reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Malwina moja tez pije w nocy dosc czesto.myslalam ze jej za goraco ale karczek ma nieraz ledwo cieply i tez nie mam pomyslu;(
Moze Macy ma racje ze to zeby bo moja pije w ciagu dnia jak wariat a jak nie pije to gryzie butelke

Mam nadzieję ze to ząbki i ze przejdzie,Zuzia tez zamiast pic to bawi sie butelka i ją gryzie, zaczęłą się ogromnie slinic i wkłada rączki do buzki
 
reklama
ile ja sie przy Ali ostatnio nadenerwuje bo ta zamiast jesc w ciagu dnia to sie chichra albo gryzie smoczek od butelki i ogolnie bawi sie w najlepsze....tak juz z tymi dzieciakami jest...jesli zdrowe to zaglodzic sie nie dadza.
Bibik strasznie mi oprzykro ze ty i twoje szczescie musieliscie sie tyle nacierpiec w szpitalu. Niestety trzeba trafic na dobrego lekarza bo przewaznie jest lipa nie tylko w polsce...ja jezeli cos jest z mala to nie ide do przychodni bo to nie ma najmniejszego sensu u nas....jade na pogotowie odrazu i chociaz nasz rekord czekania od przyjechania na pogotowie do podlaczenia malej do osprzetu to 10 godzin czekania to wole poczekac i wiedziec ze sie mala zajma jezeli cos bedzie naprawde nie tak i przedewszystkim zrobia jej wszystkie badania bo w przychodni nawet moczu nie badaja... Na szczescie czasy koczowania w szpitalu za nami (oby jak najdluzej) leczenie baby jagi( takiego kobiecego odpowiednika dr.House`a :)) dziala mala je i nie ma boli brzuszka zadnych, wcina zupki i chichra sie non stop. Zycze kazdej z was zebyscie trafialy na wspanialych lekarzy ktorzy wiedza co robia a nie na konowalow.

Wlasnie ogladam Eurowizje i rece mi opadywuja....zenada...nic nie widzilam godnego uwagi narazie.
Maz sie zaczal odzywac. Odwiedzilismy dzis Ikee kupilismy pare *******ek, malej kupilismy takie fajne pacynki na palce, bedziemy robic przedstawienia :) pacynki wygladaja tak:
http://4.bp.blogspot.com/_gTvuTXdsz...AEbg/PRDrCNOFgsM/s320/ikea+finger+puppets.jpg

dobra nie zawracam gitarry ide ogladac.
Milego wieczorka kobietki!
 
Witam wieczorową porą,
Za nami pierwszy spacer w spacerówce ;-). heh - trochę ta nasza spacerówka przypomina mi fotelik samochodowy - ale rozkłada się na płasko i Stasiowi sie podobało ;-).
Trochę gorąco mi dzis było ... więc kryłam sie w cieniu. Kurcze i latają dmuchawce lub jakieś inne świństwa - nie lubię ich !!!

Sel - też uważam, że są lekarze i "lekarze".


Karaluchy pod poduchy...
 
ile ja sie przy Ali ostatnio nadenerwuje bo ta zamiast jesc w ciagu dnia to sie chichra albo gryzie smoczek od butelki i ogolnie bawi sie w najlepsze....tak juz z tymi dzieciakami jest...jesli zdrowe to zaglodzic sie nie dadza.
Bibik strasznie mi oprzykro ze ty i twoje szczescie musieliscie sie tyle nacierpiec w szpitalu. Niestety trzeba trafic na dobrego lekarza bo przewaznie jest lipa nie tylko w polsce...ja jezeli cos jest z mala to nie ide do przychodni bo to nie ma najmniejszego sensu u nas....jade na pogotowie odrazu i chociaz nasz rekord czekania od przyjechania na pogotowie do podlaczenia malej do osprzetu to 10 godzin czekania to wole poczekac i wiedziec ze sie mala zajma jezeli cos bedzie naprawde nie tak i przedewszystkim zrobia jej wszystkie badania bo w przychodni nawet moczu nie badaja... Na szczescie czasy koczowania w szpitalu za nami (oby jak najdluzej) leczenie baby jagi( takiego kobiecego odpowiednika dr.House`a :)) dziala mala je i nie ma boli brzuszka zadnych, wcina zupki i chichra sie non stop. Zycze kazdej z was zebyscie trafialy na wspanialych lekarzy ktorzy wiedza co robia a nie na konowalow.

Wlasnie ogladam Eurowizje i rece mi opadywuja....zenada...nic nie widzilam godnego uwagi narazie.
Maz sie zaczal odzywac. Odwiedzilismy dzis Ikee kupilismy pare *******ek, malej kupilismy takie fajne pacynki na palce, bedziemy robic przedstawienia :) pacynki wygladaja tak:
http://4.bp.blogspot.com/_gTvuTXdsz...AEbg/PRDrCNOFgsM/s320/ikea+finger+puppets.jpg

dobra nie zawracam gitarry ide ogladac.
Milego wieczorka kobietki!

Ja tutaj tak samo robię. Żadnych przychodni tylko od razu izba przyjęć. Tylko, że czekam nie 10h ale max 4h. Zbadają porządnie i jak nic poważnego to do domku z lekami. Tak postępuję z Ksawkiem również. Jeżeli chodzi o opiekę medyczną dzieci to nigdy nie miałam większych problemów w UK. Niestety nie powiem tego o Polsce bo to co było z Natkiem to nie był pierwszy raz. Z Ksawkiem też przeszliśmy horror ale to było ponad 4 lata temu.

Natuś teraz zasnął a charczenie już powolutku się zmniejsza. Gorzej z jego psychiką.:-( Ale mam nadzieję, że z czasem wszystko wróci do normy i odzyskam mojego śmieszka...
Dziś cały dzień porządki, porządki i porządki! Padam już a jutro ciąg dalszy... Niecałe 2 miesiące bez sprzątania a dom wygląda jakby wieki nikt nic nie robił!:szok::szok::szok: Góra zaliczona a jutro dól (najgorsze- kuchnia, salon i łazienka). Są jacyś ochotnicy do pomocy???:tak::-D

Spokojnej nocki Mamuśki...:-)
 
Hejka !

Ja jak zwykle tylko w nocy mam chwilkę,ale dziś było tak ładnie że cały dzionek na dworze byliśmy,potem kąpanko i... mały dal mi tak popalić że zasnął ok 23 ale już na szczęście lula.
My jutro idziemy na stadion bo organizują tam Dzień Dziecka i będzie dużo atrakcji,co prawda Antek jest jeszcze mały ale jakieś zdjecie z kucykiem lub clownem mu cyknę będzie miał pamiątkę,w końcu to jego pierwszy Dzień Dziecka.

bibik13 współczuję przejść też byliśmy w szpitalu z małym bo zapalenie płuc miał więc wiem mniej więcej jak to wygląda ale Ty dobra Mamuśka jesteś i instynkt Cie nie zawiódł.Super że juz mały powoli dochodzi do siebie Będzie dobrze zobaczysz.

Dla wszystkich Waszych Dzieciaczków na Dzień Dziecka od e-cioci:-)

Wszystkiego najlepszego,
szczęścia i radości moc.
Ciepłego słoneczka co dzień,
kolorowych snów co noc...
 

Załączniki

  • news_mis.gif
    news_mis.gif
    69 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
hej kobitki
co tu taka cisza? nie gadajcie ze śpicie jeszcze:szok: moje dziecko spi a ja wstac musialam, zuple zrobic, umyc sie i zaraz do sklpeu jechac bo pozniej Pan Szanowny tzn M ma malowac pokój dla Fioletki na fioletowo;-)

no nic...skoro tu taka cisza to uciekam,miłej niedzieli:tak:
 
DZIEŃ DOBRY:-)
BETI ja już z turbanem na głowie(myłam głowe) co i wstanie było szybsze:-)

Wczoraj z M oglądaliśmy boks Sosnoskiego(nie wiem czy ktoś się interesuje:-p)i powiem ze super dawał z siebie wszystko:-)widaomo z takim mistrzem jak Kliczko(zapomniałam jak sie pisze to nazwisko)to nie miał szans bynajmiej spoglądająć że był zajefajnie do niego wielki:szok:a i tak dawał czadu i wytrzymał prawie 10 rund(prawie bo w tej rundzie został znokautowany):-)

Bibik jesteś cudowną mamą, wiedziałas kiedy interweniowac!:-)

A u mnie 3 nocka do d...., pobódki co godzinę.No i to pewnie to te zeby, bo w dzien tez jest do niewytrzymania. Pocieszam sie tylko tym ze jak bede miała drugie dziecko to bedzie zupełne przeciwienstwo:-D

Idę kapac juz mała bo nie dam rady dłyżej z tym maruderem małym.

Miłego wieczorka
hehe no u mnie się tak sprawdziło Dominiś dawał czadu a Alanek kochane spokojne dziecko jeśli chodzi o noce bo za dnia Dominiś także był kochany gdzie z czasem to się zmieniło:eek::-D
 
siema dziołchy! pogoda powoli się poprawia :D
wczoraj nasza bryka przeszła metamorfozę i jeździmy już w spacerówce - nie powiem nie jest idealnie płasko ale bardziej niż w foteliku,
Dżonson zadowolony a jaka jazda! pojęcia nie miałam, że gondola tyle waży!
oho już po drzemce!
ehh dziś do kościoła chyba nie pójdziemy bo się z karmieniem nie wstrzelimy:sorry2:
 
Witam sie i ja w ten piękny dzionek:-)

Nocka ciut lepsza, zawsze to cos!!!:-D a teraz juz ma 1 drzemke

A my dzisiaj jedziemy sobie pooglądac samochody terenowe jak jezdzą w terenie:happy2:

No niektóre to mają dobrze i pewnie sobie jeszcze śpią:-) nie tak jak niektórzy i od 6 na nogach heheh

Miłego i słonecznego dnia Mamuski
 
reklama
hej Kobietki :-)
no i po chcrzcinach :-)
naszczeście wszystko sie udało - mała chichrała sie wkościele :-) naszczęście było ciepło wiec imprezka z domku przeniosła się na ogródek dopóki nie zaczeły wcinac meszki wszystkich :D
lece teraz na tapczanik odpoczac bo M mnie wywali zeby walkne Sosnowskiegow necie obejżec ...ehh te dziady ;-)

miłej nidzieli zycze kochane :-)
 
Do góry