reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Cześć dziewczyny.
U nas też pogoda lipna. Pada, więc nici ze spacerku.
Pisałyście o swoich starszych dzieciaczkach, więc i ja coś napiszę. Moja Julia ma 9 lat i wcale nie jest lepiej.
Widzę, że ona czuje że Bartuś zabrał jej mamę. Ma do mnie żal o czas, który mu poświęcam. 9 lat miała mamę tylko dla siebie, a teraz musi się dzielić mamą z bratem.
Nie raz już płakałam "przez" Julię, bo ona to potrafi mi dopiec jak dorosła.
Ostatnio woli spędzać czas u dziadków, gdzie jest ponad roczna dziewczynka i nią zajmuje się wyśmienicie, a do brata wcale nie podchodzi. Ciągle tylko słyszę a Kamilka to a Kamilka tamto, a Bartka ma w nosie. Mam o to do niej żal. Nie chodzi o to, żebym kazał jej zajmować się bratem, ale fajnie byłoby, gdyby choć troszkę ją obchodził.
Poza tym też z czasem u mnie beznadziejnie. Barti śpi tylko na spacerach, więc cały dzień jestem tylko dla niego. Jak już zaśnie, to staram się spędzać czas z Julią. A gdzie czas dla mnie? Wkurza mnie jak czytam w tych wszystkich poradnikach, że mamy dbać o siebie, znaleźć czas na wyjście z domu i tak dalej. Ja się ciesze, że znajduję czas na 5- minutowy prysznic a co dopiero mówić o czymś więcej.
Chyba też mam doła :(
Idę do malca, bo już mnie "woła".
 
Witam kobietki i u Nas pogoda do bani leje i wieje :no::-(
Głowa i mnie boli że szok. Adaś w Bujaczku wiec zasiadłam do Was na chwilkę. Mam jakiegoś doła dzisiaj.. Ehhhh weny brak.
:-(
 
Witajcie!
Mam dużo nadrabania, bo wczoraj totalnie nie miałam czasu na net.
Pogoda też do d...y kurcze... a wczoraj tak cudnie było.:wściekła/y:
ivi - moj Tymuś za to w nocy troszkę "cudował" ale to z kolei brzuszek.
Mam problem kupkowy, jak opisze (w odpowiednim wątku) to prosze was o opinię, bo wiele z was przerabiało już na pewno.
 
Beti jesteś super mamuśka, że wyczułaś że jest cosik nie tak:-)

Klara tak jest wsio ok dzięki babole za kciukasy:-)

Kacha sorki ale ja to bym Twojej mamie wsadziła smoczek w ...

Morka moja też nie śpi ja mam czas na siknięcie ze trzy razy i szybką kupeczkę i zrobienie z dwóch herbat a tak to cały czas chcę sobie gugać albo cuś:baffled:

Sorga
tak z ciekawości dlaczego Twój małż to Kot?

co do starszych dzieci to je trochę rozumiem i trzeba to przeżyć:dry:

Dormark:-(

U nas wczoraj do południa słońce, a później deszcze, deszcz i jeszcze raz deszcz i buuuuuurza a dzisiaj jak na razie słońce tylko trochę pizga:crazy: a musimy jechać na jakieś zakupy bo w lodówie echo ze światłem w parze:happy:

moje dziecko dzisiaj kończy 4 miechy stara dupa z niej no nie:-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Też się ostatnio popłakałam przez Gabi - powiedziała że mnie nie kocha już, że lubi sprawiać mi przykrość i kazała mi wyjść z pokoju --- nigdy się tak nie zachowywała i mimo że wiem że nie zdawała sobie do końca sprawy co mówi to pękłam
 
Sorga, zdrowia dla Kota. :-) Ja niewychowana sie tez nie przywitalam. Mozesz lac. :-D
Kaja, sloneczka.
Czechow, to chyba takie etap rozwoju. Ja tez slyszalam: nie kocham, nie lubie, a potem: kocham Cie do szalenstwa Mamo. Dziecko jeszcze nie rozumie, ze moze zranic.
Dormark, pozytywnych fluidow dla Ciebie i siostry.
Aga, zdrowia ciag dalszy dla towarzysza malzonka. ;-)
 
Witam sie :-)

kurcze taka piekna pogoda była wczoraj - cały dzień z Amelcią byłam na ogródku a dzisiaj? udupione cały dzień w domku jestesmy :-[ Nadiczeczka - oddawaj mi to słońce ale już ! :-D

emilcia... pytasz się jak moja praca? nijak :no: wczoraj usiadłam do niej ale skończyło sięna szukaniu w neci przykładowych prac bo kompletnie nie wiem jakie rozdziały i ile porobic - niby materiały wszystkie mam gotowe - tylko trzeba forme temu nadac .... a i wstep ładny napisac - a słów brak :-D

dormark, czechow na pewno jestescie dobrymi mamusiami ale tak jak mówie - kazdy ma jakiś próg wytrzymałości ! dlatego ja póki co nie dam za żadne skarby namówic sie na drugiego bobasa. zrobie dopiero jak Amelke posle do przedszkola :-D i to z internatem najlepiej hahaha :-D;-) a po drugie współczucia dla siostry Dormark - niech sie trzyma dzielnie biedulka :-(

aaa i witam się Sorga :-)

Malwina nie bój żaby moja mała pociecha tez śpi po 30-40 min - zlapie chwile odechu i nanowo zabawa hihi :-) ale naszczescie zajmuje się sobą ładnie prawie ały dzień - pdnosze ją na ręce jedynie do karmienia albo przewijania i to wszystko :-)

morka, aga wklejałam taki schemat skoków w pielegnacji naszych maluszków :-) gdzieeeeeś tam jest :-D

astrid , paulina wiem ze pogoda sprzyja dołowaniu ale mimo wszystko nie dołować się !! usmiech prosze ! usmiech ! na pewno będzie dobrze wszystko i nie ma co się smutac :-)

Nadineczka wszystkiego najlepszego dla Polci z okazji rozpoczęcia 5 - tego miesiąca :-) wszystko co najsłodsze dla niej !!

jade dzisiaj na ostatnia przymiarke sukni - miałam jechać na 12 - a przed chwilą zadzwoniła krawcowa i jade na 15 bo jeszcze coś tam kończy - eeeehhhhh te krawcowe ! mam nadzieje ze ostatecznie chociaz będziemi ise podoała sukienka ........:wściekła/y:

ehhh zostało mi 10 dni wolności i wkońcu Ślubik - juz nie moge się doczekac ! ciesze się jak takie dziecko - niby to nic nie zmieni miedzy mna a Michałem ale jestem szczęśliwa że wkońcu bedzie to naprawde mój Mezuś kochany a nie tylko narzeczony :-) :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam po krótkiej nieobecności!
Ale jestem chora mam zapalenie oskrzeli,zakażenie gardła do tego duszności i co jakiś czas temperatura mi się podnosi do 39,mówię tylko szeptem,od wczoraj mam antybiotyk.Na razie chłopaków nie bierze i mam nadzieję,że nie weżmie.Najbardziej się boję o Kubusia bo na cycu.
czechow Piotruś niedawno też miał taki etap,mówił,że mnie nie lubi,że jestem głupia,idz stąd a teraz każdego dnia,a nieraz nawet częściej powtarzaże mnie bardzo kocha i jesteśmy przyjaciółmi,także to minie!
Idę nadrabiać zaległości
 
Do góry