reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

W ogole nie przywitałam koleżanki sorga - coś mnie zaćmiło - witaj :-D
emilcia - brawo... no matko kochana takie gratulacje,.. ja nie wiem jak to teściowie przeżyją twoi... :-D:-D taka nobilitacja. Musisz to powaznie przemysleć, nie wiem co studiowałaś czy chcesz z tym kierunkiem wiązać swe życie no i czy taka praca cię będzie satysfakcjonowac. Powiem ci, że zqwód nauczycielki dla mamy jest idealny. Nauczyciele akademiccy mają chyba ciut inaczej ale tez podobnie.
nadineczka - pomyślności dla Polci
 
reklama
Emilcia, gratuluję wyróżnienia. A z wyborem to jak w reklamie: są wybory dobre i są wybory złe...ale co wybrać, tego nie wie nikt ;-):-D A Ty byłabyś jakoś związana później z uczelnią, np. że przez ileś tam lat nie możesz odejść?

Tulam mamy starszych dzieciaczków. To musi być strasznie przykre usłyszeć nie kocham cię... Zastanawiam się, kiedy jest dobry wiek na drugie dziecko, żeby nie było zazdrości itp., ale chyba nie ma takiego. Boję się tego strasznie, że jak już zdecyduję się na drugie, to Emilka też mi powie takie rzeczy.

Wszystkiego naj dla Polci! A my wczoraj skończyłyśmy 3 miesiące, a tu już czwóreczek przybywa :-)

Dzisiaj zdaje się, że kończymy remont :tak::tak::tak: Czeka mnie wieeelkie sprzątanie, bo nawet sztućce są zakurzone, a o psie nie wspomnę, ona to chyba do pralki się nadaje :-D
 
Ostatnia edycja:
Pasibrzuch Ty tytanie pracy!!!! Gratki dla Emi...

Sorga wybacz - doczytałam, że małżon chory, a nic o kocie nie pisałaś - do teraz sikam ze śmiechu, z własnej głupoty oczywiście, wybacz!!!!

JoL nie podpuszczaj z tym słońcem- oj Ty Ty....

no nic mykam chwilowo...
 
Klara i ja tego nie toleruję :) nigdy nie ściągałam, nawet się tego nie nauczyłam ;p i ściągać nie będę :)

Miałam się Wam pochwalić :)

Adaś kiedyś spał pięknie, a później w nocy się budził co 3 godziny... Jadł o 20, szedł spać ok 22 budził się budził o 1, 4, 7 jadł...
A wczoraj zjadł 0 19.20, spał o 21, wstał w nocy o 2.10, a później o 6.38!! ;D
Taka szczęśliwa jestem... :D
Oby tak już zostało :)
Może dziecię moje wraca w końcu!! ;D
Skończył jeść chwilę przed 7 i teraz dopiero zjadł ;)

No i po ostatnim płaczu zaczął robić tak jak labędzie :) takie krrrrrrrrrrrrr :)
Super to jest :)
Idę, bo Maruda marudzi jak tylko na komputer spojrzę ;/

------------
Kaja moja mama to samo powiedziała ;D hihihi teściom w gardle coś stanie jak się dowiedzą :D ale my im o tym nie powiemy, bo z nami nie gadają ;D na szczescie ;D
Matematyki ogólnej miałabym uczyć:) To co na 1 i 2 roku było :) Na wydziale ochrony i inżynierii środowiska i budownictwa i mechanicznego :)
Maciej już mnie poinformował!!
A w ogóle skubany wiedział o tym już tydzień temu i nic nie powiedział :) hehe śmieje się, że niespodziankę miałam :)
kurcze!! Nerwówkę a nie niespodzianke ;D

Pasibrzuch do obrony musiałabym być na uczelni, a później to nie wiem...

Kurcze no!! Rodzice z dumy pękają ;D ciotki już wszystkie dzwoniły z gratulacjami :) Problem szukania pracy by się rozwiązał :) cieszę się jak cholera, ale czy tego chcę?? :D

Normalnie zwariowałam!! :)
Ciekawe co na to Sławek :)
On wie, że cierpliwości nie mam...
2 lata temu pilnowałam ludzi na egzaminie u pani Basi, poprosiła mnie o pomoc, pisali wtedy egzamin ludzie z budownictwa, rok mojego byłego... Tak się zdziwili jak im ściągi pozabierałam... Nie cierpię oszustwa!! I będę siksą!! Byłabym siksą!! Bedę siksą!! Byłabym... Będę... \
Znienawidzona przez studentów...
 
Ostatnia edycja:
Mhm...Ale mam dobrą dietę, właśnie zeżarłam całą czekoladę :-D

Mamy butelkowe, czy Wasze dzidziołki też wciskają sobie same butelkę w buźkę? Emi nie dość, że trzyma ją czasami obiema rękami, to jeszcze nie daj Boże wyciągnę ją przed końcem, to sama mi wciska :-D

Nie dosc ze sam trzyma,sam kieruje,sam se wpycha i wypycha tez jak sie naje:-)

Dzien dobry...az sie boje powiedziec,ze u nas znow piekna pogoda:-D.Troche posprzatalam,mlody se spi jak wstanie dymamy na dwor:-)
Milego dzionka kochane:-)
 
Witam a Bunia śpi już dziesięć minut:tak: Zaraz się pewnie obudzi to się tylko witam i żegnam do wieczoram może:-)
 
e_milcia, ale wyróżnienie!!! Super!!! Wielkie gratulacje!
U nas pora spaceru i pomimo, że nie wyszliśmy na dwór, o Bartuś zasnął. Cud jakiś czy co?
 
Witajcie!
Żem zabalowała z mężem jubilatem i poszliśmy spać po 1:) dzidzia na szczęście spała prawie do 7, potem zjadła i wstałyśmy ok. 10 i teraz lula dalej, a mama myśli za co się zabrać...w PT rodzina przjeżdża a u nas permanentny syf w mieszkaniu a weny na sprzątanie jak nie było tak nie ma...słońca zreszta tez nie ma - noż doopa blada.
Agbar i JoL - a wy takie, co? ma się słońce, a innym się nawet promyka nie wyśle.. no piknie! i jeszcze się chwalą na prawo i lewo, a ty człowiek zamknięty w czterech ścianach, bo pogoda taka, że lepiej nosa nie wystawiać;)
Macy: dzięki - cos się mój staruszek mąż nie może wyleczyć - no ale codzień do pracy łazi, więc w zasadzie nie ma kiedy
Emilcia: gratki - to chyba dobra propozycja dla młodej mamy - mniej pracy, a do tego jak prestiżowo!
Nadineczka: zdrówka dla Polci i wszystkiego NAJ. I dla Mariki od Anetrix też zyczenia serdeczne - bo wy obie dzień przede mną rodziłyście:)) Miśka jutro kończy cztery miesiączki:)
alez ten czas leci... wczoraj oglądaliśmy filmiki nagrane tuz po porodzie (z porodu tez mamy ponagrywane, ale nie chciałam sie rozczulać jeszcze bardziej) matko jakie to malutkie było i cichutkie, a teraz rządzi i buzia jej się nie zamyka od gadania!
Tysiolek: no patrz to znowu będziemy na jednym forum pisac, bo ja też o drugie dopiero sie postaram, jak te do przedszkola poślę heheh
Astrid, czechow: wasze dzieciaczki wcale tak nie myślą - to wyraz emocji i chcą was zranić, bo zazdrśc im dokucza. Pewnie, że łatwo nam tu mówić, ale dzieciaki nie wiedza, jak słowa mogą bardzo ranić - my dorośli ranimy siebie (relacje mąż -żona) chociaz sie kochamy i jesteśmy dorośli, a ile razy nie umiemy nad sobą zaponowac, by czegos nie powiedzieć - a co dopiero dzieci, które rozumienia mają mniej niż my...

Dobra ruszam moje cztery litery, bo choroba chociaz kuchnie odgruzuję zanim moje kochane Misiowo wstanie

E;
Agniechak: alez się dziewczyno urządziłaś - zdrowia i jeszcza raz zdrowia dla ciebie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
e_milcia, serdecznie gratuluję :) Ale wyróżnienie, jesteś super babka, świetna mama i do tego super "uczennica"

A tak na marginesie to dzień dobry, u nas dzisiaj dużo chmurek na niebie i siedzę w domu, mój Mati właśnie usnął, o tej porze zazwyczaj ma drzemkę 2 godzinną.

Sto latek POLCIA!!!!!!
 
Do góry