reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

150 eur??? Agbar przecież tu dziewczyny też karmią preparatami mlekozastępczymi i nie kosztuje to majątku. Może ktoś by Ci wysłał to z Polski???
 
reklama
150 eur??? Agbar przecież tu dziewczyny też karmią preparatami mlekozastępczymi i nie kosztuje to majątku. Może ktoś by Ci wysłał to z Polski???

Jesli sie okaze,ze to faktycznie alergia na mleko i bedzie potrzeba kupowania preparatu mlekozastepczego a nasza ubezpieczalnia nie bedzie pokrywac kosztow to juz tak wlasnie myslalam,ze bede chyba z Polski sprowadzac...Tak z ciekawosci moze mi ktos powie ile mniej wiecej kosztuja takie mleka?
 
Jak coś pisz załatwi się :) PS Doczytałam na opakowaniu i to jest preparat mlekozastęczczy więc to i na skazę. Ja to dostałam na tą naszą niby skazę która przeszła ale dalej daję bo mi nie żęzi po tym mleku:)
 
Ostatnia edycja:
hej Kobietki :-)

dopiero mam nieco więcej czasu żeby odpisac - jakoś ostatnio nie po drodze mi komputer - rzucam tylko okiem co piszecie i dopiero teraz mam czas cosik napisac - M usypia Amelkę :-)

byłam dzisiaj na zakupach odreagowac i kupiłam sobie leginsy świecące w panterke hihihih do tego fajna dzianinowa tuniczkę i jeszcze jedną bluzkę ! wydałam troszke sianka i odrazu mi lepiej :) widziałam jeszcze świetne buty takie na wysokiej szpilce, w zebre taki wzorek i czerwone wykończenia ale kurcze 400 zł kosztowały wiec jeszcze się nad nimi zastnawiam - gdzie ja w nich bede chodziła? bo przeciez nie na spacery z Amelcia hihihi :-)

kupiłam też Małej rumioanek i przecieram jej oczko bo cos ma czerwoną powieke i sie trze łapka cały czas po niej wiec moze rumianek pomoze a jak nie to do lekarza jutro bede musiała iśc :-(

wogóle to odnioslam dzisiaj wielki sukces i jestem bardzo dumna z Amelki - dla was pewnie to normalne - ale dzisiaj Amelcia zasneła dwa razy bez owijania w kocyk :tak::szok: nigdy nie udawało mi ise tak jej uspypiac bo sie szamotała strasznie i płakała i trzeba było jej rączki zawijac a dzisiaj taka niespodzianka - fajnie jakby w nocy tez tak umiała zasypiać - ale mam nadzoeje malymi chińskimi kroczkami dojdziemy do tego ze całkowicie odstawimy kocyk - była bym wtedy przeszczesliwa :tak::tak::tak:

oki ide Was kobitki nadrabiac bo mam jakieś 10 stron czytania :)
 
M stwierdził, że obcina włosy :szok: a ja się nie zgadzam! ale w sumie przecież wcześniej niż później to i tak by nastąpiło...buuu...
Zaczął się w końcu remont kuchni, ale że M i teść mogą robić tylko po pracy, to chyba będę miała bajzel cały tydzień.
Kleik to jedno wielkie nieporozumienie, bo nie przeciska się przez smoczek, muszę jutro kupić taki z większą dziurką. Ale i bez kleiku od rana nie było kupki, tylko kleksik :tak::-)
 
no więc nadrabiam :-)

gipsowe odlewy stópek i raczek - hmmm naprawde świetna rzecz Dziewczyny - fajnie miec taka pamiątke - podsunełyscie mi dobry pomysł - dziękuje - tez sobie takie coś sprawimy :-)

co do sporu o żalobę po ofiarach katastrofy - hmmm faktycznie jest to czas refleksji także i dla mnie - tak jak inne z was mowily w takich chwilach docenia sie to co mamy ! doceniam zdrowie, rodzinę, miłosc i to ze mam dach nad głowa i za co kupić chleb - nie moge nawet sobie wyobrazic jak czuje sie rodzina najblizsza zaginionych osób - poprostu nie chce tego sobie wyobraćać nawet ! telewizja fajnie zrobiła ze sobote i niedziele non stop nadawała info na temat katastrofy bo kazdy był na bierząco informowany - ja siedziałam caly dzień przy tv i nie dowierzałam własnym oczom ! a z drógiej strony wkurza mnie ta sytuacja bo..... co chwile gina na świecie tysiące ludzi ! i nikt sie nie rozczula nad nimi ! ja iwem ze zgineła nasza cała elita - ale w takim razie widac tu podział na "równych" i "równiejszych" ....i tylko to mnie boli !
i wiece co mnie naprawde wkurza ! ze WSZYSCY jechali na Kaczyńskiego i Marie że jakie to nie sa tępe wieśniaki, że ma brudne buty itd itp mozna by wymieniac bez końca - a teraz kazdy sie rozpływa jacy to fantastyczni, madrzy ludzie byli ! no co za obłudnicy !!!! teraz widac jak media nami manipulują - jak nam pokaża tak mamy wierzyć ! .....mogła bym mówić i mówić ale nie ma co nerwów sobie szarpac.....

agagsm faktycznie nieźle się cenia Ci fotografowie ! maaatko to ja już wolałabym sama fotki strzelać ! a to siano wolała bym na dzieciaczka wydać ! albo wakacje ! :tak:

co do siadania to moja tez już się strasznie rwie - jak mam ja na kolanach tak ół leżącom to mi ise sama do siadu wyrywa - i co ? mam ją siła pszyplaszczać do leżenia? hmmm a może skoro sie wyrywa to znaczy ze ma na tyle silne miesnie ze moze siedziec? czy jak to jest? bo nie wiem co teraz robic ?! :no:

kaaama ale nei porównuj Twojej sytuacji rodzinnej do tragedi jaka spotkała tych ludzi? Ty możesz dogadac się z meżem a Ci ludzie już nigdy nie ujżą rodziny - zostawili wiele dzieci , żon , mezów samotnych...nie chciałabys byc na ich miejscu ! ....... ta sytuacja powinna nawet Ci pomów...spójż jakie ludzie moga miec problemu...to może przy tej katastrofie Twoje problemy zmaleją? .......

Minnie naprawde współczuje Ci płakusiającego dziecka - naprawde ! trzymaj sie dzielnie bo wiem jak bezradnośc boli ! na pewno wkońcu się polepszy ! pamiętaj po kazdej nawet najgorszej burzy wychodzi słońce - ja sobie to powtarzam przy kazdym dołku i pomaga....

labamba trzymam kciuki za szwagierke zeby jednak stał sie cud i wszystko było dobrze !!! :tak:

Malwina również trzymam kciuki zeby mała przestała płakusiac ! kurcze żeby tak dało się zawsze zrozumiec nasze maleństwa co im dolega....
słyszałam tylko ze jak płacze odrazu po karmieniu to może byc alergia na laktoze - może warto sie temu przyjżeć - a może ma pleśniawki w buźce? jak moja mała miała to tak się zachowywała ...

JoL super że chrzciny udane :-) i że Mała była grzeczniusia :-)

agbar 150 euro ? szok :szok::szok::szok: oni chyba poszaleli - faktycznie moze niech ktos z PL Ci przesyła bo przeciez Ty dziewczyno zbankrutujesz! a da się na pewno lepiej sporzytkowac te pieniązki !!! współczuje że Mały się tak meczy z tymi krostkiami :-(

hmmm Pasibrzuchu chyba coś przegapiłam.... dlaczego masz zastąpicć mleczko modyfikowane kleikiem ryżowym?

Beti Ty mówis z ze ma problem ze spaniem ? hahaha moja Mała przewąznie tylko 2 godziny dziennie spi hihih tak 3 drzemiki po 30-40 min to huk więc nie nażekaj bo grzeszysz ;-)

aga, mi ise wydaje ze sa różne typy dziec - jedne sa bardziej wrazliwe i moga płakac bo no za jasno jest itp a nektóre to typowe aniołki i sa spokojne cały dzień - tak jak i ludzie dorosli mają różne charaktery tak i dzieci - niektórzy sa pogodnymi optymistami a drudzy pesymistami i gburami wiec pewnie i dzieci się na takie dzielą :tak:

no to nadrobiłam - ide sie teraz wyciagnac i odsapnąc po całym dniu :-)

wogóle to Mała wczoraj spała od 20.00 nieprzewanie do 5 rano - juuupi juupi jak ja ise wyspałam ! 6 godz po rząd spałam toz to rozpusta :-) oby tak dalej ....:-)
 
reklama
Dziewczyny co to jest bo ja juz nie wiem moja mała myslałam ze ma ciemieniuche ale to nie schodzi byłam u lekarza powiedziała ze to od mleka lub czekolady nie jem tego a ona nadal to ma a najgorsze jest to ze jak próbowałam jej to wyczesac to zrobiły sie czerwone plamy i cos zaczeło sie lać z tego nie wiem co to było takie klejące :szok: wiecie co to? pomocy

Mleko jest praktycznie wszędzie: w bułce tartej, w masle, margarynie, ciastkach, białym pieczywie - trzeba czytać etykiety, żeby nie było, mleka, mleka w proszku, serwatki...
Jak sie pilnuje to Staś ma piekny pyszczek, a jak pofolguje to od razu kilka krostek i dziwna kupa.


byłam dzisiaj na zakupach odreagowac i kupiłam sobie leginsy świecące w panterke hihihih do tego fajna dzianinowa tuniczkę i jeszcze jedną bluzkę ! wydałam troszke sianka i odrazu mi lepiej :) widziałam jeszcze świetne buty takie na wysokiej szpilce, w zebre taki wzorek i czerwone wykończenia ale kurcze 400 zł kosztowały wiec jeszcze się nad nimi zastnawiam - gdzie ja w nich bede chodziła? bo przeciez nie na spacery z Amelcia hihihi :-)

Szpilki? ;-) ja się rozgladam za sportowcami ;-) żeby mi było wygodnie na spacerakach ;-). Ostatnio miłam plan sie opkupić w szmaty ... skonczyło sie na jednej bluzce w rozmiarze 44 - załamka - nic nie dopinało sie na moich wielgachnych cycach - stwierdziłam, że najpierw schudne a potem zacznę uzupełniać garderobę...

Trzaskam już 3 tydzień a6w i zamiast +2 kg mam + 3 - nie wiem jak to sie dzieje ;-)

Minnie - takie te szerokie smoczki?
NUK FIRST CHOICE-Silikon-smoczek do but. roz.2 M (967765247) - Aukcje internetowe Allegro


e:
agbar - http://www.hygieia.pl/e_apteka/index.html?m=sklep&sk=6&aid=N&sp=6734
zawsze możesz zamówić w aptece internetowej - dostawa na terenie UE 65 pln.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry