reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Beti powodzenia życzę w walce ze służba zdrowia i bardzo gratuluje że umiałaś zawierzyć swojemu instynktowi!
morka sił życzę, Moja Tami śpi wystarczająco żeby chałupę obrobić i na BB zajrzeć w ciągu dnia:p Eryczek za to był umeczliwy niemożebnie- ani w dzień a ni w nocy, tylko przy cycu, ja karmiłam go i płakałam taka się czułam uwiązana i zdominowana, do kibla nie mogłam wyjść ;/ mam nagrode w drugim dziecku, albo to instynkt przetrwania u niej ;-):tak: wie że mama by nie wyrobiła inaczej :p

jola oby aniołek już nigdzie się nie wybierał;-)

Mój Kot nie zabrał dziś Eryczka na piłkę, tylko wrócił do domu w stanie mocno chorym;/ noszzz utrapienie :( choroby się nas czepiają jakbyśmy je zapraszali ;/ a dzieciaki się chyba zaprogramowały na nie i po ciężkim wieczorze zdycham :(
 
reklama
Mialam juz isc spac , ale Nicol doprowadzila mnie do rostroju nerwowego nie wiem sakad to dziecko bierze tyle energi , chyba przejde sie z nie do poradni rodzinnej bo nie wyrabiam . Niby o Mie nie jest zazdrosne tylko tak jagby o mnie i moj czas , ponatto we wszystkim chce miec ostanie slowo , nawet teraz .Oczy na zapalakach , ale ona nie bedzie spac , przewraca sie , ale nie jeszcze bedzie sie wspinac. Wysiadam dzis dobrze , ze jutro tez dzien i znow zaswieci slonce, ale w takich chwilach zaluje ze mam 2 dzieci. Wiem ze wiele z was powie ze znow nazekam . Tylko ze ja nie nazekam mam kochane dzieci tylko niekiedy temperament mojej starszej daje mi popalic. No nic wyzalilam sie i mowie dobranoc.

Doskonale cię rozumiem. W 200 a nawet w 500% - jakbym czytała siebie. U nas też starsza nie jest zazdrosna o małą tylko o czas jaki jej poświęcam - mimo że wie że mała jest na tyle nieporadna że muszę się nią zajmować ale widzę że ma o to żal do mnie no i odgrywa się złym zachowaniem i płaczem kiedy cokolwiek jest nie po jej myśli. Ostatnio byłam już na wykończeniu i przez chwilę żałowałam że mam dwójkę dzieciaków --- jeśli niektóre z was martwią się że przy jednym nie mają czasu dla siebie to przy dwójce (na początku) można zapomnieć o swoich potrzebach... Kocham swoje pociechy nad życie ale czasami to mi ręce opadają do samej ziemi.
 
Dormark, Czechow mimo, że mam jedno dziecko jestem w stanie Was zrozumieć :) I nikt nigdy nie powie, ze wy złe, wyrodne matki!! Każda z nas może mieć gorszą chwilę...
Tak jak napisałaś Dorotka, jutro będzie nnowy, słoneczny dzień, wszystko będzie miało swoje piękne barwy... :)
Główki do góry Kochane!! :):*:*

Sorga, a ja się nie przywitałam ;) Więc witam Cię serdecznie :) super, że do nas dołączyłaś :)
Zdrówka dla Kota!! Dzieciaczki trzymaj z daleka, żeby sie nie zaraziły!!

Beti!! Nie nerwowo!! Nie nerwowo!! :) bądź grzeczna!! A jak z Wiolcią będzie już dobrze, to wtedy nawtykaj :)

Kacha :* mamie szyszka!! A testy to chyba jakieś badziewne masz!! ;/
A kiedyś pisałaś (albo coś mi się pokręciło), że okres miałaś 29 marca!! To jeszcze chyba nie czas, no nie?? Poczekaj z tym testem :)

Tysiolek i jak praca?? Ja usiadłam i napisałam 1,5 strony ;( no, ale zawsze coś :(

Kurcze, siły nie mam w ogóle ;(
Sławek dziś w pracy, wróci dopiero jutro po 15 :(
Jak dzwonił, to mówił, że na pożarze gdzieś tam byli i jego ojciec był (on w osp jest) i nawet dzień dobry mu nie powiedział :( szkoda mi tego chłopa mojego :( kuźwa palant stary... ;/ tona szyszek dla niego!! Zbierajcie Kochane!! Na spotkaniu je odbiorę a jak będę wracać do domku, to zajadę i pod drzwi mu (im) wysypię ;p chociaż dla tych idiotów żal tych ładnych szyszek!!

Tak zastanawiam się co z Pumpkin? Ma któraś informacje?! Bo postów od niej to ja wieki nie widziałam ;/ :(

Adaś śpi :) tak pięknie... Patrzę na niego i łzy mi lecą... Nie wierzę w to, że on już jest :) normalnie bajka!! hihi :) oby trwała wiecznie :)

Spokojnej nocy życzę Wam wszystkim!! Dobranoc :*
 
Nadrobiłam produkcje!!! Huuura

Dormark Wspóczuje siostrze

Sorga I ja sie witam

Beti81 Jak czytałam posta to az mnie ciarki przeszły, Boze ta kobieta ma kamien zamiast serca
dobrze ze tak szybko zadziałałas

Morka hehe moja spi po 20 minut, zdarze pozmywac naczynia:-)

Zycze miłej nocki;-)
 
dormark: ojojciu biedna siostra - pewnie przezywa bidulka a ty z nią :(( - tulam mocno. Ja to w takich sytuacjach mówię - Pan Bóg wie co robi, choć my czasem tego nie rozumiemy to we wszystkim sens jakiś jest...
sorga: mój też chory już ze 4 dzień - eksmisję dostał do salonu żeby mnie i dzidzi nie zarażać;)
beti:matko coż za babsztyl jeden - ależ masz cierpliwość - w łeb bym palnęła jej i drzwiami dobiła - instynkt matki zawsze działa najlepiej - weź się zapisz dodatkowo gdzie indziej i spróbuj poprosić, ze jak sie coś zwolni szybciej, to żeby cię wpisali na listę - nagadaj o jakiejś kryzysowej sytuacji itepe. czasem pomaga...
morka: ja dziś moją zostawiłam z tatusiem i poleciałam na zakupy to 3h przespała - ale u mnie dłużej niż 2-3h aktywnośc nie wytrzymuje i i pada jak mucha i odsypia drugie tyle co się bawi, ale to śpioszek jest po rodzicach:) mi się wydaje, że Bunia to tak chwilowo ma - skok zalicza ten taki dłuuuugi, gdzieś Tysiolek wklejała taki rozkład skoków.


dobrej nocki - uciekam spaćku
 
Dormark współczuję siostrze, ale wierzę to, że jej aniołek jeszcze do niej wróci, po prostu zmienił sobie termin przyjścia na świat:tak:A co do dzieciaków to też świetnie Cię rozumiem... Czasami mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyrwać się gdzieś na chwilę z tego kieratu:sorry2:
Emilcia, ano 29 miałam, ale zawsze było jak w zegarku co 28 dni, teraz mi się po ciąży cały cykl rozwalił :-(Dla Twojego teścia taczka szyszek, niestety na moją mamę nie ma wystarczającej liczby szyszek na całym globie :-(
Sorga, ale ze mnie burak :zawstydzona/y:Oczywiście serdecznie Cię witam :-) Jak napisałaś, że Kot wrócił mocno schorowany to w pierwszej chwili mi przyszło do głowy, że w stanie wskazującym ;-):-p Zdrówka Wam życzę :tak:
Agagsm dla Twojego też zdrówka:tak:
 
witajcie
u mnie słońca nie ma, głowa boli tak jak wczoraj przez cały dzień.. dobrze że chociaż mały ma odrobinę lepszy humor (wczoraj cały dzień prawie non stop płakał.. nie wył tylko jak był na rękach albo przy cycu :/ nie wiem czy skok miał czy tak zareagował na zmianę pogody.. w każdym razie po ścianach chodziłam)

dormark - jak noc minęła?:)
 
reklama
Witam dziewczyny!!!!!
Nosy do góry!!!!

A u nas pogoda lipna do n-tej.....
ehhhh....
jak tak bedzie nici ze spaceru.....


Kacha no szkoda że nie wiesz na czym stoisz, a matce to szyszkę wg naszego bb zwyczaju :-D

No nic mykam do C :)
miłego dnia!!!
 
Do góry