reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No, jedna strona kuchni zrobiona :tak: Położyłam dzisiaj kafelki, zrobiłam fugi, pomalowałam ścianę i w końcu podpięłam zlew :tak: Jestem z siebie dumna, bo pocięłam kafelkę kątownicą, jak skończyłam to ręce mi się trzęsły i ogłuchłam chwilowo, ale I did it! :-D
Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak brudna, jak dzisiaj :-D
Emilka to mój aniołek kochany, dała mamie pracować cały dzień.
Zameldowałam się i lecę jeszcze podmalować to i owo :-)

wiesz u mnie też trzeba kuchnię zrobić ...
to kiedy masz wolne?:-D
ale jestem w szoku, że młoda Ci pozwoliła ja nawet nie mogę obiadu zrobić bo nie wytrzyma tyle sama bez gugania:crazy:


zdycham boli mnie gardło nie mogę mówić ...zaraziłam się nie wiem od kogo :(
masakra
a tu małzonowi tzra szyszek nawtykac a nie moge z siebie słowa wydobyc ehhh

niektóre teksty Wasze mnie rozwalają:-)

czesc laski..
sory ze sie nie odzywam ostatnio,ale mam tyle na głowie,że uuuuu..
a dziś mieliśmy wypadek samochodowy :( normalnie jakies fatum nad nami krąży..
Nie wiem jakim cudem przezylismy, jestem cała obolała, podejrzewali wstrząs mózgu, mam złamany nos, jestem poobdzierana na twarzy i okulary przeciwsłoneczne pocharatały mi całe czoło, nie dam rady podnosić rąk, mam poobijane nogi.. 2 dni przed ślubem,rozumiecie?!
Daniel i jego brat (ktory prowadzil) w sumie nie ucierpieli.. Daniela boli klata,ale to pewnie pas go tak przycisnął.
A MIELISMY WZIĄĆ ZUZIE RAZEM!!! Dziekuje bogu,ze została z moją babcią..:(((((
Z samochodu oczywiscie nie ma co zbierać.. Brat daniela wjechał w drzewo,żeby uniknąć kolizji z autem jadącym (a raczej zatrzymującym się nagle!!!) przed nami...
Jejciu.. nie chce nawet myslec co by było..jestem w totalnym szoku.
No i tak jak myslalam-nie mam ani kropli pokarmu:( Wypisalam sie na wlasne rzadanie ze szpitala. Zeby móc być z Zuzią.
Ciesze sie ze jestem w domu,cała i zdrowa..i że w ogóle żyje!!!

Macy-dziekuje za zyczenia:******* ślub mamy w niedzielę.. jeszcze 2 dni wolnosci przede mną:)
Ciekawe co to będzie za impreza skoro nawet tańczyć nie dam rady :(

dzięki Bogu wszystko ok aż się kanapką zakrztusiłam współczuje ale i tak będziesz najpiękniejsza na swoim ślubie:-);-)
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i co by się wsio udało:-)


Witam porannie u nas noc jak zwykle spokojna , normalnie Mia przesypia jak stara od 19.30 do 6.30 zje i dalej spi.Natomiast Nicol sie budzi 3 cztery razy snia sie jej jakies koszmary dzis o 3 w nocy przywedrowala do nas i tez sie budzila , alöe tylko na chwile takze jestem wyspana . Zpowiada sie przepiekna pogoda wiec po obiadku spacer.
Paula3-dzieki Bogu przezyliscie , trzymaj sie .
Pasibrzuch-ty to zdolna kobita jestes, ale kto jak nie my damy rade....
Kacha wawa-czy juz wiesz , bo albo przeczylam posata , albo nie pisalas czekamk na wiadomosc.

co Ty robisz tej swojej dziecinie, że jest taka idealna:tak:

Witam laseczki;-)
Właśnie M wyjechał a ja zostałam sama z Adasiem:-( Zasnął mi na kolanach więc mam chwilę dla siebie.:sorry2:
Tak pusto się zrobiło tym bardziej że wiem, że wróci dopiero za 3 tyg.:-:)-:)-(

paula3 Współczuje z całego serca.Dobrze że jesteście cali i zdrowi i że mała została w domu.
Tulammm mocnooo:tak:


Pięknego i Słonecznego Dnia Wam życzę:-)


samotność ... współczuje ja nie wiem czy dała bym radę tyle sama bez chłopa mimo, że z szyszkami w tyłku mu ładnie i do twarzy (czytaj duuupy):-):-D

wiadomosc od administracji:-)

Witajcie, ruszył portal AktywneMamy.pl

Zapraszamy was do logowania się.

By to zrobić najpierw należy wyczyścić cookies ( pomoc znajdziecie tutaj : Czyszczenie pamięci podręcznej i usuwanie plików cookie : Pliki cookie - Konta Google - Pomoc )

a następnie

1) zalogować się i wejść w panel kontrolny waszego konta na babyboom.pl ( znajduje się na ciemnozielonym pasku na górze strony)
2) Wejść w Moje ustawienia > Edytuj swój profil
3) W profilu na samym dole strony zaznaczyć TAK obok hasła "AktywneMamy.pl" i kliknąć "zapisz zmiany"
4) Wejść na stronę Aktywnemamy.pl i zalogować się tym samym loginem i hasłem , które jest przez was używane na babyboom.pl


Pozdrawiam

Bestyja :p

a po co?

u nas dziwna nocka budziła mi się 3 razy co godzinę pociamciała cyca i daej spac chyba sprawdzała czy są:-)

słońce cuuudne więc chyba się wybierzemy na jakiegoś spacera:laugh2:
zazdroszczę że Wam dzidzie śpią w wózkach na dworze u mnie musi się wózek ruszać jak tylko staję to od razu się budzi nawet na pasach:no:
 
reklama
Paula normalnie się poryczałam tak mi przykro najważniejsze że żyjecie!!! I że Jasiowa narzeczona została w domu!
Roxeen kupię te farby na necie i zawiozę mojej fryzjerce bo ona jakiś innych używa i się zobaczy:D bo ten wcześniejszy to był o ile pamiętam 7OR+8OR?
A Jaś ma chyba jakich ukryty przyczajony skok - nic się nie dzieje tylko w nocy się wybudza - do tej pory zasypiał po 20 jedzonko 2-3 i potem o 6 i mnie to baaardzo pasowało, a dziś ciągle latałam, Jasiu proszę się naprawić!!!
 
Witam,

Paula żadne fatum!! Najważniejsze, że żyjecie i Zuzi z Wami nie było! Kurcze i ja się popłakałam jak przeczytałam!!
Tulam Cię mocno!! Nadineczka ma rację!! I tak będziesz najpiękniejsza!! :-):*

Paulinaa i Ciebie tulam :* szybko zleca te 3 tygodnie!! Adaś Ci pomoże przetrwać ten czas :-)

Pasibrzuch masz jaja!! Dumna z Ciebie jestem!! :tak::-D


Roxeen zdrówka!! :*

Miłego dnia!! Zdrowego, słonecznego z uśmiechem na buźce :):*
 
Hej Kobietki moje Kochane :-)

i po panieńskim.....
zabawa świetna, nie upiłam sie nawet - uważałam na siebie ;-)
taniec na róże zaliczony
ogólnie motyw przewodni to .....męski wacek hehehe
dostałam kupe świetnej bielizny , pej , kajdanki :-D misia wielkiego w kształce wacka :-D hehehe fajnie było naprawde :-) szkoda ze tylko raz się ma panieński :-D
obok była kawalerski wiec sie przyłączyli i była wspólna imprezka hihihih :-D
zdjęcia wkleje na zamkniety jak mi kumpela przesle :-D

ide nadrobić zaległości od wczoraj :-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
PAULINAA kurcze aż 3 tyg.sama:-(ja to bym nie wytrzymala i jak M mówi pewnie następnego dnia po niego dzwoniła(były tam gadki aby pracował za granicą)i miał racje no może by było inaczej gdybym miała tu jeszcze kogoś ale tak czy siak ja bez niego niet:sorry2:
No, jedna strona kuchni zrobiona :tak: Położyłam dzisiaj kafelki, zrobiłam fugi, pomalowałam ścianę i w końcu podpięłam zlew :tak: Jestem z siebie dumna, bo pocięłam kafelkę kątownicą, jak skończyłam to ręce mi się trzęsły i ogłuchłam chwilowo, ale I did it! :-D
Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak brudna, jak dzisiaj :-D
Emilka to mój aniołek kochany, dała mamie pracować cały dzień.
Zameldowałam się i lecę jeszcze podmalować to i owo :-)
nie no brawa!!!normalnie zuch kobita z ciebie:tak:a moja synowa no prosze jaka grzeczniutka:-)
Pasibrzuch SZACUN!!! kobiety są the best - my nigdy nie zginiemy:D a małżon niech teraz zajmuje się dzieckiem a tobie należy się tydzień świętego spokoju!
a z bioderkami ok - to było trzecie kontrolne usg i nie musiy już pieluchować mamy się zgłosić jak zacznie chodzić:D
kupiłam dziś kwiatencje jutro będę ogrodniczką o ile Dżon będzie łaskawy i pozwoli mamusi pobawić się w piasku:D
super że z bioderkami jest ok:-)wiecie co ja kurcze wam zazdroszcze ze jesteście takie chetne do sadzenia kwiatek itd.bo ja tego nie nawidze nawet w domu nie mam żywych kwiatków bo prędzej uschną niż mi sie przypomni aby podlewać a co dopiero o pielegnacji:baffled:
czesc laski..
sory ze sie nie odzywam ostatnio,ale mam tyle na głowie,że uuuuu..
a dziś mieliśmy wypadek samochodowy :( normalnie jakies fatum nad nami krąży..
Nie wiem jakim cudem przezylismy, jestem cała obolała, podejrzewali wstrząs mózgu, mam złamany nos, jestem poobdzierana na twarzy i okulary przeciwsłoneczne pocharatały mi całe czoło, nie dam rady podnosić rąk, mam poobijane nogi.. 2 dni przed ślubem,rozumiecie?!
Daniel i jego brat (ktory prowadzil) w sumie nie ucierpieli.. Daniela boli klata,ale to pewnie pas go tak przycisnął.
A MIELISMY WZIĄĆ ZUZIE RAZEM!!! Dziekuje bogu,ze została z moją babcią..:(((((
Z samochodu oczywiscie nie ma co zbierać.. Brat daniela wjechał w drzewo,żeby uniknąć kolizji z autem jadącym (a raczej zatrzymującym się nagle!!!) przed nami...
Jejciu.. nie chce nawet myslec co by było..jestem w totalnym szoku.
No i tak jak myslalam-nie mam ani kropli pokarmu:( Wypisalam sie na wlasne rzadanie ze szpitala. Zeby móc być z Zuzią.
Ciesze sie ze jestem w domu,cała i zdrowa..i że w ogóle żyje!!!

Macy-dziekuje za zyczenia:******* ślub mamy w niedzielę.. jeszcze 2 dni wolnosci przede mną:)
Ciekawe co to będzie za impreza skoro nawet tańczyć nie dam rady :(
o Boszzzze:szok:kochana jak dobrze że jesteście cali i ty tu się nie martw siniakami bo to zejdzie ważne że żyjecie:tak:jak dobrze że Zuzia zostala w domku tulam baaaaaardzo mocko:tak:
I ja już dzisiaj życze:

kartki_slubne%20%2827%29.jpg


TYSIOLEK to impreza niexle udana:-)super no i jakie prezenty ciekawe:-)poproszem o fotke także tego misia w kształcie wacka:laugh2:



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No, jedna strona kuchni zrobiona :tak: Położyłam dzisiaj kafelki, zrobiłam fugi, pomalowałam ścianę i w końcu podpięłam zlew :tak: Jestem z siebie dumna, bo pocięłam kafelkę kątownicą, jak skończyłam to ręce mi się trzęsły i ogłuchłam chwilowo, ale I did it! :-D
Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak brudna, jak dzisiaj :-D
Emilka to mój aniołek kochany, dała mamie pracować cały dzień.
Zameldowałam się i lecę jeszcze podmalować to i owo :-)

kurcze pasibrzuch jestem pod wrażeniem ! zaradna i zdolna babeczka z Ciebie ! a niech małżon głupio się czuje ze zrobias to sama i w zasadzie nie jest niezastapiony :-D

yol_a to faktycznie macie coś tam niesprawiedliwy ten podział obowiązków i przyjemności ! faceci to straszni egoiści.... a co do spięć - mam nadzieje że przejda i bedzie lepiej - pewnie to kryzysik jakis ale trzeba byc twardym i przejść to z podniesiona głową !!! nie daj sie yola ! Twarda babka jesteś i zawsze masz nas od tego żebysmy Cie wspierały w trudnych chwilach :-)

Paula rany julek dobrze że jestescie cali i zdrowi ! aż się wystrachłam jak czytałam twojego posta ! masz racje - dobrze że Zuziuchny nie było z wami bo niewiadomo co by mogło się stac ! kurcze co za idioci na tych drogach ! nie przejmuj się kilkoma zadrapaniami tylko ciesz się ze masz TYLKO zadrapania ! kosmetyczka zrobi Ci na niedziele taki makijarz ze nic nie będzie widac :-)

Paulina nie bój żaby 3 tygodnie zleca jak w pysk strzelił ! my Ci tu zagospodarujemy na BB odpowiednio czas i ani się nie obejżysz a małżon będzie już z Wami w domku :-)

nadineczka łoooddawaj mnie te słonce bo Cie znajdziemy z Roxeen ale mi już ! :-):wściekła/y:

patrysia zrobie zdjęcia wackowi specjalnie for you :-D

kurcze wogóle kumpela jaki mi wczoraj "komplement" sprzedała "Justys myślałam że bedziesz wyglądała gorzej po tej ciąży - a nawet nie jesteś az taka gruba !!!!! heh niewiedziałam czy się zasmiac czy popłakać ! dobre pocieszenie........:wściekła/y::no:
 
reklama
I ja sie witam w sloneczna sobote.

czesc laski..
sory ze sie nie odzywam ostatnio,ale mam tyle na głowie,że uuuuu..
a dziś mieliśmy wypadek samochodowy :( normalnie jakies fatum nad nami krąży..
Nie wiem jakim cudem przezylismy, jestem cała obolała, podejrzewali wstrząs mózgu, mam złamany nos, jestem poobdzierana na twarzy i okulary przeciwsłoneczne pocharatały mi całe czoło, nie dam rady podnosić rąk, mam poobijane nogi.. 2 dni przed ślubem,rozumiecie?!
Daniel i jego brat (ktory prowadzil) w sumie nie ucierpieli.. Daniela boli klata,ale to pewnie pas go tak przycisnął.
A MIELISMY WZIĄĆ ZUZIE RAZEM!!! Dziekuje bogu,ze została z moją babcią..:(((((
Z samochodu oczywiscie nie ma co zbierać.. Brat daniela wjechał w drzewo,żeby uniknąć kolizji z autem jadącym (a raczej zatrzymującym się nagle!!!) przed nami...
Jejciu.. nie chce nawet myslec co by było..jestem w totalnym szoku.
No i tak jak myslalam-nie mam ani kropli pokarmu:( Wypisalam sie na wlasne rzadanie ze szpitala. Zeby móc być z Zuzią.
Ciesze sie ze jestem w domu,cała i zdrowa..i że w ogóle żyje!!!

Macy-dziekuje za zyczenia:******* ślub mamy w niedzielę.. jeszcze 2 dni wolnosci przede mną:)
Ciekawe co to będzie za impreza skoro nawet tańczyć nie dam rady :(

Oszzz w morde, ale pech, cale szczescie ze tylko tak sie skonczylo:szok: Na pewno bedziez piekna panna mloda, nie zamartwiaj sie:tak:

Wszystko co piękne na tym świecie,
wszystko co tylko szczęście wróży,
niech się Wam razem w jedno splecie,
i będzie słońcem w życia podróży.


Hej Kobietki moje Kochane :-)

i po panieńskim.....
zabawa świetna, nie upiłam sie nawet - uważałam na siebie ;-)
taniec na róże zaliczony
ogólnie motyw przewodni to .....męski wacek hehehe
dostałam kupe świetnej bielizny , pej , kajdanki :-D misia wielkiego w kształce wacka :-D hehehe fajnie było naprawde :-) szkoda ze tylko raz się ma panieński :-D
obok była kawalerski wiec sie przyłączyli i była wspólna imprezka hihihih :-D
zdjęcia wkleje na zamkniety jak mi kumpela przesle :-D

ide nadrobić zaległości od wczoraj :-)

No to imprezka przednia:-D:-D wacek sie sprawdzil:-D:-D

My dzis na zakupki muimy ie udac bo w lodowce juz nawet swiatla nie mamy (zarowka ie przepalila):sorry2: Jak ja juz mam doc tej diety, zjadlambym co lodkiego:zawstydzona/y:
 
Do góry