reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

A u nas niedziela bardzo fajnie minęła. Najpierw bylismy u prababci Zuzi na działce, a pozniej na rajd pojechalismy.Pogoda dopisywała cały dzien , dopiero teraz zaczeło padac buhaha
Zuzia wykąpana i juz chasia a mamuska zaraz do wanny skoczy:-)

Jola.24 fajnie ze mały tak dobrze Ci spi, a w dzien ile spi???
Bo u nas własnie w tym chyba tkwi problem, bo mała zaledwie 2 godziny wytrzymuje i pózniej drzemka 40 minut , znowu 2 godziny aktywnosci itd.
Tysiolek super ze chrzciny udane,:-) u mnie jeszcze przede mna:szok:

Beti 12,13 godzin bez przerw na jedzenie????:confused::confused::szok:

No no lecę:happy2:

Olek tez co dwie godziny zwykle spi i to czaem dłuzej. Zwykle w dzien ma trzy drzemki:)
 
reklama
Ochrzczonym gratulacyje z okazyji ucieczki od pogaństwa:tak: Mam nadzieję że BUnia nie jest jedyną poganką?:-) Wogóle coś miałam pisać ale mózg mam zblazowany:confused: I nie wiem co to miało być.
 
U nas chrzest za tydzień ;-)
a mały dziś spał w dzień łącznie z godzinę jestem wykończona ale za to ładnie zasnął w łóżeczku ja zaraz się kładę bo dziś nie wyspana jestem albo ta pogoda tak na mnie działa...
 
Morka - nie jest jedyną... my się chrzcić będziemy w lipcu lub sierpniu lub wrześniu - się zobaczy


... ja lubię taka pogodę....
 
No to odmeldowujemy się.
Na pikniku z okazji dnia dziecka było okropnie tzn.mnóstwo atrakcji ale też mnóstwo ludzi,którym najeżdżałam na pięty za co obdarowywali mnie NIE miłym uśmiechem:-D więc ewakuowaliśmy się z tamtą do parku.Także niedziela zleciała u nas w miarę tylko nas deszcz nas zastał w drodze powrotnej ale tak to ok.

morka my też jeszcze nie chrzczeni;-)czyli diabołek w Antosiu jeszcze siedzi gdzieś tak do września:-D
 
reklama
Do góry