reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja wlasnie zamowilam cale serie Linomag,dzis ma kolega dostarczyc.Zobaczymy.
Tylko uwazaj przy wyjmowaniu Okrucha z wanienki ,bo dziecko po tym olejku jak ryba jest :-Dczasem sie boje zeby mi sie nie wyślizgnął:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Klara ,co do pamiatki ,to mnie sie podobaja kocykiz wychaftowana datą,jak prowadzisz jakis pamietnik czy cos w tym stylu to moze popros gosci ,o jakies wpisy i dedykacje dla Cyprianka,mysle,ze takie rzeczy sa bardziej wartosciowe niz złoto
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello

My już od 6:00 nie śpimy:dry:
Czytam sobie historię wcześniaków, to jest nie prawdopodobne ile te dzieci mają siły woli walki, kiedy nikt nie daje im już szans one na przekór wychodzą z tego obronną ręką.
Ja też pierwszy raz słyszę o przydziale 10 puszek, w sumie i tak nie wykorzystujemy tyle, puszka starcza na ok 4 dni :tak:
 
Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za miłe powitanie, i za to, że nie zostałam zapomniana.
Przyjemnie czytać o tym jak nasze dzieciaczki nabywają z każdym dniem nowych umiejętności.
Cudownie Was znowu czytać, choć niestety mój powrót łączy się z tak wielką tragedią i ludzkim dramatem. Ale o tym nie będę pisała, każdy przeżywa to inaczej, i nie ma sensu wdawać się w niepotrzebne spory,a przede wszystkim oceny tego w jaki sposób. Siedzenie przed telewizorem i oglądanie seriali również może być komuś pomocne w tych ciężkich chwilach, może to jest właśnie metoda na przetrwanie....
ja nie jestem w stanie oglądać telewizji ani seriali, bo widzę, że na moje dziecko przechodzi ten smutek, a całą sobotę przepłakałam i moje dziecko również, to też jest istotne, aby pamiętać, że nasze nastroje wpływają na nasze dzieci.

A teraz znowu wracam do czytania Was wszystkich, produkcja widzę znowu ruszyła ;-)

Pozdrawiam wszystkich i przyjemnego dnia życzę. Uściski dla bobasów.
 
Tysiolek z tym spaniem to u nas roznie ale jak malo spi to mardna jest.a wczoraj przeszla sama siebie bo zasnela dopieor o 22.00 a normalnie 19-20 to juz spi na noc.
Agbar my na preparacie mlekozastepczym i jemy co 4h a w nocy jest przerwa 8h (ostatnie 3 noce takie byly i juz mam nadzieje z tak zostanie)

ja o przedzydziale 10 puszek na miesiac mleka tez nie slyszlalam. mi wypisuje po 8 puszek a jak mi sie konczy to ide po nastepne. kurcze to byloby bez sensu bo u nas sie duzo marnuje bo mala sporo ulewala a teraz jak nie ulewa to oszukuje mame ze chce jesc a tak naprawde chce polezec na kolanach i sie pousmichac.a wiadomo ze takie mleczk to max.30 min moze stac.

my dzis marudzimy od rana,raz chcemy jesc a za chwile juz chcemy pic a potem smoka,potem spac na 10min i znowu jesc...ehhh ledwo zyje.dodatkowo mam juz stresa od rana (zaparzylam meliske) bo dzis na 17.45 idziemy na usg bioderek.....
 
dzieki kochane e-ciotki;-) tez tak mysle ze musi byc dobrze, teraz sobie wbilam do glowy ze te nierowne faldki to przez napiecie miesniowe i tego sie bede trzymac;-)
a tak powaznie to wiecie cos na temat wzmozonego napięcia mięsniowego?bo moje dziecko bardzo czesto zaciska piąstki, jak ją poloze prosto to główka jej troche ucieka na lewą stronę i do tego noszona na rekach wygina sie (nie zawsze) tak jakby chciala zobaczyc co jest za nia. no i do tego ten sen niespokojny w dziebn....no i oczywiscie w necie wyczyatalam ze to objawy wzmozonego napiecia miesniowego. dodam ze po porodzie glowka bardzo uciekala jej na lewa strone i kazali mi podkladac waleczek i w miare sie wyrownalo no ale jeszcze czasem jej ucieka.
 
reklama
Witam porannie!
Dziś Tymuś kończy 3 miesiące! Jak czas leci....i w nocy mnie nastraszył bo się zakrztusił... ale wszystko juz dobrze. Wspominam czas 3 miesiące temu... o tej godzinie już Tymek był na świecie (8.45) a ja jeszcze na stole. Najpiękniejsze momenty.... pamiętam jak 9.30 byłam już na sali a 9.40 dostałam go już i karmiłam. Tego się nie zapomni a smsy mam do dziś w telefonie i żal mi ich wywalić.

agbar - pewnie Aleksowi mleczko smakuje choć dla nas to niesamowite (znam smak tych preparatów, Michał był na nutramigenie - szok aż wykręcało) za to ty przeżywałaś... na pewno wszystko będzie już dobrze
Dażka - zgadzam się, że nasze dzieci przejmują emocje. Wiele z nas już tu się o tym przekonało
Beti - powodzenia na USG, na bank będzie wszystko dobrze.
 
Do góry