reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hejka

moje dziecie wariuje,w stala dzis o 5.30;-) za to wczoraj poszla spac na noc o 16.00 ,była mega burza i tak jak złapała po obiadku dzremke tak do rana no oczywiscie z przerwami na jedzonko.

Malwina18 zbyt piekne to bz bylo zeby bez pobudki na jedzonko tak spala.w tym czasie je 3 razy ale nie wybudza sie,jak tylko wiercic sie zaczyna to robie butle, M karmi ja zmieniam pieluche i mala spi dalej.

Morka my tez jeszcze nie ochrzczone, tez jakos mi sie nie spieszy i kasy jakos nazbierac nie moge;-)

Pasibrzuch dobrze ze juz lepiej. strasznie jest sie tak czuc a najgorsze ze wtedy nie ma sie sily na nic...nawet dzieckiem sie zajac nie mozna.Mialam tak miesiac po porodzie. modlilam sie tylko zeby malej nie zarazic.

Nadarienne my zakładamy na bodziaka tak ze tylk onóżki stykaja sie bezpośrednio z aparatem. na gołe ciałko bym nie ryzykowała.wiem ze nie ktorzy zakładaja całkiem na ubranie ale nam kazałą na bodziaka zakładac i na to śpiochy.
 
reklama
Dzień doberek :-)
A ja nawet nie wiem, czy basen jest ozonowany, czy chlorowany, al;e chloru nie czułam. To jest taki specjalny basenik służący też do rehabilitacji. Przede wszystkim są zajęcia w grupach wiekowych, więc na naszych zajęciach były maluszki od jakichś 3 miesięcy do 2 lat (tak mi się wydaje). No i woda musi być ciepła.
Niestety już powitałam się dzisiaj z kibelkiem :wściekła/y:
Idę męczyć męża, szkoda mi go, przyszedł padnięty po nocce, ja jeszcze spałam, a on zasnął w ciuchach w poprzek łóżka :-( Ale o 13.00 przywożą nową kanapę, więc musimy rozebrać im wywalić starą.
Jak któraś chce się powyżywać na mężu, pogodzie itp. to zapraszam z siekierą, tasakiem... :-D
 
Beti dzięki. :) My też na samego bodziaka zakładamy, ale nie byłam pewna, czy tak ma być. To jeszcze wykorzystam Twoje doświadczenie i zadam jedno pytanko - czy Fiolcię dajecie radę zapiąć w foteliku samochodowym? Bo nam Marysia się nie mieści z tą szyną. :( I nigdzie przez to nie jeździmy póki co, ale myślę, czy jak bez tej szyny na 15-20 minut ją do fotelika wpakujemy to coś się stanie?

Pasibrzuch, ja na takie brzuchowe problemy brałam Floridral (elektrolity z probiotykiem) i dobrze działało, bo trzeba uzupełniać to, co się wypłukało.

A tak poza tym, to też zastanawiam się nad basenem. Podobno nawet koło mnie gdzieś jest taki dla dzieci, będę musiała się zorientować. Pasibrzuszku i inne, które chodzą z maluchami - jak dzieciom się to podoba? I czy Wy wchodzicie z nimi do wody normalnie?
 
Nadarienne u nas na styk ale sie miesci.myslalam ze bedzie gorzej,juz nawet szukalam w necie szerokich fotelikow samochodowych.nie pamietam teraz dokładnie ale jak wpisalam w google szyn a koszli to mi wyskoczylo jakies forum i tam mamy pisaly o fotelikach do ktorych dzieci wchodza w tych szynach.
ja osobiscie bardzo pilnuje czasu i tylko 10-15 min dzienne mala jest bez aparatu.tak bardzo chce zeby to juz bylo za nami ;-)
 
i ja sie witam porannie, teraz mój grzeczny, umiejący się sam bawić synuś gdzieś zaginął :( Płacze, marudzi i tylko rączki i rączki, jest taki od wczoraj. Ślini się strasznie i wszystko pcha do buzi, może to ząbki

Nadarienne, jak sie coś dowiesz na temat basenu u nas we Wrocławiu to daj proszę znać,
 
I ja się witam. Nocka zznowu piekna, oby tak zostało ale to byłoby zbyt piekne:sorry2:

Witam się i ja:-)

U nas też leje i jest zimno:-(spacerek również nie wypali, a miałam takie plany.
M zjechał tylko na niedzielę a dziś znów pojechał w delegacje:eek: Więc sie chlopem nie nacieszyłam. My też jeszcze nie ochrzczeni:-p ale zapisane mamy na 19 września;-)

A i w sobote urodziła moja znajoma:) Chłopca, Alanka 54cm i 3850g:happy2:

Miłego Dnia Kochane:)

Maice chrciny w moje urodziny:-) Nawet sie rymuje

hejka

moje dziecie wariuje,w stala dzis o 5.30;-) za to wczoraj poszla spac na noc o 16.00 ,była mega burza i tak jak złapała po obiadku dzremke tak do rana no oczywiscie z przerwami na jedzonko.

Malwina18 zbyt piekne to bz bylo zeby bez pobudki na jedzonko tak spala.w tym czasie je 3 razy ale nie wybudza sie,jak tylko wiercic sie zaczyna to robie butle, M karmi ja zmieniam pieluche i mala spi dalej.

Morka my tez jeszcze nie ochrzczone, tez jakos mi sie nie spieszy i kasy jakos nazbierac nie moge;-)

Pasibrzuch dobrze ze juz lepiej. strasznie jest sie tak czuc a najgorsze ze wtedy nie ma sie sily na nic...nawet dzieckiem sie zajac nie mozna.Mialam tak miesiac po porodzie. modlilam sie tylko zeby malej nie zarazic.

Nadarienne my zakładamy na bodziaka tak ze tylk onóżki stykaja sie bezpośrednio z aparatem. na gołe ciałko bym nie ryzykowała.wiem ze nie ktorzy zakładaja całkiem na ubranie ale nam kazałą na bodziaka zakładac i na to śpiochy.

Rekordzistka:-D

My juz dzis awanture zaliczyliśmy o brzokwinie. Dałam pierwszy raz i tylko 1/3słoiczka i była taka afera o wiecej ze ledwo go uspokoiłam:no:
DObra uciekam bo pranie i odkurzanie czekaa po weekendzie:confused:
Miłego dnia
 
Witam,

u nas dzis lepsza noc. Sen od 21 do 4.30 ;-) miauuu ;-)

Agagsm - basen na woli - taki niebieski z przyklejonym delfinem prowadzi zajęcia w soboty chyba dla bobasów od 3 m-cy do 6 m-cy. Podobno kilka basenów w wawie sie do tego nadaje.
 
Beti, no wlasnie u nas ok 1 cm za ciasno w foteliku...

agniecha, z tego, co slyszalam poki co, to na AWFu basenie jest dla dzieci, ale od 6 miesiaca dopiero. Jeszcze nie sprawdzalam tego, musze sie przespacerowac tam kiedys.
 
reklama
Dziewczyny ja dopatrzyłam ie ze Olek ma jedno zebro troche bardziej wytajace niz drugie... jak to jest u was i co to moze oznaczac?:sorry2:

Cześć mamuśki!!
Ja też mam taki problem z moim Frankiem. I jescze się dość mocno poci czasami ale nie jest przegrzewany. Mam nadzieje, że to nie problem z wit. D3 bo podaje regularnie ale może to być niedobór albo nadmiar.
Jak ktoś coś wie na ten temat to proszę o poradę.

 
Do góry