reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Jolcia7777, gratuluje podwyzki. Masz swietnego pracodawce. :tak:
JoL, najlepsze dzieciaczki styczniowe. Czas sie wziac do pracy! :-D
 
reklama
A ja sie tylko witam:-)
i melduje, ze znikam:-)
Lece sie spacerkowac, poki ksieciunio najedzony. U nas cieplo bardzo 23 stopni od rana, a ja pchajac wozek non stop niemal pod gore (to miasto jest tak niestety usytuowane) poce sie jak nie wiem co. Jedyny plus, ze mam silownie za friko:-)
 
Witam :-)

Roxeen, aby było poprawnie pod względem pedagogicznym, powiem: 'ZACHOWAŁAŚ SIĘ JAK ZŁODZIEJ' :-p A żeby Ci od tego słonka takie piegi jak mi wylazły :-D:-D:-D

Ale co tam chmury i wiatr ... zaraz wyruszamy na spacerek :tak:

Tysiolek, śliczna kiecka !!! bardzo kobieca :tak:
Paula, jeszcze raz wielkie gratki !!! super, że weselicho udane :-)
Dormark, Gosia, duuużo zdrówka !!!
Gosia, a z przedszkolem to jaja są :no: już prędzej rozumiem problem ze żłobkami, ale jak państwo nie potrafi zapewnić miejsc w przedszkolach, to powinno matkom wypłacać zasiłek w wysokości pensji ... ja nie jestem zwolenniczką wracania do pracy po 5 miesiącach macierzyńskiego, ale siedzenie z dzieckiem do czasu aż pójdzie do szkoły, bo nie ma się gdzie go posłać, to lekka przesada ... chory ten nasz kraj pod tym względem :angry:
Sorga, kciukasy były zaciśnięte :tak:jak po rozmowie ???
Malwina, super, że z malutką OK :-)



Jola.24 ... to w który miesiąc przyszłego roku celujemy ??? Miło by było mieć kogoś znajomego w kolejnej grupie mamusiek ;-)

Zmykamy się przewietrzyć :tak:

Ja sie jeszcze nie zdwcydowac ale musimy sie dogadac bo jak isc do innej grupy to tylko w razem, w kupie razniej:-D:-D moze na jakis cieplejszy miesiac co???;-)

Moje dziecko wszamalo butle, marchewke, zapilo herbatko i poszlo w kime a na mnie sterta prasowania szczeka:baffled: a tymczasem koncze swoj obiad- twarozek odtluszczony z sola:sorry: pychota:eek:
 
Jolcia7777, gratuluje podwyzki. Masz swietnego pracodawce. :tak:
JoL, najlepsze dzieciaczki styczniowe. Czas sie wziac do pracy! :-D

Wiem, wiem Macy ... ale niewiele czasu zostało, żeby się na styczeń załapać, więc z bólem serca, ale inny miesiąc też zaakceptuję ;-)

Ja sie jeszcze nie zdwcydowac ale musimy sie dogadac bo jak isc do innej grupy to tylko w razem, w kupie razniej:-D:-D moze na jakis cieplejszy miesiac co???;-)

Jola, to się kurde szybko decyduj, bo przecież nie będziemy w upały z wielkimi bebzolami i nogami napuchniętymi jak bańki na wodę chodzić :-p ... a raczej biegać za naszymi małymi odkrywcami ;-)

Właśnie ubrałam moje dziecię na spacer ... i co ??!!?? ...oczywiście najlepsza pora na kolejną kupę :baffled:
 
Gosiek a patrzyłas na te listy gdzie zostały miejsca wolne ?
mojej siory zuzka tez isę nie odstała do żadnego z trzech wybranych ale siora wczoraj obdzwaniała wszystkie gdzie zostały miejsca wolne i ostatecznie zapisała na Mickiewicza (za Merkurym) troche jest miejsca w Poznaniu - zalezy gdzie mieszkasz.....
Mam stronkę z listami i rozmyślam ale ja jestem człowiek MPK;-) i cholerka nie zdążę jej nigdzie zawieźć przed pracą no nie pasuje mi kompletnie bo ja mam pracę od 6:00 i dość głupi dojazd bo z przesiadkami i zlatuje mi rano godzina na dojazd a muszę zawsze tak zgrać by na ten co sie przesiadam zdążyć bo rano jedzie 2 razy na godzinę :baffled:

a dzieciaka mi też szkoda o 4:00 budzić a jak przyjdzie zima to już w ogóle będę latać o ciemku (mąż jak ja idę na rano to przeżywa a gdzie z dzieckiem) u nas by ją babcia odprowadzała a ona znowu nie da rady z dwójką autobusem :no:
 
Ostatnia edycja:
A my już po usg.Dla tych co trzymali kciukaski to wielkie dzięki!!!!
Weszłam do przechodni zapłaciłam 80 zł.Badanie trwało 3 minuty z rozebraniem i ubraniem maleństwa!No ale usłyszalam że wszystko jest oki i to najważniejsze! Pozdrawiam wszystkie mamuśki i idę gotowac obiadek:)
 
reklama
Moge Ci przeslac, jak chcesz. Albo sie przez sito opalaj. :-)

Wyobraziłam sobie właśnie roxeen na solarium z durszlakiem przed twarzą ;-) ;-)

jak byłam mała to też miałam na nosie i teraz zniknęły, a na stare lata przesunęły się chyba na ramiona, plecy i ręce ;-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry