reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam ponownie:-)

Czuję się lepiej:-D wychodzę z dołka:-) nie wiem czy to spowodowane ciążą, mam takie złe nastroje czy jak...w każdym bądź razie jest lepiej:-)

Byłam z Zuzią na dworzu, teraz przyszliśmy, bo jest za gorąco:-p no i Zuzia zmęczyła się, spać poszła. Za dwie godziny będą wyniki, to przejdę się po nie.Myslę że będą dobre, tak mi się wydaje :-)


no takie nastawienie to mi się podoba:-)


A u nas była burza co na szczeście już poszła sobie:tak:a synek mi na kolankach zasnął podczas burzy:-pno i dobrze niech sobie zrobi drzemke a dzisiaj i tak na dwór nie idziemy:tak:
 
reklama
u nas przed chwilą była potęzna burza, ale już się przejaśnia.. mam nadzieję że słonko wróci!
 
U mnie dzisiaj bardzo ciepło, jak byłam zawieść indes na uczelnie to az sie spociłam. Jestem w 12 tygodniu ciazy i czuje sie bardzo dobrze. Zrobiłam pranie bo z trójki dzieci jest mnóstwo pranie szczególnie jak sie mieszka na wsi i jest w poblizu glina i woda a dzieci to uwielbiaja....tylko ja nie.
 
No kobietki odebrałam wyniki badań, wszystkie są super:-D

No może tylko białko...mam ślady białka w moczu, ale to może przez to co wtedy miałam z tym układem moczowym. Co mnie tak bolało jak sikałam,pisałam Wam kobietki...
Za tydzień idę do lekarza, to pewnie się dowiem:-)
 
ANIA suuper że wyniki ogólnie są ok:-)

A mi się chce taaaaaaak spać ale wole niezasypiać bo synek pewnie i tak niedługo się obudzi a ja wtedy taka zaspana będe a tak to może mi minie;-)ale straszne nudy sa:baffled:
 
Witajcie Dziewczyny,
a ja jakoś nie czuję się lepiej wkraczając w 2 trymestr, było kilka dni że już nie miałam mdłości a teraz znowu się pojawiły, energii to chyba wogóle nie mam - dobija mnie ten upał.....Leżę przy wiatraku i popijam zimną wodę..... Dzisiaj z rana trochę poprawiłam sobie nastrój - byłam na ciuszkach i kupiłam kilka fajnych tuniczek i leginsy. Ale tak się złaziłam że ledwo dyszę. No nie dla mnie takie wycieczki......W nocy też duchota taka że spać nie można....... Czuję się zmęczona i osłabiona.....
 
Hej Dziewczynki :-) U nas pogoda fatalna, niby nie pada, ale słońca też brak, duszno jak nie wiem co i wilgotno tak, że wszystko się do ciała przykleja :baffled: Na dodatek fatalnie się czuję... Baniak mi pęka i przez cały dzień mi niedobrze:baffled: Ta ciąża jest zupełnie inna niż ciąża z Olisiem, w ciąży z Olisiem gdyby nie fakt, że okresu nie miałam to bym pewnie nawet nie wiedziała, że zaciążyłam, a teraz czego się nie dotknę to mi niedobrze, aż się boję jeść.
Miłego dzionka Mamuśki i Maluszki :-)
 
DZIEWCZYNY !! PYTANIE DO WAS !!!

Czy farbujecie wlosy w ciazy ??

Wiecie to chyba jedyna rzec, ktorej moj gin mi zabronil. No, ale.. ja juz wygladam lekko nieestetycznie i MUSZE cos ze soba zrobic. Moze moj gin przesadza, jak to jest u Was ??
 
reklama
Do góry