reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No, jedna strona kuchni zrobiona :tak: Położyłam dzisiaj kafelki, zrobiłam fugi, pomalowałam ścianę i w końcu podpięłam zlew :tak: Jestem z siebie dumna, bo pocięłam kafelkę kątownicą, jak skończyłam to ręce mi się trzęsły i ogłuchłam chwilowo, ale I did it! :-D
Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak brudna, jak dzisiaj :-D
Emilka to mój aniołek kochany, dała mamie pracować cały dzień.
Zameldowałam się i lecę jeszcze podmalować to i owo :-)
 
reklama
Melduję się od mamy, net działa jak żyleta, bo drzewa jeszcze liści nie mają. Mój kochany mąż rano znów mnie doprowadził do łez:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale szyszka mu. niech się bawi w tym Krakowie. mi tu dobrze,filip spał 4 godziny na polu, a ja plewiłam truskawki z siostrą, będę miała jak znalazł ekologiczne.;-) Filipek śpi, Tomek śpi, a ja odpoczywam psychicznie, powiem wam że jestem przygnębiona tym, ze ciągłe spięcia mamy. m. ostatnio dom swoich wyjść dołożył basen, aja nawet na rowem mam problem ..... :no::crazy:


morka
mam nadzieję,że mała się uspokoiła:tak:
paulinaa współczuję ci tych wiecznych delegacji męża, wiem ze musi być ci ciężko:tak:
macy kochana obawiam się że się kapnie bo on dość rozgarnięty,;-) ale może wysłucha matki błagań i wypije przez smoka......:baffled:czy to można kupić w aptece te smoki czy tylko w necie? :zawstydzona/y:Może to głupie pytanie ale ja się nie znam, a na imprezę chcę iść to muszę zacząć małego przekonywać;-). macy a ty wytłumacz Agatce, ze przegina Filip się już połapał i śpi z jednym karmieniem. Do niedawna robił dokładnie to co twoja laska:tak:
klara M mam nadzieję ze spacer udany?:-)
emilka ciesze się że teściowie dostali za swoje
tysiolku dawaj czadu, się upij a co:tak:
agagsm mam nadzieję,że drzewo szyszkowe teściowej już uszykowałaś, ja dodam klątwę gratis:wściekła/y:
agbar jak tam pralka i skóra małego?:happy:
dorciaa mam nadzieję, że biodra są ok:tak:
labamba zazdroszczę ci tych wczasów:zawstydzona/y:
patrysia współczuję uparciuszka:tak:
nika baw się dobrze na Mazurach złośliwcze
pasibrzuch jesteś wielka:-):-):-):tak::tak::tak::szok:
:-D:-Ddobranoc
 
Pasibrzuch SZACUN!!! kobiety są the best - my nigdy nie zginiemy:D a małżon niech teraz zajmuje się dzieckiem a tobie należy się tydzień świętego spokoju!
a z bioderkami ok - to było trzecie kontrolne usg i nie musiy już pieluchować mamy się zgłosić jak zacznie chodzić:D
kupiłam dziś kwiatencje jutro będę ogrodniczką o ile Dżon będzie łaskawy i pozwoli mamusi pobawić się w piasku:D
 
Pasibrzuch no chylę czoła... jak będziesz potrzebowała wsparcia to daj znać , ja u siebie w kuchni ( 6x3m) sufit wygipsowałam i wyszło na prwdę nieźle i gładko...:baffled:
Paula3 i Tysiolek życzę wszystkiego NAJ NAJ NAJ i normalnie Wam zazdroszczę:tak:


ooooo teraz doczytałam Paula dziewczyno może lepiej było zostać w szpitalu, no współczuję....:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Paula3 - dziekować Bogu, że Wam się nic nie stało, że jesteście cali, rany się zagoją, a samochód to rzecz nabyta. Tulę mocno.

Pasibrzuch - brawo! jestem pod dużym wrażeniem, kafelki układasz, malujesz, zdolna Kobieta, gratulacje!
 
Witam się z Wami dziewuszki już wróciłam!

Nie było mnie prę dni atu jak zwykle mega produkcja i tyle się działo.
Paula3 jak dobrze że mała w domu została a ty do niedzieli zapomnisz o bólu choćby z wrażenia,a teraz ciesz się jeszcze ta wolnością,ściskam Cię.

Pasibrzuch my kobiety musimy sprawdzić się w każdej dziedzinie
.
Morka trzymaj się i bądź dzielna mała na pewno niedługo się uspokoi doskonale cię rozumiem bo mój Antoś ostatnio też jakiś niespokojny się zrobił no może mniej mi daje popalić ale też chyba jakiś skok przechodzi w dzień mało co śpi a w nocy się wierci i ciągle z cycem w bużce by leżał czego efektem jest zmęczenie a potem płacz ale damy radę w końcu to nasze KOCHANE DZIECIACZKI.
Zmykam bo mały się już kręci więc pewnie będzię potrzebny Pan Cyc i tak w nocy co 2 godz.
 
Witam porannie u nas noc jak zwykle spokojna , normalnie Mia przesypia jak stara od 19.30 do 6.30 zje i dalej spi.Natomiast Nicol sie budzi 3 cztery razy snia sie jej jakies koszmary dzis o 3 w nocy przywedrowala do nas i tez sie budzila , alöe tylko na chwile takze jestem wyspana . Zpowiada sie przepiekna pogoda wiec po obiadku spacer.
Paula3-dzieki Bogu przezyliscie , trzymaj sie .
Pasibrzuch-ty to zdolna kobita jestes, ale kto jak nie my damy rade....
Kacha wawa-czy juz wiesz , bo albo przeczylam posata , albo nie pisalas czekamk na wiadomosc.
 
Witam laseczki;-)
Właśnie M wyjechał a ja zostałam sama z Adasiem:-( Zasnął mi na kolanach więc mam chwilę dla siebie.:sorry2:
Tak pusto się zrobiło tym bardziej że wiem, że wróci dopiero za 3 tyg.:-:)-:)-(

paula3 Współczuje z całego serca.Dobrze że jesteście cali i zdrowi i że mała została w domu.
Tulammm mocnooo:tak:


Pięknego i Słonecznego Dnia Wam życzę:-)

 

Załączniki

  • sloneczko2.gif
    sloneczko2.gif
    50,3 KB · Wyświetleń: 13
wiadomosc od administracji:-)

Witajcie, ruszył portal AktywneMamy.pl

Zapraszamy was do logowania się.

By to zrobić najpierw należy wyczyścić cookies ( pomoc znajdziecie tutaj : Czyszczenie pamięci podręcznej i usuwanie plików cookie : Pliki cookie - Konta Google - Pomoc )

a następnie

1) zalogować się i wejść w panel kontrolny waszego konta na babyboom.pl ( znajduje się na ciemnozielonym pasku na górze strony)
2) Wejść w Moje ustawienia > Edytuj swój profil
3) W profilu na samym dole strony zaznaczyć TAK obok hasła "AktywneMamy.pl" i kliknąć "zapisz zmiany"
4) Wejść na stronę Aktywnemamy.pl i zalogować się tym samym loginem i hasłem , które jest przez was używane na babyboom.pl


Pozdrawiam

Bestyja :p
 
reklama
Witam!
roxeen to ode mnie się zaraziłaś albo ja od Ciebie,nawet słowa mi ciężko wydusić,mówię tylko szeptem.
paula3 dobrze,że jesteście cali,i najważniejsze,że maleństwa z wami nie było
Mój też omało się nie rozbił wczoraj.W tyg mechanik wymieniał łożysko przy kole i przecinał je boshem bo zapiekło przy okazji rozciął wąż od płynu hamulcowego,póżniej okleił go taśmą.Gość nic nie powiedział,mógłby coś napomnieć albo wymienić wąż,a tu za głupie 30 zł mógłby się rozbić,dobrze,że szybko nie jechał-hamulce nie zadziałały i dupa!
 
Do góry