jak zaklęty... :-(Wczoraj z wieczorka chmury ciemne nadciągały i myślałam że jak popada to powietrze będzie inne a tu lipa... :confused:Troszkę pokropiło i burza na sucho poszalała a powietrze jest jeszcze gorsze jak było. Duchota nie do wytrzymania...:-:)-( Natek najbardziej to odczuwa i się męczy biedaczek.:sorry:
 
ale tu dzisiaj pustki, zresztą to już od jakiś kilku dni, dziewczyny wracać!!!!!!
My dzisiaj byliśmy u mojej babci, Mati cały dzień na dworze, cudna dzisiaj pogoda. I byliśmy na odpuście w kościele babci, fajnie było, przypomniały mi się dziecięce czasy ahhhhh
 
Kocham te cieplutkie dni - ja to bym mogła chyba w Portugali mieszkać - jestem ciepłolubna:)
My tez spacerek rodzinny po staróweczce zaliczony i kościółek, mamusia się lodami upaćkała - bo jak mi nie przesiąkną wkłądki mlekiem na bluzkę to się przeciez muszę lodami umazać co by nie było, że czysta wracam:)
no i spadam kolacyjke robić, bo M zaraz kąpie i malutka spać idzie, a rodzice sobie trzasną filmik jakiś, a co tez nam się należy chwila odpoczynku:)
 
Witam wieczorkiem:)))
dziś cudna pogoda więc znów cały dzień na słonku:)))

Mari_anna , dzięki za info, też mam ten krem bo dostałam próbkę na porodówce ale nie działa:-( na szczęście już rozwikłałam co jest przyczyną uczulenia i muszę się bić w piersi , że sama moje szczęście tak załatwiłam :wściekła/y:więc teraz tylko pozostaje czekać aż mu to uczulenie ustąpi:sorry2:
głupia matka, oczywiście chciałam dobrze i przesadziłam:wściekła/y: ale to opowieść na inny wątek...


nika1710
ja też po koszeniu trawy lwdwo się euszam ale nie z powodu spalonych pleców tylko wyrwanewgo chyba barku, przestawionego kolana i urwanych zawiasów biodrowych!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nasza kosiarka to złom wymyślony przez facetów dla facetów czyli spalinowa i choć koszenie jest łatwe to żeby odpalić to ustrojstwo możn a życie straćić a już zdrowie na pewno:szok:


... a co do opalania to zapomniałam o kupieniu jakiegoś kremiku doprowadzajacego ciało na brąz, oczywiście Kostek jest zaopatrzony w faktor 50 od marca ale o sobie zapomniałam i zastosowałam jedyny jaki w domu znalazłam z data ważności do 2007:szok::szok::szok: ciekawe co z tego wyniknie:confused: i nie wiadomo co gorsze spalić się czy uczulić????!!!!!
 
reklama
Hejka jak tu czytam że niektóre szkraby tak długo śpią to aż mnie skręca;-) mój mały jak zaśnie o 20, 20.30, budzi się na cyculka o 1, a później to już różnie co 2 godz, a tak ok 4/5 kręci się niesamowicie puszcza bąki:tak:, possie cyculka za chwilę wypluwa i znów ssie, i budzi się o 6 tak jest codziennie, mam nadzieję, że to długo nie będzie trwało:sorry2: Ale i tak Go Kocham:-) a no i nasze spacery wyglądają tak: najpierw jest płacz przy zakładaniu czapeczki, poźniej jest płacz przy wkładaniu do wózka i szybka jazda po wertepach żeby zasnął, bo najlepiej na rączkach. zapoce się przy tym jak dzika. Dobrej nocki dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry