reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam :tak:

Co do ubierania ja też nie lubię przesady:tak: ale nie można też porównywać 25 stopni do 10 stopni wiec jak jedna pisze że ubiera tak a inna tak to poproszę o temperaturę na dworze :-D

bo ja ubrałam małemu bodziaka na to bluzeczka i spodnie skarpetki i sweterek i kapelusik a mój mi robił wykład pół dnia że dziecko za cienko ubrałam :eek:a ubrałam jak siebie a było chłodno i okropny wiatr wiec nie było mowy o samej bluzeczce ale też choinka nie tak zimno żeby kurtę mu zakładać bo to nie zima ...ja się mojego pytam jak teraz mam mu ubrać kurtkę to co zimą ja sie pytam 3 kożuchy ???

Poczytam dokładniej was później bo mały już piszczy dziś tylko moje ręce mu pasują :cool:
 
reklama
Witam się i ja
W planie mialam marudzic ze moj syncio dwa razy na jedzenie w nocy sie budzil ale jak przeczytałam malwine to zmienilam zdanie:sorry2: Biednas kobieto!!!!

pumpkin my uzywamy baby dry i nocke wytrzymuja:tak:

ASIAX wtawij fotki, my ocenimy fryzurke;-)

No a moje dziecko tez ie kilka razy budzilo w nocy a o 4.00 to juz go zotawilam samego bo na gadki mu sie zzebralo i nie wiem czy zasnal bo ja zanelam i obudzilam sie o 7 bo piszczec mu ie zachcialo, teraz padl a ja wykonczona tez zaraz ie chyba poloze, na szczescie weekend i T w domu to odespie:-)
Milego dnia
 
Ale ze mnie gapa - agagsm - Wszystkiego naj dla Michalinki!

Gosia - mialam napisac, ze nasza kurteczka to taka grubsza bluza... zdecydowanie nie nadaje sie na zime :-)

ach i chcialam jeszcze cos zapytac: nie wiem czy kiedykolwiek doczekam ciepelka, ale pytam tak na wszelki wypadek: prawda to, ze jak jest cieplo, to ubieramy jedna warstwe mniej niz na siebie?
 
Witam witam,
jola - dzięki za info...ale ja o nic nie pytałam :D Chyba, że już mam sklerozę co jest niewykluczone :-D

Chyba przesadziłam trochę. Zjadłam tabliczkę białej czekolady na śniadanie i chyba pójdę sobie rzygnąć teraz.

Miłego.
 
Witajcie,

Minnie – Stas własnie śpi w śpiworku i mi to pasuje – do karmienia w nocy biore go razem z tym śpiworkiem i tylko odkładam.

Beti – nasz jak jest zimno to spi jak skała, ale niesty teraz w mieszkaniu to z otwartymi oknami mam 21. W nowym aktualnie jest 18, ale zapewne jak zamieszkamy i zaczną pracować sprzęty domowe to się temperatura podniesie.

Ja zawsze mam dylemat z tym ubieraniem i zazwyczaj na pajaca, który nosi w domu zakładam drugiego pajaca z kapturkiem – welurowego i czapeczkę i gotowy ;-)
 
Pumpkin chyba Cię z lekka zemdliło :sorry2:


ja jem od 7:00 mały jogurt i jeszcze nie zjadałam kurka dokończyć tak mi mały daje popalić ...teraz mały zasnął wiec zaraz uciekam na pocztę i na zakupy bo coś czuję że dziś z małym się w niczym nie wyrobię a potem dopiero spacer


Beti jak na razie to tylko znalazłam takie coś dr Eduard Estivill i będę szukać czegoś więcej teraz mi mały zasnął przy cycu a tak nie bardzo chciałabym by zasypiał ale wczoraj poszedł spać o 19:30 i spał do 6:00 z karmieniem w nocy oczywiście ale zawsze to zasypia 21:30 ale nie wiem czy mu też zęby nie idą albo ma jakiś skok bo jak pisałam wcześniej dziś tylko chce na ręce a i na nich coś nie tak i chce bym chodziła a potem tez mu coś nie pasuje i się cały wygina i pręży ze złosc:dry:
 
Witam mamuśki,
samego szczęścia dla Michasi:-)
właśnie przeczytałam posty od wczorajszego wieczora i nadrabiam:

Agagsm u nas jeszcze 20stopni nie było, no może tydzien temu przez godzinę!!!! ale standard to 16 czasem 19 przy czym wieje więc ciągle na ciepłą wiosne czekam , wczoraj było 10!!!!!:wściekła/y: ale z tego co czytam to ubieram jedną warstwę więcej niż Wy tylko u Was cieplej, bo ja miedzy body a bluze jeszcze bluzeczke wkładam ale łydy gołe od ciągłego wiercenia sterczą:-D

co do spania to Kostek od dawna w śpiworku i bardzo polecam bo kocyk starczał na 10 minut, teraz mam problem bo wyrasta z tych do 6 miesięcy a nic fajnego, większego nie widziałam:-(

pieluch używamy Haggisów i na całą nocke starczają tylko zawsze uważam żeby nie były za małe, nie na styk zaklejane bo się inaczej bokami mały moczył:no: teraz mamy 4 czyli 9-14 kg a mały waży 8 kg
Jak kupowałam pampersy to wystarczały na 3 godziny te co miały 12 dać rade, straszna sciema i są mniejsze od haggisów!!!!

Odnośnie urody i wracania do formy to chyba nikt mnie nie przebije bo chyba mnie wczoraj Bog opuścił:no::no::no:
z figurą już coraz lepiej i zapodałam nową garderobe tylko 1 rozmiar więcej czyli obecnie 38 ale ciagle ide w dól ale poszłam wczoraj do kosmetyczki żeby jakoś całą odnowe zrobić no i jak zaczełam się upiekszać to sobie troszke kwasem usta powiekszyłam!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no chyba starej babie na łeb padło bo dziś spuchnięta jestem, wyglądam jak klaun aż się moje dziecko z rana przyglądało czy to na pewno jego mama,
no więc poszłam po bandzie na całego i teraz mam nadzieję, że ta opuchlizna szybko puści i jakoś bedzie to wyglądać??????:confused::confused::confused:
 
Witam.
U nas spanie dziś podobne jak u Malwiny. Z tym, że ja nie wiem, czy co pół godziny się budziła czy co 45 minut. :eek:

Agagsm, najlepszego dla Miśki.

Co do ubierania, to ja się nie wypowiadam, bo chyba moje dziecko schładzam do granic możliwości. Nawet jak piździawka na zewnątrz, to my bez czapki. Oj, nasłucham się w Polsce, nasłucham. Tylko, że ja się od kultu czapki już uwolniłam.

Wiw, jakim kwasem? :eek: Co do pieluch, mnie tam średnio obchodzi, czy 12 czy 24 godziny mają trzymać, bo ja bym z jedną podpaską nie chciała chodzić 24 godziny. ;-) Ostatnio widziałam reklamę dezodorantu - 48 godzin... Niektórzy się wietrzą, nie myją.;-)
 
Ostatnia edycja:
Goisa-K23 dzieki bardzo.zaraz poczytam

kurcze cos jest mojemu dzieciu.spala od wczoraj od 18.00 do 09.40 dzisiaj (z przerwami na jedzenie), i teraz znowu zjadla i zasnela.:szok::szok:

Jola to ja pytalam o pieluszki;-)
 
reklama
macy : kawasem hialuronowym, tym co sie zmarchy wypełnia!!!!!

Co do dezodarantów to masz w pełni rację a wąchając nasz naród w miejskich środkach komunikacji to nawet jak by tygodniowe zapachy wymyślili to by ich nie stosowali!!!!!!

ale pielucha musi trzymać bo jak dzieciak przesypia nockę a ja mam to szczęście to trudno się budzić żeby pieluchy zmieniać, zresztą zauważyłam że mały chyba dopiero nad ranem "namacza" bo na początku na spiocha mu zmieniałam około północy i była praktycznie sucha a wczesniej zakładałam ją po kąpieli około 20!!!
 
Do góry