reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Z powrotem do pracy z macierzyńskiego jest tak, że jezeli przysługuje ci wychowawczy a nie chcesz go brac to mozesz napisac pismo o zmniejszenie etatu w zwiazku z wychowaniem dziecka i to cie przez 12 m-cy chroni przed zwolnieniem. Ale ja pracuje w malutkiej 3 osobowej firmie, na moim stanowisku juz jest ktos inny, wiec powrót ze zmniejszonym etatem to taka robota na siłe i atmosfera kiepska..Prędzej czy pózniej i tak musiałabym szukac czegos sensownego. Mam tylko nadzieję, że znajdę nowa prace dośc szybko.
 
reklama
hej!
U nas dziś dzień zaczął się słonecznie ale przed chwilą zaczęło lać.Wczoraj coś mnie pierś bolała ale myślę sobie-pewnie od stanika,uwiera,patrzę a tu brodawka pęknięta,dziś to samo moje dziecko zrobiło z drugą,zacisnął dzióba,szarpnął i puścił,ciągle popłakuje zęby dają mu czadu.Teraz razem zaciskamy dzióba z bólu!W dodatku pojawiły mu się pleśniawki,nie wiem czy to przez tą pękniętą brodawkę,bo ma tylko na ustach,język czysty,na szczęście dość łatwo schodzą.
 
Witam

Melduje, ze wszystko nadrobilam, ale nie dam rady za bardzo popisac

Witam serdecznie nowa mamusie i przykro mi z powodu Waszych problemow.
Jak slusznie pisala Kaja, szczepienia maja bardzo duzy wplyw na kolki o czym niestety przekonalam sie na wlasnej skorze. Asymetrii juz prawie nie mamy, wiec nie wiem jak w tym temacie... Moj lekarz tez mi nic nie powiedzial, zeby nie szczepic, ale u nas pierwsze szczepienia przypadaja miedzy 2. a 3. miesiacem wiec i tak stosunkowo pozno. Ja odwleklam je do przedwczoraj. No i teraz sie gryze, ze powinnam byla odczekac, az kolki calkowicie ustapia... Teraz mam niestety powtorke z rozrywki i nie wiem kiedy sie to skonczy.

Pozdrawiam cieplutko
 
DZIEŃ DOBRY:-)
My już po śniadanku wyszliśmy na dwór taka piękna pogoda normalnie lato:-)życze aby wszędzie była taka pogoda!i co dobre czujemy się dobrze przeszła grypa:-)

witam

Ustawilismy własnie stoły na jutrzejsze chrzciny i cholera 1 stól sie sypie i ledwo co wsadziłam 15 krzeseł:zawstydzona/y: P. musi pojechac do firmy po jeszcze 1 stół... oczywiscie obrusów brak, miejsca brak... matko, mam dosc:-(ciagle cos...
Zaraz w ogole jedzie jakies szkolenie przeprowadzic i niewiadomo kiedy wróci, no cholerka, niech ktos mi powie jak ja mam chrzciny sama z 2 dzieci przygotowac?!:eek:Jeszcze po południu te durne nauki przed chrztem, chocbym nie miała co robic w domu:sorry:wysiadam, niech juz jest niedziele poznym wieczorem!

To pomarudziłam...

Miłęgo dnia!
współczuje i zycze aby wszystko się udało na cacy:tak:
Witajcie laski,

U nas juz poprawa pogody. Piekne slonce za oknem... wreszcie.
A ja bede miala dzis chyba muchy w nosie i bede nadeta.... mialam isc poszuac jakies kreacji na slub i wesele, ale chyba sobie daruje, bo w tej Perugii zadnych normalnych sklepow z normalnymi ubraniami nie ma echhhh sa tylko sklepy z udziwniona moda wloska bleeee Za tydzien mamy tez komunie, na ktora oczywiscie rowniez nie mam co zalozyc. I dzis falne focha chyba mezowi, ze po sklepach chodzic i przymierzac nie bede.
Do tego jestem nieforemna i sie sobie nie podobam. O wlosach nie wspomne, bo te fryzjerki za grosz talentu nie maja, a wydaje sie im, ze nie wiadomo jakie to one sa dobre w tym co robia. Tylko jak sie dziesiec razy powtarza: "Nie obcinaj mi grzywki na mokro, tylko wysusz i wyprostuj, potem tnij"to tak jakby gadac do slupa, a slup jak dupa wrrrrr i efektem jest postrzepiona do granic mozliwosci grzywka.

a zapomnialabym, milej soboty i w ogole milego weekendu Wam zycze:-)
kochana więcej optymizmu!będzie dobrze:tak:
hej!
U nas dziś dzień zaczął się słonecznie ale przed chwilą zaczęło lać.Wczoraj coś mnie pierś bolała ale myślę sobie-pewnie od stanika,uwiera,patrzę a tu brodawka pęknięta,dziś to samo moje dziecko zrobiło z drugą,zacisnął dzióba,szarpnął i puścił,ciągle popłakuje zęby dają mu czadu.Teraz razem zaciskamy dzióba z bólu!W dodatku pojawiły mu się pleśniawki,nie wiem czy to przez tą pękniętą brodawkę,bo ma tylko na ustach,język czysty,na szczęście dość łatwo schodzą.
mały gryzacz ci się urodził:-D
Nerw mnie bierze. Ponad tydzień temu zamówiłam śliniaki, zapłaciłam, miał być kurier. Ceratek ani widu, ani słychu, napisałam wczoraj maila, cisza, dzwonię na numer sklepu, włącz mi się faks....:wściekła/y:
ja nigdy nie zamawiam gdzie wpłaca się na konto a z opłatą przy odbiorze bo boje się a tak to nic się nie przejmuje przyjdzie to super nie przyjdzie to zamawiam od kogoś innego:tak:ps.jak nie przyjdzie to Alanek nieźle ich obsra za to bo jak to Emilci nie przysłać:wściekła/y:
Patrysia, Ty mam nadzieję zarazę już z siebie wywaliłaś. Buziaczki.
tak zaraza poszła se:-)również buziaczki:happy2:

EDIT tez sie martwie o DORMARK i ANETRIX też coś się nie dozywa?
 
Czy ja się chwaliłam że ładną mam pogodę? Właśnie była burza, łeb mało co mi z bólu nie pękł...
 
Agniecha83 to jedzenie to nie jest na takiego komletnego spiocha, wyglada to mniej wiecej tak: wkladam do wozka, daje smoka bujam i spiewam kolysnake jak juz widze ze oczy zamkniete a smoka zasysa to wtedy robie podmianke na butle. nie zawzse sie udaje ale w 90% moje wyczyny odnosza sukces;-)
a co do nerwicy to mi juz nieduzo brakuje...poki co tylko rozowlnienie z nerwow przez 3 dni;-)

kurzce moje dziecko na wsi nie lubi spacerow. w miescie jest ok. rozglada sie gada, usmiecha a tutaj normalnie masakra ,po 10 metrach jest ryk ktory ewentualnie ustepuje po wzieciu na rece.juz nawet przesadzilam ja do spacerowki zeby lepiej widziala ale na nie wiele sie to zdalo. kurcze nawet jak ja na ogrodek wystawie w jej ulubionej bujawce to jest zle,a tylko wstawie bujawke do pokoju i juz jest cacy;-)
 
Hejka,
Jejku, dziewczyny, jak wy znajdujecie czas na pisanie tutaj na forum. Zazdroszczę wam. Ja to nieraz nie mam czasu, żeby coś zjeść. Jak jest ładna pogoda to całymi dniami praktycznie spacerujemy. Przynajmniej wtedy mój mały śpi i nie płacze. Chociaż dziś dał mi popalić na spacerku. Wogóle dziś jest wszystko na NIE! Czasem to już nie mam sił i nie wiem co robić, taka bezradność jest straszna.
Dziś to nawet go nie miałam jak wykąpać bo praktycznie całe popołudnie ryczał. Mało w dzień spał i strasznie marudził. Ale zasnąc nie mógł. Teraz w końcu padł, wiec już nie będę go budziła na kąpiel.

Aha, zapomniałabym, wszystkiego dobrego dla dzisiejszych solenizantów.

Niestety już dziś więcej nie popiszę bo padnięta jestem i idę już do łóżeczka się położyć. Coś mi się wydaje, że szykuje mi się zarąbista noc z moim maleństwem.
 
mozozer - bardzo mi żal twojego maluszka, odpisalam ci parę stron wstecz i podalam namiary, pisala też Minnie i inne dziewczyny o szczepieniach;
Minnie- bardzo mi przykro, że wszystko wrocilo, nie wiem co powiedzieć - wnioski nasuwają ci się same.
 
reklama
mozozer - bardzo mi żal twojego maluszka, odpisalam ci parę stron wstecz i podalam namiary, pisala też Minnie i inne dziewczyny o szczepieniach;
Minnie- bardzo mi przykro, że wszystko wrocilo, nie wiem co powiedzieć - wnioski nasuwają ci się same.

Kaja dziękuję bardzo za te namiary. Napewno z nich skorzystam. Wysłałam już maila z zapytaniem po ten drugi link, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Poczekam do poniedziałku, jak nikt nie odpisze to albo tam zadzwonie albo podjadę.

W poniedziałek też zaczynamy domową rehabilitację. Przedstawię cała sytuację rehabilitantce i mam nadzieję, że ona też w jakiś sposób będzie w stanie nam pomóc. Cały czas zastanawiam się czy wrócić do Vojty. Bardzo chce pomóc mojemu Kacperkowi i nie darowałabym sobie jak by się okazało, że to własnie Vojta najbardziej mu pomoże!
Ale mam mętlik w głowie. Przydałoby mi się, taki jeden dzień wolny od tej strasznej rzeczywistości, żebym mogła sobie to wszystko przemyśleć i poukładać. Ale to chyba nierealne!!!
 
Do góry