reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam

Ustawilismy własnie stoły na jutrzejsze chrzciny i cholera 1 stól sie sypie i ledwo co wsadziłam 15 krzeseł:zawstydzona/y: P. musi pojechac do firmy po jeszcze 1 stół... oczywiscie obrusów brak, miejsca brak... matko, mam dosc:-(ciagle cos...
Zaraz w ogole jedzie jakies szkolenie przeprowadzic i niewiadomo kiedy wróci, no cholerka, niech ktos mi powie jak ja mam chrzciny sama z 2 dzieci przygotowac?!:eek:Jeszcze po południu te durne nauki przed chrztem, chocbym nie miała co robic w domu:sorry:wysiadam, niech juz jest niedziele poznym wieczorem!

To pomarudziłam...

Miłęgo dnia!
 
reklama
Hejka

My od 6 rana na nogach, jej czy kiedys nastapi czas ze bede spała dłuzej i cała noc( dzisiaj wstawałam chyba z 5 razy!!!!)

U nas dzisiaj tez piekna pogoda , słoneczko i ma byc 23 stopnie ,tylko zadnych planów nie ma:no:
Ja to bym chciała nad morze, ale M nie, bo mieszkał nad morzem z 20 lat...

Z, spi a ja ide ogarnac

Milego dnia
 
Witajcie laski,

U nas juz poprawa pogody. Piekne slonce za oknem... wreszcie.
A ja bede miala dzis chyba muchy w nosie i bede nadeta.... mialam isc poszuac jakies kreacji na slub i wesele, ale chyba sobie daruje, bo w tej Perugii zadnych normalnych sklepow z normalnymi ubraniami nie ma echhhh sa tylko sklepy z udziwniona moda wloska bleeee Za tydzien mamy tez komunie, na ktora oczywiscie rowniez nie mam co zalozyc. I dzis falne focha chyba mezowi, ze po sklepach chodzic i przymierzac nie bede.
Do tego jestem nieforemna i sie sobie nie podobam. O wlosach nie wspomne, bo te fryzjerki za grosz talentu nie maja, a wydaje sie im, ze nie wiadomo jakie to one sa dobre w tym co robia. Tylko jak sie dziesiec razy powtarza: "Nie obcinaj mi grzywki na mokro, tylko wysusz i wyprostuj, potem tnij"to tak jakby gadac do slupa, a slup jak dupa wrrrrr i efektem jest postrzepiona do granic mozliwosci grzywka.

a zapomnialabym, milej soboty i w ogole milego weekendu Wam zycze:-)
 
dziewczyny,
ja mam chrzest małego 27 czerwca - będzie miał wtedy 5,5 m-ca. Chętnie odkupię od was jakieś ladne ubranko w wersji letniej tj krótki rękaw rozmiar 74. Jak cos macie piszcie
wersji letniej to chyba jeszcze nikt nie miał ?

Ja za moje ubranko dla małego dałam z przesyłką całe 35zł ;-)

Asiowo to późno te nauki macie :confused: my mamy 1 czerwca a 6 chrzest mam nadzieje że będzie wszystko tak krótko trwało jak wtedy co przed chrztem córy :sorry:15 minut i kazał ksiądz uciekać karmić dzieci ;-)
 
Klara u mnie nie zarobisz:D w Koszalinie za nianię miesięcznie pn-pt 7-15 zapłacę jakieś 600-700zł, ale jak ci dojazdy nie straszne to zapraszam!:D
a m mi naskrobał takiego smsa że szok, bo mu oczywiście wygarnęłam, że organiazacja wrześnie w tym dwie prace, niania, porządki zakupy, obiady wszystko na mojej bani...no nic to teraz tylko czekać na obiecaną poprawę!

a Jaś oszalał dziś w nocy, ma katar i nienawidzi fridy i ryk był taki niemiłosierny chyba z pół godziny a że jestem u rodziców to wszyscy na nogi postawieni, no masakra czy to jest kulminacja skoku, kataru i zwiększonego apetytu w jednym?
Dżonie mój grzeczny wracaj|!!!
 
Witam :tak:
czechow - ale farciarze.... aż człowiekowi lepiej, że żyje i mimo problemów nic nam nie jest :tak:z takich śmiesznych akcji to ostatnio nie wiem czy widziałyście ale pod jakimś pomnikiem wińce składali Putin i Janukowycz i wiało bardzo i ten jedne wieniec jak Janukowycz pochylał głowe wpadkowal mu sie na szyję :-D:eek: a wiecie jakie wieńce na wschodzie robią... :szok: śmiesznie to wyglądało ale facet był w szoku :-D
Asiowo - dlatego ja miałam chrzciny w lokalu, wiem, że to koszt ale święty spokój. Może jest ktoś z rodziny, kto może podejśc i ci pomoc? A gotowac tez sama zamierzasz dzis? Matko...
a nauki jeszcze.... my nie mieliśmy - tak więc morka - nie wpisałam na liste :eek::tak:
Karoli- tyś laska nebeska na pewno coś kupisz alem w Perugii nie była w sklepach to nie wiem... musi coś jednak być na taką zgrabną kobitkę. :tak:
Malwina - ja też bym chciała nad morze... z Tczewa to kamieniem rzucić ja bym w wolny dzień już a aucie była coby iść na spacer, posłuchać szumu fal i odetchnąc.

Tymuś coraz bardziej ruchliwy, dużo czasu spędza na macie i bawi się przekręcajac w róne strony; tylko dziś mi właśnie tyle robił obrotów i tak sięgał po różne zabawki, że wylądował na podłodze i stuknął się w główkę. :no: Normalnie mata na dywanie ale kurde on się kończy, musiałabym miec więcej go aż. Podłoga jest najbezpieczniejsza mimo to bo nie wyobrażam sobie, że by zlądował np z tapczanu... wrrr:no:
Ale cieszę sie, że chłopak się sam już przemieszcza :tak:

Miłej niedzieli chcialam napisać... kurde dzis sobota i miałam w planie wieksze porządki bo dawno ich nikt u nas nie widział a jutro trochę zamieszania w domu mamy i ludzisk.
:eek:
 
Kaja ja jak coś robie a mały a macie to poduszki podkładam pod krawędzie bo potem go znajduję na podłodze a on jak fika to pół rozebrany bo wtedy jest najgrzeczniejszy hehe :blink:

Dorciaa mój miał katarek ale fridy nie używałam psikałam tylko do noska pierwsze dni a potem samo przeszło bo też nie bardzo sobie dawał nawet psiknąć
 
witam się w sobotę, nawet się dzisiaj wyspałam, Mati spał do 06 i po obudzeniu zjadł butlę bez żadnego krzyku :) ale co sie dziwić, ostatni raz zjadł wczoraj o 16!! Ciekawe jak będzie z kolejną.
Życzę wszystkim miłej soboty :)

Beti81, ale Twoje dzieciątko przynajmniej na śpiocha zjadło, ja próbowałam dać jeszcze o 22 butli i za nic nie chciał. Ale miejmy nadzieję że im to minie, bo my się nerwicy nabawimy.
 
reklama
agniecha i super, nie myśl cały dzień o kolejnej butli ;) patrz ile je innych dobrych rzeczy... on po prostu nie jest więcej głodny.
 
Do góry