reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bibik ja dopiero doczytałam jesteś super ja to bym się załamała od razu skur ... ku... m... h... aż się popłakałam co za ludzie

chłop w domu ciąg dalszy więc spadam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja szybko sie wpadlam przywitac i podzielis moja radoscia otoz moj synuś kochany spał od 19-tej do 6.30 bez zadnej zadniuienkiej pobutki:-) Znalazłam go gadajacego do zabawek w poprzek łózeczka z głową pod karuzela i nogami na szczebelkach:sorry2:, chyba zaraz cza obnizyc materac:tak:
Wstal, zjadl, pobawil sie i wrzuciłam do ojca do wyrka i spia do tej pory a ja sie szykuje na chrzciny:-)

hej Kobietki :-)
no i po chcrzcinach :-)
naszczeście wszystko sie udało - mała chichrała sie wkościele :-) naszczęście było ciepło wiec imprezka z domku przeniosła się na ogródek dopóki nie zaczeły wcinac meszki wszystkich :D
lece teraz na tapczanik odpoczac bo M mnie wywali zeby walkne Sosnowskiegow necie obejżec ...ehh te dziady ;-)

miłej nidzieli zycze kochane :-)

Super ze sie wsio udalo:-)

Milego dnia wzytkim
 
ja właśnie ze spaceru wróciłam, zrobiłam prawie 10kilosów! i mam nadzieję, że moja doopka to usłyszałam bo wypada jej teraz troszkę zmaleć:D

Dżonson zasnął od razy tj 10:20 i śpi do tej pory:D ups się zaczyna kręcić :sorry2:

E: noż kurka nooo...m się kręcił po kuchni to myślę sobie: obiad zrobi:D i na moim myśleniu się niestety skończyło
 
witam sie i ja. Maluda nadal grymasi z mlekiem ale je tyle ile powinna(wczesniej jadla wiecej moj mowi ze sie przejadla i teraz bedzie troche mniej jadla a ja sie juz przyzwyczailam ze jadla po 160ml co 4 godziny) wlasnie spika a my z mezem ogladamy Kubice. W lodowce chlodzi sie tiramisu(tyraj misiu jak to moja siostra mowi:p) a my mielismy jechac do parku ale pogoda tak jak i moje dziecie grymasi...mialobyc piekne sloneczko i 18 stopni a jest pochmurno i 15 w porywach...mam nadzieje ze chociaz jutro bedzie tyle ile zapowiadali bo meilismy jechac do Leeds Castle gdzie jest piekny teren na spacer a bilet wazny przez rok (Macy jak jestescie samochodowi to polecam bo jest pieknie!)
za godzinke zupka idzie w ruch a pozniej jakies zakupones bo lodowka swieci pustkami a Maly glod w koncu przyjdzie i bedzie nas terroryzowal :)

Pozdrowionka i milego dzionka.
 
Dorcia dobra jesteś 10 kilosów? woooow:szok:
Sel mój też ogląda Kubicę a ja dalej nie mogę pojąć co w tym jest fajnego:sorry2:
podrzuć trochę tiramisu:-p

ja wczoraj przejechałam się rowerem i myślałam, że umre:szok:
musi mi się tyłeczek przyzwyczaić, bo siodełko jeszcze dzisiaj czuję:-p
 
nadineczka ja tez nie pojmuje formuly 1 bo oni tylko jada i jada i ziuuuuuuuuuuuuuuuuu jada i ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,boks to rozumiem bo przynajmniej sie po pyskach obkladaja, nawet Ala jest wielka fanka boksu i MMA (maz wola na nia MMAla:p ) i az piszczy z radosci i siedzi wielce zainteresowana jak ogladamy jakas walke ale trzeba towazyszyc mezowi :p

Przesylam troche tyraj misiu dla was :p

2381723696_4e1e4b7734.jpg
 
reklama
Do góry