reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Gosia - no właśnie coś trzeba wykombinować bo mata nie wystarcza. Ale mnie to bardzo raduje ;)
wyobrażam sobie jak bardzo :tak:

witam się w sobotę, nawet się dzisiaj wyspałam, Mati spał do 06 i po obudzeniu zjadł butlę bez żadnego krzyku :) ale co sie dziwić, ostatni raz zjadł wczoraj o 16!! Ciekawe jak będzie z kolejną.
Życzę wszystkim miłej soboty :)
Agniecha oby bez problemów zjadł ! :tak:



Ja dopiero patrzę że mój dziś 4 M więc najlepszego i dla Boo z okazji ukończenia 4 miesiąca ;-)
 
reklama
Te nauki to serio bezsensu... :sorry2: mogliby pomyslec, ze ludzie 1 dzien przed chrztem maja co robic!
Kaja... u mnie lokal nie wchodził w gre, musiałabym za 1 os. zapłacic ok 50zł, liczac 17 osób, matko, ile kasy:szok: nawet nie miałabym skad takiej kasy wziac, dlatego sie mecze:zawstydzona/y:

Jedyne co udało mi sie załatwic to... dziadek jedzie własnie po Pauline, po południu ją odda;-) zawsze to chwila wychnenia, przy Agatce zrobie wiecej niz przy starszej;-)niestety młodej nie oddam, bo cycucha dziadek nie da, a szkoda:-p
 
Jeju dojechałam do końca ufff....

melduję, że jestem:D
nianie żyją


ps. m wziął moje auto i ktoś mu w doopę wjechał:angry:

krwi nie było:confused::-D łeee:-D
i dobrze mu było:confused::-D:-D:-D

hej dziewczynki :)
No i poszłam z małym na spacerek do rodziców. Dobrze mi to zrobiło, właśnie niedawno wróciliśmy. Wykąpałam małego i znowu zrobiłam butlę, no i znowu tylko krzyk. Poszedł spać na głodniaka. Zjadł dzisiaj rano butle o 07, potem o 13 zupke, cały słoiczek, a o 16 zrobiłam mu kaszkę z Bobovity i też zjadł. A mleko jest be. Przepraszam, że Was tak męczę tym moim ploblemem z jego jedzeniem, ale męczy mnie to strasznie. Napisałam też pytanie w dziale eksperckim. Pani odpisała mi że mam się nie martwic. Możecie tak zobaczyć. Nie uważacie, że to za mało co dzisiaj zjadł? Wszyscy mi mówią że mam sie nie martwić, a ja nie umiem. Chyba potrzebuje mocnego kopniaka w dupę.

nastaw się to aż z Legnicy Ci poślę:-)
nie masz co ajmsorować każda jest matką i się martwi tak samo:tak:

Agniecha83 przecież człek nie zawsze tak samo głodzien:) Nie przejmuj się tak bardzo:) Moja mała je tak
Rano mleko 180ml, około 10 słoiczek lub pół (deserek) , około 13 cały słoiczek (zupka lub cosik obiadowego) , 16.30 lub 17.00 mleczko 150ml później okolo 19.30 mleczko 150ml. Więc zjadła niewiele więcej od twojego maluszka:) W nocy od trzech dni nie je:) Ale przy mleku też mam cyry chyba że jest bardzo głodna jak np. rano to je ładnie a później to ściemnia, wyrywa sobie włosy:) bije mnie i takie inne:) Ja sądzę że problem jest wtedy kiedy dziecię nie je wcale:)

wyrywa włosy, bije Cię jeju to co znaczy i takie inne jeszcze?
aż boję się myśleć;-)
Cześc i czołem!

Matko ile mam do nadrobienia :szok:

Melduje się ze zyje mimo że :
1) nie moge mówić :no: mam zawalone gardło :-(
2) skracając sobie droge do domu jechałam pół legalna ( albo pól nielegalną ) droga prowadzącą przez lotnisko i złapała mnie w tym czasie straszliwa burza i piorunek strzelił baaaardzo blisko mnie i nadal nie dosłysze na jedno ucho ...tzn slysze piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisk!!!!


Boo dzis był na USG -> jest ok wstawiło się pieknie w panewki i skostniało co skostniec miało - na nastepną wizytę u Ortopedy mamy się zgłosić ..jak Boo zacznie chodzic !!! ;-)

Boo dziś zjadł swoj pierwszy słoiczkowy posiłek :happy: zupka warzywna - smakowałoooo :tak: aż się trzesły uszy - fajno
to chyba za karę że jechałąś na półlegalu ten piorun:sorry2:
fajowo, że będzie miał Boo piękne biodra;-) i że ma apetycior :-)

od agniechak dla agniecha83 !!!

ja też na męża ryja drę o byle g...

a co jak im się należy to czemu nie:-):-):-)

, psa fraki chcialam z domu wywalić ale ani drgnoł bydlak co mnie jezcze bardziej rozwscieczyło:wściekła/y:
A na domiar wszystkiego @ wkoncu dostałam wiec juz dzi optymizmem tryskac raczej nie bede.

łeee to jednak nie będzie dzidzi:-:)-p
nooo ja się dziwię że go nie dałaś rady za fraki wywalić takiego maleństwa;-)

zmykam bo tak mi mój brynczy że go świgne zaraz laczkiem :wściekła/y: nie mam dziś nerwów

dawaj go laczkiem a popraw doniczką:-D


to się nazywa druga szansa ...

Martadu z tego co wiem wg nowego prawa pracodawca po powrocie z macierzynskiego nie moze zwolnic cie przez rok a do tego jesli chesz musi cie przyjac na 1/2/ 3/4 lub caly etat.

Tak???????
o to mi się podoba

jeju półtora godziny siedziałam i nadrabiałam i już mi się obudziła młoda i nic nie napiszę
 
Agniecha to super:-):-):-)

Sto latek dla tych z miesięcznicami:-):-):-)

Polurka moja leniu****e na łóżku ale tak słodko oczka na pół otwarte i jakieś zwolnione ruchy ma taki leniuch:-D
nie pokazuje się jej bo się rozbudzi;-)
widzę słońce:szok::szok::szok::szok:
łapa mnie boli wczoraj kurde piguła źle mi się wbiła w żyłę i boooli mnie cała łapka:-(kto mi podmucha?:-p
idę sobie zrobić mini kafffkę bom mi się inka skończyła kurde:blink:

na razie pa pa baboszki
 
jak klikniesz na Pauli Avatar czy jak to się nazywa to coś ze zdjęciem;-) to tam wyświetli się jej "strona" i tam będzie napisz wiadomość i samo dojdzie jako priv.
 
Hejos!
Pogoda śliczna, więc zaraz na dwórek się wybieramy na pierwsza drzemkę, to sobie mamunia odpocznie, bo własnie upichciłam szarlotkę na prośbe pana męża - matko, taka dobra wyszła, że sama siebie podziwiam i zastanawiam się jak mam schudnąc jak tak dobre ciasta mi wychodzą :-D:cool2:

zdrówka i najlepszego z okazji 4 miesięcznicy dziaciaczków!
o rajuśku u mnie za 6 dni 5 miesięcznica;)

Kaja, Gosia: mojej juz na łóżku nie zostawiam samej - nie da rady, bo obraca się na wszystkie strony, bo leżenie na plecach jest beee. A z maty też wychodzi - potrafi na środek pokoju wypełznąć i to na brzuchu:szok: mam dywan, ależ kurcze no codziennie odkurzanie mi się nie widzi:-p
ale coż robić - po jedzeniu to ją pilnuję żeby odczekała z leżeniem na brzuszku bo potem mi ulewa jak nie wiem-ale ona nic z sobie z matki nie robi i ledwo wzrok odwrócę to ona cała szczęśliwa na brzuchol się przewraca i patrzy na mnie i się śmieje, że mnie przerobiła:-D

Agniecha: no super, że dzidziuś dziś je i w końcu się nie musisz zamartwiać:)
Malwina: ehh tez bym sobie nad morze skoczyła, gdybym nie miała 350 km do Gdańska:-D ale 50km to bym sama trzasnęła i na męża nie czekała;-)
Dorcia: oszesz wy sknery w tym Koszalinie - tak mało płacić biednym niańkom:-pchyba niańki to same panie na emeryturze, bo przeciez z takiej pensji to żadna młodsza by nie przeżyła?
yola: i te chodzenie cos ci daje? bo mi sie tak nie chce samej łazić, a u mnie na osiedlu nie mam żadnej z wóziem kobity do towarzystwa - to tylko kilka bloczków odgrodzonych, ale same emerytki na ławeczkach, a na placu zabaw to kilka starszych dzieciolów...
 
heh, Kaja, dzieki za mile sloweczka. Ale i tak problem z ubraniem bede miala,bo ja nie-sukienkowa. Po prostu nie znosze. Jestem jak chlop, tylko spodnie i mi sie wymyslil jakis garniturkowy kumplecik, a tu lipa... nic z tych rzeczy ni ma:-( bede pewnie begala w tygodniu przed slubem codziennie po sklepach. Jedyny plus, ze nie bede siedziala w domu u tesciowej... tylko na zewnatrz...

agagsm ja tez wczoraj szarlotke upieklam, o 12 w nocy... ze zlosci.. i tez mi przepyszna wyszla. Wymienmy sie po kawalku to sprobujemy naszych wypiekow:-)
 
agagsm mam zdecydowanie lepszą kondycję i nogi mnie bolą;-) no i powoli ale jednak ubywa mi tych kg
 
reklama
Witam sobotnio,
Ostatnio jestem malutko na formu, bo miałam wiele spraw do załatwienia, ale obiecuję, że się poprawię.
Wczoraj było dość nerwowo, bo większość mojej familii mieszka na terenach zagrożonych we Wrocławiu, w tak zwanych słabych punktach (na Kozanowie we Wrocławiu, gdzie w 1997, była do drugiego piętra woda i w okolicach Osobowic, gdzie wały nie były modernizowane)
Dodatkowo wczoraj wieczorem złapał mnie mega ból głowy. Spałam 10 godzin, na szczęście moje dziecię jest bardzo spokojne.

Życzę miłego dnia.
 
Do góry