reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

I witamy sie po wizycie u lekarza. :)

Dużo zdrówka dla chorowitych!! I Dzieci i Mam!!

Sangrija uśmiałam się z Twojego posta :) hihihi na pewno małpy w lusterku nie widzi ;p hihihi ;)
A powódz rzeczywiscie okropna... I zbliza sie wielkimi krokami... :(( nas nie zaleje, ale ziemie mojego brata pewnie tak i wszyscy nerwowi... Jak maja postawic na niej dom?! :((
Dobrze, ze moja wiechura, tam gdzie domek postawimy daleko od rzeki...

Patrysiu super, że Alanek pięknie spi :) oby tak juz zawsze bylo!! :)


Macy, skoro masz piekna pogode, to wez do siebie pare chmurek :) tak, zeby nam nieba odslonic, a zeby Tobie slonka nie zabraklo!! Stopni to ja nie chce, bo u nas duchota jakich malo ;/



Poszlismy, pani doktor, znow nie Adasiowa zbadala, powiedziala, ze oskrzela czyste, kazala czesciej podawac kropelki do noska i inny syropek, a w zasadzie, to dwa syropki ma, witaminke C, tak jak Jasio Dorci :) i nurofen kazala, bo lepszy od panadolu, tak powiedziala...
Kazala isc na spacer, wiec poszlismy :) na lawke posiedziec, bo nie za bardzo chodzic moge :) czekalam na mame, Slawek musial do pracy wrocic i w jednej minucie ciemno sie zrobilo, zaczelo lac tak strasznie mocno :( jakbyscie zobaczyly jak uciekam z noga odwiazana w klapkach padlybyscie ze smiechu :) Mama moja az poplakala sie, z daleka widziala :)

Jak tak sobie siedzialam na tej lawce kolezanka szla, wiec mowie 'czesc' :) a ta 'o rany, nie poznalam cie! jak ty wygladasz?!' ;/ No... Jak ja wygladam...?! Świnia kurde, wiecej jej czesc nie powiem ;p ;) hihi

Zmykam obiad konczyc :)
Dzis kasza, gulasz i kapusta mloda :) troche nie pasuje, ale mialam ochote :)
 
reklama
Hejka
Za bardzo się nie naprodukuję bo deszcza zaczął lać i mi cały optymizm zmyło. macy ja troszkę słońca proszę ;)
Dorciaa - każda wersja bez antybiotyku jest lepsza niż "z" - może zatem na stale zmienisz pediatre, skoro tak spróbowała inaczej? No no niestety nie wszystkie "one mondre" jakby się z góry wydawało. Kurcze Jaś ma 4 miesiące... która to choroba? Emilcia wam też zdrówka - biedactwa, to też nie jest pierwszy raz ani twoj ani Adasia...:(
a może się czepiam? ;)
edit: Emilcia - to się cieszę, że jednak Adaś zdrowy.
edit2: z tym nurofenem nie przesadzajcie, gorączki nie ma co zbijac za szybko, ona czyni dobro dla organizmu, a jak nie ma gorczki to już calkiem nie wiem na co nurofen, feee
pozdrówka i buziaczki dla nowych styczniówek ;)
 
Ostatnia edycja:
Jak tak sobie siedzialam na tej lawce kolezanka szla, wiec mowie 'czesc' :) a ta 'o rany, nie poznalam cie! jak ty wygladasz?!' ;/ No... Jak ja wygladam...?! Świnia kurde, wiecej jej czesc nie powiem ;p ;) hihi

Zmykam obiad konczyc :)
Dzis kasza, gulasz i kapusta mloda :) troche nie pasuje, ale mialam ochote :)

głupia świnia z tej koleżanki, trzeba było ją kopnąć w zadek!!!!!
Stwierdzam, że naprawdę niektórzy mają tupet. Ja tez jakiś czas temu spotkałam znajomą i usłyszałam, że brzuszek to mi jeszcze nie zniknął, jakoś dziwnie powiedziała to z uśmiechem na buzi, flądra...!!!!!!!!!!!!

Ale my i tak tu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze i najszczuplejsze, prawda?
 
głupia świnia z tej koleżanki, trzeba było ją kopnąć w zadek!!!!!
Stwierdzam, że naprawdę niektórzy mają tupet. Ja tez jakiś czas temu spotkałam znajomą i usłyszałam, że brzuszek to mi jeszcze nie zniknął, jakoś dziwnie powiedziała to z uśmiechem na buzi, flądra...!!!!!!!!!!!!

Ale my i tak tu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze i najszczuplejsze, prawda?

No pewnie ze tak. Lepszych,ładniejszych i madrzejszych nie ma!!!!:-D

A kto chce dzisiaj Z, toc nie daje rade, od rana marudzi ze hej:szok:
Cały czas musi mnie widziec,:wściekła/y: bo inaczej to rozpacz i lament:-)
 
EMILCIA super że Adas zdrowy:-)a tekst koleżanki:shocked2::shocked2::shocked2:co to za beznadziejne kobiecisko:confused:na drugi raz powiedz "no jak wygladam na pewno lepiej od ciebie!":-p
 
Hejka.

Ja tak tylko na chwilke dzisiaj bo mój mały to taki "łobuz" ani troche wytchnienia przy nim, jedynie to jak śpi, a to tez bardzo mało bo jak ze trzy razy po godzinie to wystarczy. Dziś pobudka o 7 a o 9 miało by mleczko z butelki bo próbuje nauczyc go pic ale nie chce woli cycka.
Aha! Dziękuje za przywitanie wszystkim mamusiom.
Nie wiem jak mam wkleic suwaczka w swoim profilu? Jak to zrobi?
 
Hejka.

Ja tak tylko na chwilke dzisiaj bo mój mały to taki "łobuz" ani troche wytchnienia przy nim, jedynie to jak śpi, a to tez bardzo mało bo jak ze trzy razy po godzinie to wystarczy. Dziś pobudka o 7 a o 9 miało by mleczko z butelki bo próbuje nauczyc go pic ale nie chce woli cycka.
Aha! Dziękuje za przywitanie wszystkim mamusiom.
Nie wiem jak mam wkleic suwaczka w swoim profilu? Jak to zrobi?

na stronie https://www.babyboom.pl/forum/dziec.../regulamin-styczniowek-2010-instrukcje-28756/ są wszystkie takie tam nam potrzebne instrukcje :)
 
Haha, Kaja, nie, nie jest to pierwszy raz oznak mojego sieroctwa!! Ostatni był w dniu chrzin, kiedy to żelazkiem zrobiłam sobie 'kometę' na prawym ręku!! Teraz już mam dwie ręcę oznaczone ;/
A Adaś kiedyś churlał, ale kataru takiego nie miał...
Nurofen tylko w razie gorączki mamy podawać, a tak to syropki na kaszel, witaminka c i nasivin do noska...

Agniecha ;) do najszczuplejszych to ja nie należe haha :D ale za to mam ładny uśmiech :)) ładniejszy od tej zołzy ;p ;) i to na ten uśmiech zbierałam napiwków tyle, co inne dziewczyny łącznie ;D no uśmiech plus jakaś nawijka ;))

Idę pisać pracę :) póki S. w domku, bo na 18 do pracy leci... :( A my znow w nocy sami :((\

Edit: napisałam smsa do Dormark!! I póki co cisza... :(
 
Własnie dzwoniła siostra, ze jej chłopaka i rodziców działkę i folie zalało dzisiaj o 5 rano a zeby było mało to nikt nie przyszedł pomóc, sami działali:-(

W pobliskich wsiach i miasteczkach zaczeli ludzi ewakuowac i jeszcze 1 m wody a głowna droga Gdansk-Łódz bedzie nieprzejezdna.

Bozie wielki co to sie dzieje, a i zapomniałam zaczeło znowu padac....
 
reklama
Dzięki wielkie.
Już mam suwaczka. Nie mam czasu na to żeby coś popisac ale czytam wszystkie posty i jestem na bieżąco, jak tylko mi sie to udaje.
Myśle że wieczorem jak mały zaśnie to troche o sobie popisze i sie poudzielam.

Tymuś śpika:-) znaczy zrobił sobie drzemke max na 30 min. Kolejna to spanie o 20. Mój maluszek od początku nie przepada za wózkiem, jak jeszcze był malutki a wychodziłam na spacer to najpierw był płacz, wrzask aż nie zasnął to można było gdzieś wyjechac. Zresztą teraz też tak czasami jest, nie lubi byc w wózku i jak go tu przekonac do niego???;-)
Może zaczne od tego że urodziałam sn 4040g i 57 cm. Miał byc z grudnia 28 ale postanowił by ze stycznia, zresztą o rok młodszy:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry