reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kaja oj ja też pamiętam u Nas też dzisiaj 3 miesiące :tak: Julka jeszcze na świecie nie była (18:35) ale o tej porze już krążyłam z M po oddziale patologii z nie złymi skurczami. Mam jeszcze do Ciebie pytanie bardzo nie dyskretne, długo nie mogłam się przemóc żeby się o to zapytać. Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Pisałaś, że Twój starszy syn jest niepełnosprawny, czy temu winne są szczepienia?
 
reklama
kaamaa - nie ma sprawy, ja już tu o tym pisałam, tylko jeszcze nie było cię z nami. Starszy syn ma uszkodzenie okołoporodowe - za szybki i za wczesny poród, miał wylew do i okołokomorowy. Bezpośrednio szczepienia nie miały tu więc znaczenia, natomiast potem był szczepiony (niepotrzebnie) i w wieku 2,5 lat pojawiła się też padaczka. Teraz już lekarze wiedzą więcej i przy padaczce się nie szczepi... tylko.. skąd wiedzieć, że ma się pojawić. .... W latach mojej działalności na rzecz niepoełnosprawnych poznałam jednak wiele dzieci, które ucierpiały bezpośrednio po szczepieniach.
Jeśli chcesz poczytać o nas to www.nadzwyczajne-dzieci.org.pl
;-)
 
Witam, szczerze mówiąc tak przeżywam tą katastrofę, że nawet siedzenie na BB uważam za rozrywkę.
Dziewczyna z sąsiedniej miejscowości miała lecieć tym samolotem jako stewardesa, ale zamieniła się z koleżanką bo coś jej wypadło, ksiądz mówił o tym w kościele, bo od razu dała na mszę za ofiary, no i zginął Tomasz Merta, szef naszego przyjaciela i ojca chrzestnego Mikołaja, on to strasznie przeżywa, mówi że był cudownym człowiekiem, bardzo wymagającym szefem, ale dzięki temu dużo się od niego nauczył.

My wczoraj byliśmy u pediatry, wymiary Mikołaja zamieściłam w odpowiednim wątku.
Skok już się skończył na dobre, Miki jest nareszcie uśmiechnięty, ale ja chyba mam za mało mleczka bo często go muszę przystawiać i opróżnia 2 cycole na raz, ale butli nie podaję, jeszcze poczekam.

No i od Ani złe wieści, u Bruna lekarze zdiagnozowali wodogłowie.

Ja przez to wszystko mam doła.
 
dziewczyny mierzac temperaturke w pupce ile stopni trzeba odcjac?0,5?
u nas pojawil sie wlasnie kaszel i cale cialko rozpalone...od rana nie bardzo mamy apetyt tylko picie wchodzi w gre. to chyb przez wczorajszy spacer bo raz bylo cieplutko a za chwile zruwal si epotworny wiatr ..;(

Paula3 a wy dopiero teraz do ortopedy?czy macie tak jak my kolejna wizyte kontrolna?
 
Witam Was kobietki:tak:
Przepraszam że Was tak zaniedbałam:-:)-( Większość czasu jestem sama z małym bo M w delegacjach od 4 rano do 18 wieczorem i tak w kółko tylko weekendy jest ze mną w ciągu dnia, więc stąd ten brak chwili.Teraz postaram się być na bieżąco, chociażby w czytaniu. Mój Skarbek wczoraj skończył 3 miesiące.W sobotę ryczałam jak bóbr bo nie wiedziałam co się dzieje z Adasiem tak przeraźliwie płakał od godziny 14.30
O 19 jechaliśmy na dyżur do przychodni.I jak sie okazalo maly mial silny ból brzuszka.:-(
W niedziele dochodziliśmy tego przyczyny i jak się okazało Adasia załatwił mój M. :wściekła/y:
Podał małemu rano 2 godzinne mleko modyfikowane zamiast zrobić świeże jak spałam. I stąd ten ból. A mówiłam Łosiowi żeby mnie obudził jak mały zacznie płakać i dal do cyca to on chciał sam się zająć by mnie nie budzić i ooo dał butle która zrobił 2 godziny wcześniej jak mały się przebudził i wcześniej nie chciał jeść.Wrrrr..:angry::angry:

A ja moje drogie znów dzisiaj idę na zabieg. Ja to mam szczęście drugi paluch boli bo paznokieć się wrasta.A myślałam że już koniec z tym wszystkim w tym roku a tu proszę jeden się zagoił dwa tyg temu to wylazł drugi:-:)-:)-:)szok:
Zaraz uciekam bo mam na 11:00 znów ten przeraźliwy ból i znów ryk do wieczora jak znieczulenie puści. Mam nadzieje że te emocje nie przejdą z mlekiem jak ostatnio na Adasia.

Pozdrawiam Was i Wasze słodziaki:*:*:*
 
A ja też mam zły nastrój :(

Mam spuchnięte usta, wyglądam jakbym 5 razy botox sobie zafundowała ;/
Szkoda tylko, że na gornej wardze ;/

3 lata temu też tak miałam, ciul wie od czego ;(
Na 15.50 idę do lekarza z nerkami, to przy okazji da mi coś na te usta, to samo co 3 lata temu i skierowanie na badania alergiczne!! :)

A teraz lecę za zabiegi odchudzające ;D Trzymajcie, żeby coś to dało ;)
 
witam wszystkich:-)

u nas szok:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

wczoraj się młoda położyła tzn zasnęła o 18 i wstała o 9 dzisiaj:szok::szok::szok::szok::szok:
oczywiście z przerwami na cycusia (21,2,6,7) o 7 jeszcze zmiana pieluchy i dalej w kimę do 9 jestem w szoku:rofl2:
byle tak dalej to i mama się wyśpi i odeśpi:tak: widocznie potrzebowała tyle snu:tak:

ja jak zwykle trochę nie w temacie bo nie nadrabiam za Wami, ale Beti trzymamy kciukasy za ortopedę i za zdrówko my mamy za dwa tyg ortopedę:baffled:

Dormark prosimy o :-)
 
Ostatnia edycja:
Dormark sorry nie piszę tego zeby Ci dowalić ale jestem pewna że masz depresję.Dziewczyno szkoda życia.Wiem że masz dwoje dzieci i Ci ciężko ale pomyśl sobie że nie Ty jedna. zobacz Patrysia też ma dwoje w podobnym wieku a jej posty są powiedzmy "słodziutkie". Jak bedziesz stara i spojrzysz wstecz to pewnie będziesz żałować że zamiast korzystać z uroków macierzyństwa to byłaś ciągle w dołku.

P.S jeśli to Cię nie przekonuje to przypomnij sobie przypadek Joli która dostała banicje za ciagłe marudzenie ;-)
 
reklama
Dzień dobry :-)
Mała pogadała z funfelą w lusterku i teraz usypia, więc wskakuję do Was.
Sukces! Od wczoraj nie było kupki! :-D:tak: W nocy nic, rano też nic :-) Tylko nie wiem, czy po prostu samo jej przeszło, czy to dzięki kleikowi (karmiłyśmy się łyżeczką, bo przez smoczka nie dało rady).

A poza tym mamy sprzątanie z głowy, bo remont trwa i sprzątać się nie opłaca, to sobie odpocznę od ścierek fizycznie i psychicznie od wyrzutów sumienia :-D

Yol_a, daję małej kropelki BioGaia, tylko u nas one kosztują ok. 39zł:szok: tańsze są saszetki, ale ponoć niecałe się rozpuszczają.

Beti, trzymam kciuki za USG. My idziemy jutro, ale zauważyłam, że u nas też jedne fałdki są nierówne na obu nóżkach, ale może mi się wydaje...

Kaja, Kaama, wszystkiego naj na 3 miesiące :-)

Paulinaa, życzę mało bólu :-)

Emilcia, trzymamy kciuki za widoczne efekty :-)
 
Do góry