reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
co wy tym dzieciom robicie ze tak ładnie wam spią w dzien??? moja jak zasnie to max 40 min. zato w nocy spi po 12-13 godzin:tak:
 
TYSIOLEK super ze się udał chrzest:-)

U nas piekna pogoda właśnie wróciliśmy z leżakowania tzn Alanek bardziej leżakował a ja z Dominisiem pobawiłam sie i super babki w piaskownicy robiliśmy:-)
 
Mój M w wysprzątanej kuchni właśnie piecze ciasto ze śliwkami ( a zjadło by się to tyraj misiu!) i coś czuję, że kuchnia na nowo do generalnego sprzątania...
Pogoda u nas do d...! Niby jest 26 stopni ale taki wiatr, że nawet okno się boję otworzyć a o wyjściu to tylko pomarzyć!!!
Natek marcheweczkę z ziemniaczkami zjadł i teraz grzecznie leżaczkuje gadułek...
 
cześć dziewczynki, cały dzień mnie dzisiaj nie było bo byliśmy u moich rodziców na rocznicy komunii mojej siostry. Moje dziecko coraz krócej śpi, dzisiaj zaczął gadać do zabawek o 5 rano!!! Masakra jakaś, u rodziców coś dzisiaj był strasznie marudny, ale zauważyłam że jak jest gdzieś dużo ludzi to mały jest rozdrażniony a jego drzemki wynoszą po 25 min. Więc spał u rodziców dwa razy po 25 min. Wróciliśmy o 16 do domu, zjadł butlę i zasnął. Uwaga, nadal spi, aż szkoda mi go budzić. Ciekawe kiedy potem zaśnie już na noc..
Potem się odezwę,

tyraj misiu wygląda bosko!!
 
Melduję że żyjemy. C na weselu zniósł dzielnie decybele- spał jak muza grała, trochę się wiercił jak przestawała.....
Ale był bardzo dzielny. Raz tylko zakłócił ceremonię w kościele- bo beknął....:) nie mogłam zapanować nad śmiechem, a co zapanowałam m sie zbliżał i jeszcze rechotał, wyglądaliśmy zapewne jak dwa głupki......

No to tyle o nas.....

Widzę, że robicie apetyt - tiramisu....:)
A my znów robimy pizzę - mąki nam trochu zwykłej nie straczyło, daliśmy razowej, zobaczymy co z tego wyjdzie, C śpi:)

Bibik współczuję przeżyć z całego serca!!!

Tysi fajnie, że chrzciny udane!!!!

Poza tym melduję że wszystko podczytałam - widzę że w weekend na moje szczęście nie szalałyście za bardzo ....
 
Ale tu dzis spokoj....nawet se spokojnie nadrobilam;-)
U nas dzis pogoda w kratke byla,raz swiecilo raz lalo,2 razy malego ubralam i jak mielismy wchodzic-oberwanie chmury.Po drugim razie sie poddalam,tak ok 17ej i co? do teraz nie lalo....masakra jakas...Maly juz spi,ja juz sie wylezalam w wannie ,teraz sie bycze z herbatka i truskawkami...
Milego wieczoru:-)
 
No i wrócili my z chrzcin, stwuerdzić smiem ze moje dziecko ma awersie do kosciola. Najpierw gadał równo z księdzem a potem wolał na dworku spacerowac:) Ja na dzis koncze bo moj małż się uwagi domaga. Dobranoc
 
reklama
Witam

A u nas niedziela bardzo fajnie minęła. Najpierw bylismy u prababci Zuzi na działce, a pozniej na rajd pojechalismy.Pogoda dopisywała cały dzien , dopiero teraz zaczeło padac buhaha
Zuzia wykąpana i juz chasia a mamuska zaraz do wanny skoczy:-)

Jola.24 fajnie ze mały tak dobrze Ci spi, a w dzien ile spi???
Bo u nas własnie w tym chyba tkwi problem, bo mała zaledwie 2 godziny wytrzymuje i pózniej drzemka 40 minut , znowu 2 godziny aktywnosci itd.
Tysiolek super ze chrzciny udane,:-) u mnie jeszcze przede mna:szok:

Beti 12,13 godzin bez przerw na jedzenie????:confused::confused::szok:

No no lecę:happy2:
 
Do góry