reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
a mój spryciarz nauczył sie zasypiac w dzien na rączkach i se siedzimy. dobrze ze kompek mam chociaz jedna reke wolna. no ale musze go tego kategorycznie oduczyc.
 
Agniecha ;) do najszczuplejszych to ja nie należe haha :D ale za to mam ładny uśmiech :)) ładniejszy od tej zołzy ;p ;) i to na ten uśmiech zbierałam napiwków tyle, co inne dziewczyny łącznie ;D no uśmiech plus jakaś nawijka ;))

ładny uśmiech ważniejszy niż kilogramy :)
Kilogramy zawsze można zrzucić a uśmiechu jak zołza nie ma ładnego to już nie będzie miała hi hi
 
witam sie wieczornie

my dzis bylysmy u lekarza po kolejne mlesio i tym razem mamy wyprobowac bebilon amino,niestety w aptece tylko na zamowienie wiec miec bede jutro dopiero. ale dzis moje dziecie pierwszy raz od 3 tyg zjadla normalnie mlesio (bebilon pepti),moze wreszcie pogodzila sie ze swoim bialym przyjacielem;-)
 
Jak utłuke dziade bedziecie mi paczki słać?
jasne ;-)
ładny uśmiech ważniejszy niż kilogramy :)
Kilogramy zawsze można zrzucić a uśmiechu jak zołza nie ma ładnego to już nie będzie miała hi hi
zgadzam się w 100%:-D

Własnie dzwoniła siostra, ze jej chłopaka i rodziców działkę i folie zalało dzisiaj o 5 rano a zeby było mało to nikt nie przyszedł pomóc, sami działali:-(

W pobliskich wsiach i miasteczkach zaczeli ludzi ewakuowac i jeszcze 1 m wody a głowna droga Gdansk-Łódz bedzie nieprzejezdna.

Bozie wielki co to sie dzieje, a i zapomniałam zaczeło znowu padac....
ojej współczuję !

Jejku nie wiem co w ręce włożyć a zamiast coś robić znowu zajrzałam na BB ;-)
 
Kobitki gdzie jestescie???

Przeciez słoneczka brak:-)

Tęskno za Wami!!!!

A zuzia sobie juz kima od godzinki:-):-):-):-)i moge posiedziec na BB
 
reklama
Do góry