reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

heloł
witaj sangrija, ja też spragniona %, jak cała reszta:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)
co do facetów to myślałam że mały przespał dziś od 20 do 4,30, ale mąż twierdzi że o 24 go karmiłam śpiąc i usnęłam z cyckiem na wierzchu:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok::szok:No cóż chyba jestem lekko przemęczona spadam do mamusi na obiadek jak tylko młody wstanie:tak:
 
reklama
jeszcze raz dzięki za powitanie.

nadineczka - foteczki potem jakieś wrzucę tam gdzie trzeba. na razie oswajam sie z forum.

zdążyłam wyskoczyć po kartofele do obiadku, młody właśnie sie obudził, raz sie uśmiecha, za chwilę fochy strzela, szalony.
niedługo będę mu zupkę aplikować, od wczoraj testujemy jarzynówkę. do tej pory tylko mleczko było, zaczynamy rozszerzanie od zupki, tak nam pediatra radziła na te nasze brzuszkowe problemy.

aaa Dorciaa północ II to gdzies niedaleko przylesia chyba coo?? ja kiedys na przylesiu mieszkałam zanim zakupiliśmy własne kąty w centrum.
pogoda u nas dzisiaj ładna póki co, ciepluteńko jest więc wyskoczymy z tatkiem na spacerniak na pewno.
dziecko zaczya na mamę krzyczeć, nauczył sie i teraz mnie terroryzuje.
 
WITAM:-)
Oj jak pięknie u nas aż serduszko się cieszy(za długo brzydkie pogody gościły):tak:

Witam nowe mamusie:-)

Zapomniałam wczoraj napisać co do nauk przed chrztem:confused:ja nie miałam takowych i szczerze gdybym nie przeczytała tutaj to bym nie wiedziała że takie coś jest:confused2:

SYLWIA supcio zuch chłopak:-)
 
oj Pasi no machłam się no:-p:sorry2:
miałam na myśli Dorcię:tak:

a tak swoją drogą to Wam uciekły jabłka z suwaczków:-D

Sangrija a gdzie wkupne? się pytam???
tzn foteczki dzidziusia no i Twoje jak nie godzę w Twoją prywatność :)

:-D uciekły do brzuszków :-D
No i ja siem pytam gdzie wkupne, Sangrija? Nie obrażę się o buteleczkę tego dobrego trunku ;-p ;-)

Sylwia, cieszę się, że wizyta udana. A balonikowanie to już chyba nie będzie takie straszne jak ta operacja? Przepraszam, że tak pytam, ale zielona jestem. To chyba juz nie będą go ciąć, tylko przez dziurkę, dobrze myślę?
 
Witam wszystkie Styczniówki!!!

Jestem tutaj nowa i chciałam sie przywitac. Czytam bardzo często to forum i wszystkie porady dotyczące naszych maluszków. Jestem również mamusią styczniową, mam synka Tymoteuszka z 10 stycznia. Właściwie to nie wiem od czego zacząc. Nie za bardzo wiem jak poruszac sie na tym forum więc dopiero sie ucze. Postaram sie udzielac i służyc pomocą:-)
 
Nadineczka kofam Cię za humor z rana! Faktycznie jabłuszko nam zwiało! Pasi się już obroniła a ja na razie bezpomysłowa - a po prawdzie szamamy marchewę cichaczem tak pół słoiczka dziennie raz się matka postarała i marchewę ugotowała sama, przetarła sama, podgrzała (brak mikrofali) i mówię wam jak z seksem, chwila przyjemności a ile sprzątania!:D


Sangrija ja cię będę wiernie napastować jak już pogoda się zrobi i będziem spacerowac moje znajome też nie dzieciate, a przecież Twój Adaś i mój Dżon toć to nielaże przyszywane bliźniaki:D
hihi
si północ II to te rejony z tymże ja z osiedla ue, ue ja te wnioski co skrobiesz:D ehh jaki ten świat mały:D

E: Werronka witamy w kupie raźniej:D

E:2: a wicie że Rambo miała na imię john?! hihi Jaś Rambo!:D

ehh taka refleksja - grupa nam rośnie jak kiedyś nasze brzuszki, a dzisiaj widziałam taką malusią dzidzię w kościele a wczoraj koleżankę z brzuszkiem...JA CHCĘ SPOWROTEM MÓJ BRZUSZEK!!!
 
Ostatnia edycja:
Nadineczka kofam Cię za humor z rana! Faktycznie jabłuszko nam zwiało! Pasi się już obroniła a ja na razie bezpomysłowa - a po prawdzie szamamy marchewę cichaczem tak pół słoiczka dziennie raz się matka postarała i marchewę ugotowała sama, przetarła sama, podgrzała (brak mikrofali) i mówię wam jak z seksem, chwila przyjemności a ile sprzątania!:D/QUOTE]

dobre i prawdziwe :)

Ja właśnie kończę robić obiadek zmykam z małym na spacerek. Do mojego M przychodzi kolega to ja sobie skorzystam z ładnej pogody, jejku, jak ja lubię jak za oknem świeci słonko!!!
Mój M wstał dzisiaj wkońcu (książe) przed 11, przeciągnął się i powiedział "noooooo, co tam dzisiaj kochanie robimy"!!!! No myślałam, że zabiję, ja wstałam o 6 razem z małym i dla mnie 11 godzina to już środek dnia, a on się zachowuje jak by dzień się zaczął. Zamorduje kiedyś tego chłopa!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witaj Werronka:)
ja też zalogowana na foruma jestem od niedawna a tu już zgrana klika od czasów brzuszka, pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
witam niedzielnie!
Było słonecznie iżeś kurde burza i lunęło - a na spacer chciałam iść. Dupa. Sąsiedzi pralkę włączyli o 0:00 no żesz k**** mać to trzeba byc chamem do kwadratu żeby z sobote na niedzielę o 1 prać!! Oczywiście Misia się obudziła. Żem sie tak wkurzyła, że drukuję jutro kartke i rozwiesze piętro wyżej i piętro niżej, że sąsiedzi proszą o przestrzeganie ciszy nocnej i nie włączanie pralek o północy:eek: Jak nie pomoże to do CBŚ się zgłoszę i Fiku miku i niech mi szuka który to sąsiad takie jazdy urządza i sąsiadkę Klary tez zaproszę, żeby podrzuciła im cos na wycieraczkę haha;-)


Co do mechanizmów u facetów to mój a i owszem budził się jak mała w nocy wstawała, ale obracał się na drugi boczek i spał dalej. Baaa żeby jeszcze cicho spał to może bym przelknęła, ale ona chrapał jak niedźwiedź w 3 minuty a mnie cholera brała:dry:Na sczzęście dziecko też miało dość i po miesiącu stwierdziła, że jak ojciec chrapie to sie jeśc nie da i teraz śpi całe noce:tak:


Poza tym to witam nowe mamusie - sangrija twój nick to zaraz wszystkie zapamiętają, bo spragnione procentów - dobry chwyt:tak:ale jeszcze byś taką porządną sangrie postawiła i już wogóle byś się wkupiła na dobre hehe
 
reklama
NO TO STAWIAM SANGRIJĘ!!! Zapraszam:) Ja owszem mogę ale moja głowa po roku abstynencji słabiuteńka i jakby kac mnie szybciej bierze. raz jak teściowa nocowała jak strzeliłam 2 drinki to hoho, dobrze że ona przygarnęła Adama bo bidulek by był. także moge owszem lampeczke winka ale więcej niet. no chyba że jak dziecię moje zacznie spać w nocy normalnie co niewiadomo kiedy nastąpi.
na razie nocki nasze są takie że owszem Adamisko zasypia we własnym wyrku ale w nocy się wybudza sama już nie wiem czy przez te bąki swoje nieszczęsne czy czasem po prostu za bardzo macha nogami i rękoma i się budzi ...wtedy musi być smoczek i głaskanie i trzymanie za rączkę po czym zasypia i znowu się budzi za jakiś czas, także kończy sie to tak że lądujemy razem na kanapie w jego pokoju i tak śpimy z przerwami ech...najgorzej zazwyczaj go bierze około 4tej, wtedy muszę go troszkę na brzuszek położyć, jakieś bączki popuszcza i coś tam śpimy. nawet nie wiem ile śpię w nocy ale ciągiem to max 3 godzinki na początku.

a dzisiaj to już normalnie mam go ochotę udusić, wszystko jest na NIE, nawet zjeść nie chce, bawi sie butelką. spać nie chce a ziewa aż mu zawiasy mało nie odpadną. jakoś mi sie w ten weekend rozstroił totalnie. wysłałam go z ojcem na spacer bo mi sie odechciało niedzielnych wspólnych spacerów..odpoczne chociaż godzinkę bo mój chłop pewnie więcej nie wytrzyma. poprasowałam, ogarnęłam kuchnie i zaraz godzinka mija. zbieram siły na ciąg dalszy marudzenia. gdzie moje wyregulowane dziecko???
 
Do góry