reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

viw - ja aktualnie mam śpiworek z IKEA do 6 miesiąca - śliczny beżowy ze słonikiem, ale powoli tez robi sie za mały. Jest też w IKEA od 6 miesiąca taki biały z łódeczką - piękny. Chyba go kupię, bo strasznie wygodny. Odsuwa sie od stópek i wystarczy od dołu odsunąc by przebrac malucha w nocy.
 
reklama
My uzywamy już pampers 4+ i na nocke wystarcza spokojnie. Co do ubierania to pewnie każda ma swoją metodę, u mnie jest tak, że ubieram generalnie jak siebie. A ja nie lubię grubo; więc tymek już krótki rękawek zalicza. Często też jest bez skarpet bo to nawet mama mi przypomina, że dzieci lubią mieć bose. Sama lubię. Dlatego też nie uznaje żadnych śpiworkow - uwielbiam spac z odkrytymi stopami i tak samo Tymek. Ubieram mu pieluszkę i na to rampersik z gołymi stopkami. Za to mam kołedekę cieplutką ale lekką i jak się odkryje to nie robię z tego problemu. A zresztą pol nocy to on ze mna i tak śpi ;))
edit: nie uznawałam też rękawiczek na dłonie więc analogicznie śpiworki też niet.
 
Ostatnia edycja:
Jolcia7777 też mam jeden od dołu na suwak, super sprawa i łatwo śpiącądzidzie sie do niego pakuje ale u nas nie ma IKEI:-(
 
Wszystkim dzieciaczkom co obchodzą miesięcznice wszystkiego dobrego!!!!

Ja od samego rana zrobiłam pranie, zdrzemnęłam sie z 20 minut, wypiłam kawke i na nic wiecej nie mam ochoty bo łep mi pęka,
No ale na SPACER trza isc bo mała szału dostanie

Ja tez bedę musiała zacząć używac spiworka , bo moja bestia zaczęła sie odkopywac i za zadne skarby nie chce byc przykryta:no:

Wiw no no no zaszalałaś dziewczyno:-)
 
Witam witam,
jola - dzięki za info...ale ja o nic nie pytałam :D Chyba, że już mam sklerozę co jest niewykluczone :-D

Chyba przesadziłam trochę. Zjadłam tabliczkę białej czekolady na śniadanie i chyba pójdę sobie rzygnąć teraz.

Miłego.

Goisa-K23 dzieki bardzo.zaraz poczytam

kurcze cos jest mojemu dzieciu.spala od wczoraj od 18.00 do 09.40 dzisiaj (z przerwami na jedzenie), i teraz znowu zjadla i zasnela.:szok::szok:

Jola to ja pytalam o pieluszki;-)

Ajm sory pomylilam was:zawstydzona/y:
Takiej to dobrze, czekolada sie opych a czlowiek na wiecznej diecie:sorry2:

Ja mam trzy spiworki ale teraz nie zkladam bo cieplo jest, tez czasem na gole nuny spi ale raczej zawsze cienki bo cienki ale dlugi rekawek:tak:
 
My uzywamy już pampers 4+ i na nocke wystarcza spokojnie. Co do ubierania to pewnie każda ma swoją metodę, u mnie jest tak, że ubieram generalnie jak siebie. A ja nie lubię grubo; więc tymek już krótki rękawek zalicza. Często też jest bez skarpet bo to nawet mama mi przypomina, że dzieci lubią mieć bose. Sama lubię. Dlatego też nie uznaje żadnych śpiworkow - uwielbiam spac z odkrytymi stopami i tak samo Tymek. Ubieram mu pieluszkę i na to rampersik z gołymi stopkami. Za to mam kołedekę cieplutką ale lekką i jak się odkryje to nie robię z tego problemu. A zresztą pol nocy to on ze mna i tak śpi ;))
edit: nie uznawałam też rękawiczek na dłonie więc analogicznie śpiworki też niet.


Też ma gołe stópki - tyle, że w śpiworku a nie pod kołderką ;-). Śpiworek - ten mój - jest dużo cieńszy od kołderki (mam - ale lezy w szafie jeszcze nigdy nie uzyta) i bardziej giętki. W śpiworku sie nigdy nie odkryje, a że śpi pod oknem - dość często uchylonym w nocy - to mi zależy, żeby sie nie odkrył ;-).
 
U nas zdecydowanie skarpety ! Zdejmuje małemu czasem w kojcu jak bryka zeby się mógł paluchami bawić ale zaraz dostaje czkawki i trzyma go czasem nawet 40 minut!!!!:-( biedak się meczy i marudzi bo to nie prawda , że dzieciaczkom czkawka nie przeszkadza jak piszą w poradnikach:no: i chyba nie ma na to sposobu????
 
Dobrze, że napisałyście o tych śpiworkach z IKEA, w niedzielę wybieram się po śliniaki ortalionowe to i śpiworek nabędę. :) Jak ciepło Poli na noc nie ubiorę, to później łapki i stópki lodowate, ale u nas jest zimno w domu w nocy.
 
reklama
Dzień dobry!!
Ja tylko na chwilę, przywitać się i okiem rzucić... Idę spać, bo w z nóg lecę... Miłego dnia!:*
 
Do góry