reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bibik wsypy do wody to wszystko polecam jeszcze korę dębu też wysuszy ładnie pupe okłady lub kąpiel

Ja na sekunde bo mały na kolanach marudny :sorry2:
 
reklama
Mnie uczono, że krochmal robi się tak, z dwie łyżki mąki weź i wrzuć do szklanki zimnej wody i dokładnie wymieszaj, potem to wlej do gorącej wody np ok litra i tez wymieszaj (wyjdzie kisiel, to już jest krochmal)- taki krochmal wlej do wanienki.
 
Witajcie...:-)

A teraz coś wesołego! :-DNatek wczoraj w trakcie płaczu (za wolno mleko robiłam) jakoś tak dziwnie splótł usteczka i jak byk wyraźnie było MAMA!!! :-):tak::-D:-):tak::-D:-):tak::-DMężuś zazdrosny, że aż obrażony na mnie! A ja mam uśmiech od ucha do ucha!!!:tak::tak::tak:
GRATULACJE!!!!!!!!!!!:-)
A ja wczoraj narzekalam na dziecie a teraz musze go pochwalic, bo od wczoraj popoludnia jest calkiem grzeczny.
Kupilismy mu ostatnio w koncu lezaczek i wczoraj go poskladalam i musialam od razu wymontowac bateryjke z zabawki z melodyjka, bo ciagle ja wlaczal i zaczal sie wsciekac :-D
Dzisiaj zapowiada sie piekna pogoda, wiec szykuje sie dlugi spacerek.

Milego, slonecznego dzionka.
leżaczek bardzo przydatny;-)
 
Bibik, ktos nad Toba kobieto czuwal, zes wziela malego do domu... Mam nadzieje, ze maly szybko dojdzie do siebie. Jego pupa tez.
 
Bibik jesteś cudowną mamą, wiedziałas kiedy interweniowac!:-)

A u mnie 3 nocka do d...., pobódki co godzinę.No i to pewnie to te zeby, bo w dzien tez jest do niewytrzymania. Pocieszam sie tylko tym ze jak bede miała drugie dziecko to bedzie zupełne przeciwienstwo:-D

Idę kapac juz mała bo nie dam rady dłyżej z tym maruderem małym.

Miłego wieczorka
 
Naderienne co do obtartej szyjki to my zesmy zrobily tak: obcielam jej skarpetki i nasunelam na te szelki tak zeby miala przy szyjce a szelki dodatkow jeszcze mamy spiete gumka recepturka wiec nie spadaja. moja tez czasem sie wkurza jak jej zakladam bo my niby mozemy sciagac na 10 min dziennie.ale jak ja czyms zajme to jest ok. my idziemy na kontrole 14 czerwca i juz mam stresa. dzis patrzylam i psioszka jej sie naprostowala ale faldka dalej jest glebsza na jednej nozce.

Malwina moja tez pije w nocy dosc czesto.myslalam ze jej za goraco ale karczek ma nieraz ledwo cieply i tez nie mam pomyslu;(
Moze Macy ma racje ze to zeby bo moja pije w ciagu dnia jak wariat a jak nie pije to gryzie butelke.

Bibik to jakis horror!!!! slow mi brakuje,JESTES SUPER MAMĄ!!!! i jak mamy zaufac lekarzom a ku..w przeciez wszechwiedzace nie jestesmy do cholery.)sorki ale sie zdenerowalam bardzooo) ja moze przesadzm ale powazniejsze rzeczy wole konsultowac kilka razy (tak jak u nas w przypadku bioder), nieraz mi sie za to obrywa ale przynajmniej mam pewnosc.
 
reklama
Ło matko my dopiero z miasta wroclimy, wydalam wszytkie pieniadze a po powrocie dozlam do wnioku ze nie mam sie w co jutro ubrac:sorry2: a przed wyjazdem do Pl na chrzciny kupywalam cala garderobe bo sie w nic nie miecilam, po powrocie przezlam na dukana i co? Tera tez sie nie mam w co ubrac bo tamto za duze a te z przed ciazy niemodne:wściekła/y: T na mnie patrzy jak na idiotke i mowi zebym sie zdecydowala bo jak bede ta garderobe tak wymieniac to z torbami pojdziem:sorry2:
 
Do góry