reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kaja wiem czepiam się ale po tym że Jaś ma 4miechy i która to choroba przepraszam czepiam się ale tak mi się dziwnie zrobiło przecież ja go specjalnie nie przeziębiłam:( to drugi raz jak go katar złapał, za pierwszym poszło troszkę w oskrzela, teraz zareagowałam szybciej i liczę że bez antybiotyku się obejdzie, te kropelki nasivin są super - nie dałam tyle ile zapisano, mniej i jest poprawa,teraz to już właściwie została nam chrypa jak u zawodowego palacza, ale mamusia robi wszystko by dziecię nie zdążyło zapłakać i bardziej gardzioła podrażnić, a ten jeszcze chce gadać no:D mi gardzioło nawala farmacełtyki coś słabioso

Sylwia mam już coś pakować?:D
 
No mniej więcej wiem:-)
Czechow odparował mózg już wyjaśniła.
Kaja produkuje homopatyczne pieluszki.
Nadineczka poluje na dziki.
Roxeen myśli kim jest.
Patrysia robi hasbendowi masaż pleców
Asiowo pewnie też paruje mózg z tego samego powodu co Czechow
Dorciaa ogląda gołębie
Macy robi depilację pleców męża
Pasibrzuch kupa w trzymie
Kacha reprodukuje
Mam jeszcze resztę usprawiedliwić?:-)
 
No mniej więcej wiem:-)
Czechow odparował mózg już wyjaśniła.
Kaja produkuje homopatyczne pieluszki.
Nadineczka poluje na dziki.
Roxeen myśli kim jest.
Patrysia robi hasbendowi masaż pleców
Asiowo pewnie też paruje mózg z tego samego powodu co Czechow
Dorciaa ogląda gołębie
Macy robi depilację pleców męża
Pasibrzuch kupa w trzymie
Kacha reprodukuje
Mam jeszcze resztę usprawiedliwić?:-)

I wszystko jasne ;-)
 
hej laski! Nie nadazam za wami :-D Bylam pol dnia na uczleni pisac moj licencjat, wrocila i chcialam spedzic czas z Zuzka, potem m z pracy wrocil i obiadu mu sie zachcialo wiec nawet nie mialam kiedy tu zajrzec. A tu kilka stron postow. Przeczytalam i nie pamietac co chcialam odpisac. Juz nawet nie wiem ktora nam slonce ukradla ale oddawac!

Na szczescie moje dziecie- aniolek juz wykapane, najedzone, spi. Tylko ze na swiezo wymyte pupcie trzasnelo kupala:dry:

JoL Zuzka dziekuje za zyczonka i sle imienniczce. Nikt dzisiaj nie pamietal i tylko od mamusi buziaka dostala
 
Ostatnia edycja:
hej laski! Nie nadazam za wami :-D Bylam pol dnia na uczleni pisac moj licencjat, wrocila i chcialam spedzic czas z Zuzka, potem m z pracy wrocil i obiadu mu sie zachcialo wiec nawet nie mialam kiedy tu zajrzec. A tu kilka stron postow. Przeczytalam i nie pamietac co chcialam odpisac. Juz nawet nie wiem ktora nam slonce ukradla ale oddawac!

Na szczescie moje dziecie- aniolek juz wykapane, najedzone, spi. Tylko ze na swiezo wymyte pupcie trzasnelo kupala:dry:

W świeżą pieluchę zawsze najlepiej trzasnąć :tak:
 
Dobry wieczór.:-)
Morka, dziękuję za usprawiedliwienie. Skąd wiedziałaś? ;-)
Sylwia, już pakuję. Jakieś gazetki też zapakować? ;-)
Czechow, uzupełnij zapasy wody w mózgu
Dorciaa, zdrówka dla Dżona. Przecież wiadomo, że on nie przez Ciebie chory. Może niepotrzebnie za Kaję mówię, ale chyba bardziej chodzi o to, że u nas lekarze łatwą ręką po antybiotyki sięgają. Niepotrzebnie, a nasze maluszki cierpią. Nie smutkaj się. Głowa do góry. A Dżony będzie wkrótce zdrowiutki. :tak:
 
reklama
Dobry wieczór.:-)
Morka, dziękuję za usprawiedliwienie. Skąd wiedziałaś? ;-)
Sylwia, już pakuję. Jakieś gazetki też zapakować? ;-)
Czechow, uzupełnij zapasy wody w mózgu
Dorciaa, zdrówka dla Dżona. Przecież wiadomo, że on nie przez Ciebie chory. Może niepotrzebnie za Kaję mówię, ale chyba bardziej chodzi o to, że u nas lekarze łatwą ręką po antybiotyki sięgają. Niepotrzebnie, a nasze maluszki cierpią. Nie smutkaj się. Głowa do góry. A Dżony będzie wkrótce zdrowiutki. :tak:

Oto dlaczego mi mózg paruje:
Rozmowa podczas kąpieli córy:

-Mamo dlaczego syreny nie mają serca?
-Mają serce
-Nie, Natalia mówiła że oddychają wodą i nie mają serca
-:confused: Chyba chodzi ci o płuca?
-Nie, my mamy płuca
-No tak i nie możemy oddychać pod wodą ale syreny mają skrzela i mogą oddychać
-Ale skrzela są w mózgu?
-:confused:Nie w głowie masz mózg a oddychasz płucami które masz tutaj pod żebrami
-No tak i dlatego syreny nie mają serca

I właśnie dlatego mam mi mózg paruje
 
Do góry