reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Klara ty mnie rozpierniczasz czasem:-D, to dodam, ze ja mozoer się produkowałam stronę wstecz:-D
Tę reklamę na pampersach widzę - normalnie oczy zamykam cobym sie nie stresowała jak kupuje :eek::-)
 
reklama
Kaja wiem co pisałaś mozoer - podpuszczam Cię....
Dziś mnie reklama natchnęła co by się w Ciebie zaczepić :-D:-D:-D;-)
 
A ja się witam
Podczytuję Was jednak jakoś czasu nie starczało by odpisać, ale teraz mam chwilę więc:wczoraj z A bylismy u lekarza bo coś niespokojny był przy robieniu kupek i okazało się ze ma kolki:szok:(jak dla mnie trochę późno ale tak nasza dr. twierdzi) mam dawać mu infacol i herbatkę koperkową(po której dziś zrobił mi 6 kup! A no i pani doktor wykryła czerwone gardziołko:-( i mamy zgłosić się na kontrol we wtorek.

Pisałyście tak o tych wypadających kołtunach co i mnie dotyczyło efektem czego była moja dzisiejsza wizyta u fryzjera,i muszę powiedzieć że nawet jestem zadowolona z tej mojej asymetrii,tylko przyzwyczaić się muszę.;-)

Jutro jedziemy do teściowej bo będę siostrze mojego Z dzieci pilnować bo Ci na 18-stkę do chrześniaka idą więc BOŻE DAJ CIERPLIWOŚĆ każda ilość na wagę złota,bo coś czuję że łatwo nie będzie jeden ma 7 lat a drugi 2,5 i dodam że aniołkami to oni nie są do tego mój Antoś z kolką i chyba się powieszę:-D:-D:-D

Ok spadam zregenerować siły na jutro

Życzę wszystkim miłego weekendu i spokojnych przespanych nocek!!!:-)
 
Gosia, a to masz brzęczka w domu. Chyba się chrzcicie w niedzielę, co? Najlepsze życzonka dla D. na niedzielę - nie
nie my jeszcze nie w tą niedziele ale za 2 tygodnie w niedz. ale dziękuje ;-)
tylko że ja już przygotowania pomału robię to co idzie zrobić przed żeby się wyrobić potem bo nich mi dzieci potem na głowe wejdą i nie dam rady
Qrcze, czy możecie mi pomóc?
Jak mogę wstawić sobie suwaczek na swój profil?
Dopiero dziś dołączyła do grona BB i jeszcze nie bardzo umiem się tym portalem posługiwać:)

O widzę, że zdjęcie też mi się nie dodało do profilu:(
Witam :tak:

Justys to istną szkołę przetrwania będziesz mieć
 
dziewczyny,
ja mam chrzest małego 27 czerwca - będzie miał wtedy 5,5 m-ca. Chętnie odkupię od was jakieś ladne ubranko w wersji letniej tj krótki rękaw rozmiar 74. Jak cos macie piszcie
 
Cześć dziewoje!!! Rozpusta normalnie się zalęgła- drugi dzień pod rząd mam słońce!!! toż to nienormalne jest!!! Zatem biorę się za porządki i na swieży wazduch!!!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam milej soboty i udanej pogody!!!!
Mały się zerwał o 6 i jadł trzy razy:szok::szok::szok: w nocy, przegina gość trochę, ale i tak go kocham;-):tak:. Starszy wczoraj labidził że go ucho boli, a mieli iść dziś na basen i nie wiem co będzie dzisiaj:-(.
 
reklama
hej laseczki
wreszcie mamy normalnego neta na wsi;-) uffff co za ulga
Mozozer witaj! pisz smialo;-) mam nadzieje ze zmiana rehabilitacji przyniesie efekty. czasem moze warto zmienic poprostu osobe. dzieci nie s aglupie i jak sie zraza raz to potem to pamietraja. moja mala nosi szyne koszli i do kazdego lekarza sie usmiecha i guga oporcz doktorki ktora jej to szyne zalozyla.jak ja tylko zobaczy to pwada w histerie.
agniecha 83 nie zameczasz, u nas to samo , rano na spiocha mleko-150ml, potem doslownie 10 malutkich lyzeczek kaszki, za5h kilka lyzek zupki i za 4 znowu kilka lyzek kaszki aaa i chyba z pol jablka;-) potem na spiocha 2x mleko. ja nie wiem co te dzieci nasze sie tak buntuja. my w pon idziemy do lekarza jak sie nic nie zmieni to morfologia nas czeka ajcccc;-(
Martadu z tego co wiem wg nowego prawa pracodawca po powrocie z macierzynskiego nie moze zwolnic cie przez rok a do tego jesli chesz musi cie przyjac na 1/2/ 3/4 lub caly etat.
 
Do góry